• zakoupeno v Malicomputer před 2 týdny

• Rychlé vyřízení
    • Vždy velmi ochotný a milý přístup
    • I repasované zboží je v hezké stavu a vždy v pořádku dle popisku
    • Ceny

Za mě maximální spokojenost.

• zakoupeno v Malicomputer před 1 měsícem

Rychlé dodání, zboží v pořádku

• Inzerovali paměť DDR4, osazena paměť DDR3

• kvalitní příslušenství
    • ochotný prodejce

Dokupoval jsem příslušenství k notebooku a maximální spokojenost. Objednávku rychle potvrdili a odeslali. Mohu jen doporučit.

• Rychlé vyřízení a doručení
    • Vždy velmi vstřícná komunikace
    • Již několikátý nákup a maximální spokojenost.

Vše vždy proběhlo naprosto super, určitě doporučuji.

• zakoupeno v Malicomputer před 1 měsícem

Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlost vyřízení
    • Stav zboží
    • Vše perfektní

Vše bezvadné, rychlá komunikace… Zakoupen již několikátý produkt a určitě ne poslední

• Kvalitní výrobky
    • Slušné jednání se zákazníkem
    • Přehledný a intuitivní obchod

Tento obchod vřele doporučuji, super ceny, rychle reaguje, dobrá komunikace. Jsou zde prostě profesionálové.

• zakoupeno v Malicomputer před 2 měsíci

• Na notebooku je problém s certifikátem a os není legální

Reakce obchodu Malicomputer

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.
    Všechny naše notebooky jsou opatřeny licenčním štítkem OS Windows prokazujícím legálnost operačního systému. Systém je vždy potřeba aktivovat po prvním spuštění. Určitě se obraťte na naši podporu na email info@malicomputer.cz, rádi vám s aktivací pomůžeme i po telefonu.
    Věříme, že budete s notebookem spokojený.
    Hezký den
    Tým Malicomputer

• Nejnižší cena
    • skvělá domluva na mailu

Pán byl velmi ochotný a poradil mi s výběrem. Cena nejnižší co sem kde našel. Rychlé doručení. Takových prodejců více, opravdu moc děkuji :)

Reakce obchodu Malicomputer

velmi děkujeme za pozitivní hodnocení, kterého si velmi vážíme. Rádi Vám opět kdykoliv poradíme s výběrem.

Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci
    Malicomputer ❤️

• Levný herní notebook
    • notebook byl předváděcí a opravdu jako nový
    • dobře zabaleno

Naprostá spokojenost. Sháněl sem levný herní notebook. Dostal jsem dokonce malou slevu a brašnu zdarma. Notebook je jako nový. Určitě obchod doporučuju.

• Rychlost vyřízení
    • Příjemné a fér jednání

Objednávka odeslána hned druhý den od objednání, zboží naprosto v pořádku. Určitě to nebyl poslední nákup :)

Reakce obchodu Malicomputer

Děkujeme Vám za 100% hodnocení, kterého si nesmírně vážíme. Snažíme se zboží expedovat co nejrychleji jak to jen jde. Děkujeme za Vaši důvěru a budeme se těšit na další nákup.

• Rychlost,ochota,spolehlivost

objednané zboží(repas.notebook) odesláno následující prac.den,velmi pěkný stav-jako nové.Drobný nedostatek vyřešen okamžitě ,velmi ochotně, k mé naprosté spokojenosti.Velmi dobrá komunikace.Obchod jsem vybíral na základě recenzí-dobrá volba!Škoda,že na dlouhou dobu nebudu potřebovat další notebook...

Reakce obchodu Malicomputer

Děkujeme Vám za kladné hodnocení, kterého si nesmírně vážíme. Vždy se o Vás velmi rádi postaráme k Vaší maximální spokojenosti.

• zakoupeno v Malicomputer před 3 měsíci

• Objednávka mi byla kurýrem dodána do druhého dne
    • Telefon splnil mé očekávání, je v pěkném stavu
    • záruka 12 měsíců
    • Dostala jsem brašnu zdarma, měli akci zrovna

Za mne naprostá spokojenost. Rychlé potvrzení objednávky a dodání do druhého dne kurýrem. Telefon byl kvalitně zabalen a potěšil dárek k objednávce. Za mne obchod 100% doporučuji.

Reakce obchodu Malicomputer

Děkujeme Vám za 100% hodnocení, kterého si nesmírně vážíme. Našim cílem byla vždy maximální spokojenost zákazníků. Jste našim hnacím motorem a kladné hodnocení vždy zahřeje u srdce.
    V případě jakékoliv potřeby se na nás neváhejte kdykoliv opět obrátit. Vždy se o Vás velmi rádi postaráme k Vaší maximální spokojenosti.

• zakoupeno v Malicomputer před 4 měsíci

Před domem mi přišla upozorňovací SMS zpráva na kontaktní telefon že bude předána objednávka a že si mám převzít zboží od kurýra. Platba dohodnuta uvedeným způsobem.

Reakce obchodu Malicomputer

děkujeme Vám za 100% hodnocení, kterého si nesmírně vážíme. Snažíme se zboží expedovat, co nejrychleji a bez zbytečného odkladu.

• Příjemná a ochotná komunikace

Jsem velmi spokojen s tímto eshopem. Mám z něj už třetí notebook a vždy vše naprosto v pořádku a rychle doručeno :)

Reakce obchodu Malicomputer

děkujeme Vám za 100% hodnocení, kterého si nesmírně vážíme. Velmi si vážíme našich stálých zákazníků a jsme moc rádi za zpětnou odezvu. Neustále je potřeba se zdokonalovat a Vy jste našimi hnacími motory.

• profesionalita
    • vynikající cena, určitě jedna z nejlepších v CR

Zboží dorazilo rychle, výborně zabalené a v lepším stavu, než jsem očekával. Klobouk dolů.
    Kupoval jsem v kategorii B. Obchodník mě volal, aby mě informoval o stavu produktu a zda i přesto chci produkt zakoupit - to považuji za velmi fér jednání. Mohu jen doporučit !!!

Reakce obchodu Malicomputer

B kategorie je pro mnohé obrovskou výhodou. Máte jedinečnou možnost zakoupit notebook s drobnými nedostatky za tu nejnižší možnou cenu.

• zakoupeno v Malicomputer před 4 měsíci

Nakupoval jsem starší notebook. Jeho stav odpovídal popisu. Jediná odchylka byla v dodaném zdroji, který nebyl originální. Nepovažuji to za až tak velkou výtku, protože originál nemusel být z evropské distribuce. Celkově jsem se zbožím, jeho stavem a způsobem dodání spokojen. Dostal jsem, co jsem očekával. Za sebe doporučuji.

Reakce obchodu Malicomputer

moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi, které si opravdu velmi vážíme. Co se týký zdroje, máte pravdu. Některé notebooky pochází z mimo evropské distribuce (cca 5%). Nicméně díky tomu máte jedinečnou možnost získat vysoce kvalitní notebooky, které se běžně na evropský trh ani nedostanou.

• zakoupeno v Malicomputer před 5 měsíci

• V noci objednáno, ráno již předáno do přepravy

Velmi rychlé jednání, vše OK. Místo doručení bylo upřesněno dodatečně ještě v noci emilem a ráno správně odesláno a emailem potvrzeno :-)

Reakce obchodu Malicomputer

moc děkujeme za pozitivní recenzi, které si opravdu velmi vážíme. Vždy je u nás na prvním místě zákazník.
    Tým Malicomputer

• zakoupeno v Malicomputer před 5 měsíci

• Přesný popis

Rad nakoupim znova kdyby byli takhle poctiví všichni bylo by to super