• Sehnal jsem věc na kočárek, kterou prostě nikde jinde nemají

žádná komunikace ze strany obchodu ohledně vyřízování objednávky

• Skvělá komunikace
    • Úžasné ceny

• Prehľadné informácie o tovare.
    • Neviem o žiadnych slabinách.

Super prehľadná stránka, niekde sme nemohli zohnať pneumatiky na kočiarik PegPeregoGT3 dcéra bola už zúfalá a chcela kúpiť nový kočík po nájdení tejto stránky môžeme frčať ďalej bez problémov. Super, vrelo doporučujem.

• kvalitní značkové zboží skladem

doporučuji, velmi rychlé dodání

• Dostupnost zboží,velmi příjemná komunikace,ochota poskytnout rady ohledně servisu kočárku.Jsem moc spokojená.
    • Nevím o žádné.

Jsem velmi spokojená,můžu jen doporučit.

• možnost odběru v centru
    • nenašla žádnou

OK

• kvalita

profesionalita

• Špatně uvedená dodací lhůta, dodané jiné zboží, VELMI NEOCHOTNÝ PERSONÁL

Nepřehledný obchod, objednávka není poslaná na email, přijde jen až email s výzvou k vyzvednutí. Vyzvednout zboží jsem nebyl osobně, v obchodě bylo vydáno jiné zboží od jiné značky (komatibilní, ale jiné než objednané). Když jsme zboží byli vrátit že jsem objednával něco jiného, tak sice uznali že je to pravda, ale neomluvili se, přesvědčovali nás že tohle zboží je lepší, že to co jsme objednali je hnusný a měli spoustu keců které byly opravdu zbytečné. Nakonec řekl že nám to tedy vymění, ale že tu bude zboží pozítří. Pak ho tedy předal, ale bez omluvy, chování příšerné a obtěžující, nedoporučuji.

Reakce obchodu Malli.cz

Objednané zboží (držáček lahvičky) jste si osobně vyzvedla na prodejně, odborně vyškolený personál zdarma namontoval a s tím jste i spokojeně odjela.
    Na Vaše přání bylo jiné zboží druhý den připraveno k odběru a také jste si jej o dva dny později přijela vyměnit.
    Uniká mi souvislost s Vaším rozhořčením.

• profesionála, který rozumí tomu, co dělá a ještě ho to baví, dokonalé..

chcete nakoupit u profíka? tak do toho.

• Přehledný eshop.
    • Nevím o nich.

Jsem maximálně spokojen jak s jednáním prodejce, tak i se zbožím.
    Určitě doporučuji.

Dvakrát jsem musela vracet kávovar kvůli špatné barvě. Vrátila jsem ho poprvé a podruhé mi dali zase špatnou barvu, neskutečné. Takže teprve na potřetí se mi do rukou dostalo správné zboží. Stálo mě to spoustu času a telefonátů, hrůza.

Reakce obchodu Malli.cz

Promiňte paní Olgo,
    naše prodejna nikdy kávovary neprodávala, jsme totiž prodejna s kojeneckým zbožím.
    Nedošlo z Vaší strany k záměně prodejny???

Vaše objednávka na naší prodejnu zněla na pláštěnku ke kočárku a bezpečnostní kryty na el. zásuvky. Fakturu "převodem", tu jste ovšem do dnešního dne neuhradila.

Přeji krásný den
    Robert - Malli.cz

• Skvělá a milá obsluha. Ví o čem mluví.
    • Nejsou

• spolehlivost

nejlepší komunikace a jsou velice ochotní a spolehlivi.
    vřele doporučuji ostatnim

• Možnost zboží vyzkoušet v kamenné prodejně
    • Pan Wertfein poradí se vším co potřebujete

Kočárek jsme hledali delší dobu. Navštívili jsme asi 3 obchody. Někde nám k vybranému neřekli téměř nic, v druhém propagovali jinou značku než jsme chtěli. Ale až v MALLI jsme si mohli v klidu vyzkoušet všechny různé kombinace korbiček,podvozků, sporťáků apod.
    vše na 1. Děkujume

• Dobré ceny, rychlé dodání

Super,dobré ceny, rychlost dodání

• Osobni pristup, komunikace, skvela sluzba.

Doporucuji. Velmi vstricny personal. Skvela sluzba. Zbozi 100%.

• Poměrně nepřehledný web

Jako jedni z mála měli požadované zboží skladem a za rozumnou cenu. Pokud překousnete slabší web, nemohu obchodu nic vytknout.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, rychlá reakce, výborná komunikace a především spolehlivé připravení zboží k vyzvednutí na prodejně ve sjednaný čas, včetně praktické ukázky. Výborné ceny.

Tento obchod velmi vřele doporučuji všem, kteří hledají spolehlivého a ochotného prodejce kvalitního zboží. Prošli jsme několik obchodů jak v Praze, tak Středočeském kraji, ovšem na takovou úroveň služeb jsme narazili až v tomto obchodě.

• Dostupnost automobilem (parkování v centru - lze, ale může být trochu divoké)