Vše v pořádku.

• Super reklamy
    • Komunikace obchodu
    • Rychlost dodávky
    • Balení

Parádní nákup, vše šlo jako po másle. Jen jsem si toho objednala moc. Když chce člověk jen ochutnat, neměl by to přehánět. Ale chutě jsou hodně zajímavé.

Dobrůtka, ale dva kousky jsou tak akorát na zasycení. Část jsem darovala a obdarovaný si také pochutnával. Chuť je skvělá, ne chemická jako bývalo žužu z pouti a nezdá se mi tolik přeslazené, jako jsou kupovaná marshmalow v obchodě.

• Je to neco noveho
    • Nemuzu vybrat sadu 9 kusu s opakujicimi chutema. Jsem nucen vybrat 9 ruznych.
    • Cena je prilis vysoka.

Reakce obchodu Mallow - Gourmet marshmallow

velice děkujeme za hodnocení, z technického hlediska není pro nás snadné navrhnout konfigurátor tak, aby se příchutě mohli opakovat, určitě se ale nad řešením zamyslíme.

Hezký den,
    Tým Mallow.cz

jedno balení již ještě před otevřením bylo plesnivé... Bylo uchováváno v suchu!!! Takže už již nikdy nekoupím

Reakce obchodu Mallow - Gourmet marshmallow

děkujeme za hodnocení, byť produkty nedorazily dle očekávání. Kontaktovali jsme Vás s návrhem řešení situace.

Hezký den,
    Tým Mallow.cz

Vše vynikající

• Promptnost, přístup, chuť a rozmanitost výrobků

Obchod veľmi odporúčam. Neskutočne promptne moju objednávku vybavili, aj keď bola mnou zadaná neskoro. Výrobky sú veľmi chutné. Naše deti boli potešené a pochutnali si.

• Nemají kvalitně udělané webové stránky. Když je chcete kontaktovat a proklidnete na webu na email, tak se vepíše jiný email a píšete do cizí firmy. Dohadoval jsem se s úplně někým cizím, než jsme zjistili, kde je chyba a že píši úplně do jiné firmy. Známka toho, že webmáster stránky sprostě okopíroval.

Obchod jako takový proběhl v pořádku. Zboží moc nenadchlo, ale to už je známka preferencí jednotlivého zákazníka. Balení i dodání naprosto v pořádku.

• pekne zabalené

• Marshmallow chutnají výborně
    • Vypadají moc hezky
    • Dlouhá doba doručení, čekala jsem cca 11 dni od objednání

• Rychlé doručení
    • Úžasné příchutě

• určitě doporučuji, skvěle chutnají

OBJEDNALA JSEM SI KYSELÉ POLOKOULE. JEDNA PRASKLA A NAPROSTO POLEPILA A ZAŠPINILA VŠE OSTATNÍ.

• produkt je vysoce nekvalitní

Viděla jsem video na tik toku a prostě jsem neodolala a musela to zkusit a doporučuji.

Naprosto originální a delikátní!

• Super !!!!

• Dlouhá doba dodání

Vanilkové marshmallows krásně voněly, chuť byla ale planá. Lotuskové marshmallows nic moc, skoro jak kdyby nebyly čerstvé. Mangové naopak super, výborná chuť nejen na povrchu. Jsou trošku tužší, než klasické malé marshmallows. Zkušenost trochu rozpačitá, ale ty mangové bych objednala určitě znovu. Škoda, že víc nepoužívají přírodní příchutě a barviva.

• Dlhá dodacia lehota