• nevrací peníze za nevyhovující zboží v zákonné lhůtě 14dní

Obchod nedoporučuji:zboží mi "nesedělo" a vrácené peníze jsem dostal až po opakovaném urgování mimo zákonnou lhůtu.Nikdy se mě toto nestalo a to nakupuji roky jen přes internet.

Dobrý den Jane,
    máte skutečně pravdu a nemohu říci proti ani slovo. Jen omluvu a poštou Vám v obálce posíláme malou pozornost - pěnové Makalu sedátko do přírody. Na začátku zimní sezony a Vánoc skutečně došlo z důvodu vytížení občas k obdobným problémům. Kuba ze zákaznického servisu (s kterým komunikujete) mne upozorňoval, ale chyba byla na mé straně. Každopádně aktuálně, mimo jiné, opět zase posouváme a optimalizujeme procesy. Bude mimo jiné částečná automatizace plateb přímo v účetním systému, a tím výrazné "zprůchodnění" a nebudou tak závislé na případně vytíženém personálu.

Přeji hezký den a děkuji za recenzi, byť negativní
    Josef

• Velká ochota

• osobní porada

Není nad praktické rady ochotného prodavače, který rozumí tmu, co prodává. Přes e-shop bych nikdy takhle dobře nenakupila a s pocitem, že se mi prodavač opravdu věnuje a dokáže odpovědět i na ten nejhloupější dotaz kupujícího, který kupuje spacák a nikdy předtím nestanoval.

Dobrý den Anno,
    děkujeme Vám za milé hodnocení. Jsem moc rád, že jste s nákupem a konzultací na pražské prodejně Makalu, jehož součástí je i Spacákov, spokojena. Přeji hezký den, Josef.

• Rychle i během Vánoc, nejlevněji na trhu, spolehlivě, komunikují, dobře zabaleno.

Vše ok, doporučuji.

• Velmi příjemná obsluha na Průběžné

Dobrý den Petře,
    děkujeme. Petrovi a Lucce, z pražské prodejny, jste udělal radost. Jsme rádi, že jste spokojen a opakovaně u nás nakupujete :)
    Hezký den, Josef.

OK

• Vstřícný, odborně fundovaný personál

Rychla expedice, dobre zabaleno - diky!

Dobrý den Jaroslave,
    moc děkujeme. Honzovi, který má na starosti expedici, jste udělal radost. Od té doby stále pyšně chodí a ukazuje nám Vaši recenzi :) :) :)
    Hezký den, Josef

• Možnost osobního převzetí a kontroly dodaného zboží přímo v obchodu.

Bezproblémový nákup i komunikace.

Vše v pořádku i komunikace s výměnou. Kráťa Teplice

• Rychlost dodání.

Vše O.K.

• Velký výběr
    • Možnost vyzkoušet na prodejně
    • Ochotný personál

• komunikace
    • Výborná spolupráce při výběru zboží. Prodavač se zákazníkovi opravdu individuálně věnuje.
    • Nejde jim pouze o prodej, ale aby byl zákazník s účelem a užíváním věcí spokojen, opravdu jsem nezažil tak dlouho osobní konzultaci a pomoc při výběru.
    • Flexibilita a výborná komunikace.
    • Některé věci mohou být doručeny v delším horizontu, což se ale dá pochopit při velkém objemu zboží.

• Rychlost vyřízení

• První nákup dopadl na 1*

• Schopný a ochotný personál, který zná produkty, které prodává a naslouchá zákazníkovi
    • Dostupnost obchodu
    • Možnost si vše pořádně vyzkoušet a porovnat.

Rád se sem vracím, protože je vidět, že prodávající znají produkty, které prodávají a snaží se pomoc s výběrem správného kusu oblečení/vybavení pro to, co hledám.

Dobrý

• rychlost, cena