• Vstřícné a rychlé

Vřele doporučuji. Obchod funguje, tak jak má obchod vypadat...a parfémy-alchymie vůní. Doporučuji všem, kteří hledají opravdovou originalitu s kvalitou

Reakce obchodu Maison & Tulipes

Paní Marcelo, děkujeme Vám a jsme opravdu velmi vděčni za zákazníka jako jste Vy.

• rychost odeslání,dobře provedené vzorky
    • nabízí dodání do zásilkovny,při vyplňování dotazníku pak nejde varianta zvolit

Reakce obchodu Maison & Tulipes

Děkujeme za Váš názor, s tímto problémem jsme se ještě nesetkali, ani po kontrole systému. Pokud by se Vám tento problém opakoval, neváhejte nás kontaktovat telefonicky. Uděláme objednávku společně.

• Skvělá komunikace
    • Posílají k parfémům i vzorky na vyzkoušení, pokud by nesedl parfém, lze ho neporušený a zabalený odeslat zpět.

Reakce obchodu Maison & Tulipes

Děkujeme, Petro, jsme rádi za Vaši spokojenost.

• Jsou přibaleny testery vůní, které jste si objednali, takže pokud náhodou nejste spokojeni, můžete zabalené originály parfému vrátit zpět - super nápad!!!

Super obchod.

Děkujeme Libore.

Vše naprosto vynikající. Úžasné bylo že v balíčku byl vzoreček vůně který jsem si objednala pro případ že by se mi vůně nelíbila a mohla ji bez problémů vrátit aniž bych ji otevřela.
    Určitě objednám v nejbližší době znovu !

Reakce obchodu Maison & Tulipes

Moc Vám děkujeme a vážíme si Vašeho hodnocení.

• krásně zabaleno
    • vzoreček parfému jako dárek
    • super komunikace eshopu

Paní Kinská mi velice ochotně poradila s výběrem vhodné vůně, kterou jsem chtěla dát darem. Parfém přišel v pořádku, krásně zabalený, takže stačilo pouze předat oslavenkyni :)

Reakce obchodu Maison & Tulipes

Děkujeme, vážíme si Vašeho hodnocení a jsme Vám kdykoliv k dispozici.

• Přehledné stránky
    • Zdála se výhodná cena
    • Zboží nedorazilo
    • Nikdo neinformoval o stavu
    • Zřejmě cena uvedená na heurece jen kvůli falešné reklamě!

Reakce obchodu Maison & Tulipes

Děkujeme za hodnocení našich stránek, Rei. Kontaktovali jsme Vás 2x emailem a po té i telefonicky. Jistě jste si všiml, že máme ceny stejné jak na Heuréce, tak i na e-shopu, Facebooku a podobně.

• Obchod nabízí parfémy, které jsou jinak v ČR nedostupné, za výborné ceny.
    • rychlé odeslání
    • rychlá komunikace

Reakce obchodu Maison & Tulipes

Děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho.