Skvělá komunikace a opravdu nádherné náušnice, DOPORUČUJI

Náušnice jsou překrásné..stojí za investici

Nádherné náušnice, skvělá komunikace.

Naprosto dokonale nausnicky, jako vzdy ❤️mám z nich obrovskou radost.. proste dokonalost❤️

Reakce obchodu Mairi

Děkuji Vám, Verčo, za úžasnou recenzi! Jsem moc ráda, že se Vám i kruhové náušky líbí. :)

• Opravdu překrásné výrobky
    • Rychlé doručení
    • Úžasně zabalené

Luxusní zboží, rychlé doručení, skvělá komunikace

Vzdy jsem spokojena! Mám už několik páru nausnic a nedam na ne dopustit. Paní Mirka je uzasny clovicek a vzdy splní mé prani ❤️

Náušničky jsou precizně vyrobené , jsou nádherné , krásně zabalené, ručně napsané poděkování a s přáním ať se krásně nosí. A také mně potěšilo , ze jsem dostala i dáreček k objednávce . Ještě jednou moc děkuji Rena

• Milé jednání
    • Rychlé vyřízení
    • Osobní přístup ke každé objednávce

Náušnice byl dárek pro kamarádku ke svatbě a obě jsme z nich byly nadšené. Skvěle zpracované a uložené v krásné krabičce. Byl k nim připojen i velmi milý osobní vzkaz, který moc potěšil.

Náušnice jsou nádherné, jsem nadšená.
    Precizní provedení, originálně zabaleno, rychlé dodání. Mohu doporučit :)

Reakce obchodu Mairi

Krásný den, děkuji za milé hodnocení, ať Vám dělají kvítky radost a parádu. :) Mirka

• Originální a nádherné šperky, které jinde nenajdete.

Reakce obchodu Mairi

Hezký den, Veroniko, mám velkou radost, že jste s výrobky spokojená. Ať s nimi Vaše krása jenom kvete. ♡ Mirka

• Naprosto nádherné výrobky českých ručiček :)))

Reakce obchodu Mairi

Krásný den, děkuji za Vaše slova, moc si jich vážím. Ať se kvítky hezky nosí. :) Mirka

Perfektní komunikace, doručení rychlé.

Reakce obchodu Mairi

Hezký den, děkuji za Vaší recenzi, mám radost, že jste spokojená. Mirka

Perfetkni komunikace, nausnicky jsou jako vzdy naprosto bezchybné jedním slovem.. dokonalost ❤️

Krásný den, Veroniko,
    děkuji za milá slova, moc si jich vážím. ♡ Mirka

• Nádherná ruční práce
    • Velmi příznivá cena
    • Skvělá a rychlá komunikace s prodejcem
    • Rychlé dodání zboží
    • Profesionalita

Na tuto stránku jsem narazil čistě náhodou když jsem hledal nějaké květinkové šperky. Marketing a vyhledávací algoritmus Google naštěstí zafungoval a přesto, že jsem o této stránce nikdy neslyšel, vytrhla mi doslova dech.
    Nádherné provedení všech možných šperků, ve kterých jsem ihned rozpoznal skvělý potenciál jako dárek pro manželku, která obecně vzor květin ať už na špercích nebo na čemkoliv jiném, naprosto zbožňuje.

Díky Mairi za tak skvěle propracované a nápadité zboží. Určitě jsem nenakoupil naposledy. :-)

Krásný den,

děkuji za milou recenzi, vážím si, že jste si dal takovou práci. Mám velkou radost, že jste s nákupem spokojený a že se Vám v obchůdku líbilo. Ať dělají náušničky radost, mějte hezké podzimní dny a třeba zase někdy příště. :) Mirka

• rychlé a vstřícné jednání
    • krásně zabaleno
    • hezké provedení produktů

Krásný den,

moc děkuji za Vaší recenzi. ♡ Mirka

• Vse bez problémů
    • Prehledny e-shop
    • Žádnou jsem neobjevila

děkuji moc za Vaší recenzi. ♡ Mirka

Náušničky jsou krásné a něžné. Velice pěkně zabaleno, rychlé dodání, určitě opět objednám, spokojenost!!! :)

Krásný den, Veroniko,
    děkuji za Vaši recenzi. Jsem moc ráda, že Váš nákup proběhl v pořádku a že jste se zbožím spokojená. ♡ Mirka

Naprostá spokojenost s komunikací obchodu, s výrobou nausnic na prani, s dorucenim. Nemuzu nez doporučit. Prekrasne sperky, rucni prace, vse dotazene a profesionalni. Velmi chvalim.

Hezký den,

moc děkuji za krásnou recenzi, vážím si Vašich slov a děkuji za doporučení. ♡ Mirka

Mairi můžu jenom a jenom doporučit. Tak nádherné náušnice, připravené a zabalené s láskou, to se dneska už jen tak nevidí.
    Všechno klaplo perfektně, i když jsem objednávala narychlo, paní mi vyšla vstříc a za krátkou dobu zhotovila patery nové náušnice. Neskutečné. Určitě jsem neobjednávala neposledy
    Za mě "Top" a snad 1000 hvězdiček!

Hezký den,

moc moc děkuji za objednávku i za recenzi. Bylo mi potěšením vyrobit pro Vás šperky. ♡ Mirka