Obchod s českými výrobky - žádná "Čína", přehledné stránky, rychlé vyexpedování objednávky, vše bez problému

Nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená.

• téměř okamžité odpovědi na e-mailové dotazy
    • při výměně zboží za jiné nabídli vyzvednutí, takže jsem nemusela na poštu
    • možnost platit kartou

bez připomínek

• rychlost, komunikace, dárek navíc!!!

příště objednávám zase zde

Jsem s tímto obchodem spokojen. Zboží bylo velmi rychle připraveno k vyzvednutí na provozovně, kterou mám nedaleko.

• profesní jednání, vstřícný personál, možnost dohody

Hračka má velký úspěch. Po shlédnutí jiných věcí ve skladu se ráda do tohoto obchodu vrátím. Určité výborné dárky k Vánocům za přijatelnou cenu.

• Rychlost dodani
    • Kvalitni zbozi
    • Dobra komunikace

Bohužel jsem velice zklamaná. Vybírala jsem záměrně kvalitu a byla jsem ochotna si připlatit, jen abych získala bezpečnou hračku pro své dítě. Nakonec přišlo to, co jsem nechtěla a to obyčejné míčky, absolutně nekvalitní plast. Každý míček jinak měkký, na pohled plast velice kazový. Opravdu jsem hodně zklamaná. Míčky jsem však nevracela, nemá smysl se asi s dnešními podvodníky jakkoli dohadovat. Jen mi to potvrdilo další špatnou zkušenost z internetovým obchodováním. Není nad to, když člověk vidí na vlastní oči, co kupuje...

• Nemusím běhat a zboží shánět po prodejnách.Vyberu si a zboží rychle dodají. Dík

Ať to také zkusí.

• Přehlednost stránek
    • Velký výběr

Přehledné stránky, rychlé dodání zboží, velký výběr věci od těch nejmenších dětí.

• dobra komunikace a rychlost dodani
    • nevim onicem

doporucuji

• Velice dobra komunikace obchodu. Jiz v den objednani si bylo mozna zbozi vyzvednout.Doporucuji

Doprava příšerná. Zřejmě měli v InTime personální výpadek, prý jim pracovníci nepodepsali smlouvy a zboží avizovaný den nedoručili. Jako zákazníka mě to ale nezajímá. Nikdo se neobtěžoval dát mi zprávu. Volala jsem kurýrovi,telefon byl vypnutý, až na dispečinku mě pán odměřeným tonem seznámil se situací a velmi šetřil omluvou. Uvedl, že zboží bude doručeno v pondělí. V sobotu mi volal kurýr (bez jakéhokoliv infa), že je před domem a má pro mě zboží. Kdybych byla někde mimo domov, byly by zase další zbytečné komplikace.

• Rychle vyrizeni objednavky, reagovali i o vikendu
    • Zadne

Doporucuji

• Od objednani jsem vyzvedla hned za 2 dny, primo je to vyrobna
    • Tezko se hleda, dvere vzadu.

Urcite doporucuji, krasne puzzle, kvalitni

• mohu si vše vybrat z pohodlí domova
    • obchodník reagoval na email s dotazem skoro okamžitě

byl to první nákup
    popis odpovídá doručenému zboží
    kvalitně zabaleno
    využila jsem uloženku v obchodě

• prvitřídní servis a samozřejmě zboží - kupovala jsem pěnový koberec pro vnoučka

vynikající služby. Zboží mi bylo nadstandardně doručeno až domů (bydlím nedaleko výdejního místa) s tím, že jsou to 2 velké pytle, tak abych se s tím netahala. Super! Nevěřila jsem vlastním uším, když mi to bylo po telefonu nabídnuto.

Doporučuji...

• RYCHLOST, BEZPROBLÉMOVOST V POČTU DODACÍCH MÍST