30.10.2021 Jsem si zde objednal boty, měsíc jsem z eshopu nedostal žádnou odezvu, když jsem jim v prosinci napsal, kdy budou moje boty odeslány, dostal jsem zprávu s omluvou, že odeslány budou ihned... dodnes do 13.1.2022 jsem boty neobdržel, na mé opětovné urgování emailem eshop nereaguje. Vzhledem k mé zkušenosti s nákupem nemohu eshop doporučit.

Zboží bylo ihned zaplaceno, nešlo se však dovolat, na mail odpověď dorazila, ale s tím, že je zboží v externím skladu, což v nabídce nebylo uvedeno. Pouze, že je na skladě. Dodnes nemáme žádné informace!!!

• sliby a nic.Nekomunikují.Nedodržují svoje vlastní podmínky

Zboží mi během 11 dnů vůbec nedorazilo, ani od obchodu nemám žádnou zprávu. Telefon uvedený na jejich webu mi nikdo nezvedl.

Zboží jsem objednal 22.9.2021 druhý den mi přišlo, že zásilková obdržela data k přepravě. Do 28.9. Se nic nedělo, tak jsem se ozval. Přišel mi email, že se někde stala chyba a zásilka bude odeslána znovu. Byla, ale do zasilkovny přišla v pátek těsně před zavírací dobou a už js si ji nestihl vyzvednout. Otevřeno mají až v pondělí od dvanácti hodin, ale já musím ráno na čtrnáct dní odjet. Opět tedy nestíhám vyzvednout. Schválně jsem objednal o týden dříve a nedopadlo to.

• Nabízená obuv je vyrobena v Polsku,kvalita...žádná..,

• Rychlost, komunikace

• Rychlá reakce
    • Kvalitní zboží

Vše proběhlo v naprostém pořádku od objednávky až po doručení. Vřele doporučuji.

• skvělý obchod

• Obchod uvádí zboží skladem, ale zatím již po druhé oznámili, a to až na můj dotaz po týdnu objednávky, ale okamžitém zaplacení, že zboží již není na skladě.

• Bylo jen potvrzení objednávky a pak za delší čas že ji odesílají ("...skvělá zpráva, objednávku jsme předali dopravci..." nebo něco v tom smyslu) - týdenní prodleva v komunikaci, přestože uvádějí že boty byly na skladě, je příliš dlouhá.

První "originální" boty Magnum Cobra jsem si koupil před 7mi lety v Army shopu a vydržely dodnes. Prvotní pocit z nich jsem měl ten, že mi dokonale sedly - pohodlné a velmi lehké. Ani z nových jsem neměl žádný otlak. Z těchto nově zakoupených ten pocit však nemám - jsou tvrdé, málo ohebné, těžší a nártová část má odlišný tvar. Pořád mi to nedalo a prohlédl jsem si štítek - jsou vyrobeny v Polsku. Je chybou, že na NETu prodejci neuvádějí výrobce - kdybych to věděl dopředu, po mých zkušenostech se všemi mnou v minulosti zakoupenými PL výrobky, nikdy bych si je nekoupil! Mám právo si vybrat zem původu z důvodu důvěry v kvalitu zboží.

Vše super, i výměna velikosti bot bez potíží,

• Ani po deseti dnech od objednání a zaplacení se nikdo neozval a zboží nemám.

• ceny
    • kvalita

• Velký výběr
    • Super ceny
    • I když jsem na zboží čekala trochu déle kvůli inventuře, nevadilo mi to. Obchod skvěle komunikoval a o všem informoval.

• Osobní přístup.

S eshopem jsem spokojen. Na dotaz ohledně velikostí jiného zboží mi by rychle vyhověno k mé spokojenosti.

• vše rychlé a ok