• Vše dodáno v pořádku a dle objednávky

Rychlost vyřízení objednávky

• Především rychlost

super

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Pohodlné a spolehlivé

jsem spokojen jak s tiskárnou, tak s obchodem a doporučuji

Zboží dorazilo velmi rychle a kvalitně zabalené pro přepravu.

Solidní eShop s výbornými cenami a sortimentem. Když něco potřebuji, kouknu prvně k nim... a koupím :-)

• dostupnost pobočky
    • spolehlivý prodejce
    • zatím nemám
    • Zdánlivě nízké ceny
    • Dlouhá doba doruření i odpovědí na dotazy
    • Prodejce poslal jiné zboží, než jsem objednal.
    • Jedna položka naprosto k ničemu (chybí CD klíč)

Když pominu, že jsem neobjednal, co jsem objednat chtěl. Tak objednaná microSD karta GoodRAM dorazila jako microSD od ADATA, DVD s hrou jsem dnes chtěl vyzkoušet a je nejen rozbalené, ale někdo z něj vytáhl i CD klíč, takže mám jen kus plastu s ochranou proti kopírování. Doručení za více jak týden a odpověď na mail po 4 dnech, co dodat? Zkusím to ještě vyřešit, ale tohle je fakt hrůza, v roce 2024.

Rychlost dodání.

• rychlost dodání

Kvalitní komunikace

výborné zkušenosti

Ještě v mailu potvrzujícím objednávku (23.12.2023) byly uvedena celá moje adresa, ale již v mailu o předání balíku České poště (28.12.2023) scházelo v adrese číslo domu! Z tohoto důvodu pošta mi nemohla balík doručit na nekompletní adresu bez čísla domu a musel jsem si ho jet na poštu vyzvednout sám osobně. To je dosti hrubá chyba z Vaší strany !!!
    Ondřej Bartulec

Reakce obchodu MADER.cz

Děkujeme za nákup a za zpětnou vazbu zde. Bohužel jste vyplnil špatně adresu ve chvíli objednaní, ČP jste zadal do jiného políčka než mělo být. V rekapitulaci v emailu se skutečně číslo objevilo, protože se tam kopíruje celý text. Nicméně v našem systému v poli ČP již číslo nebylo, protože jste ho tam nevyplnil a proto se pak nevytiskne na štítek. Děkujeme za tuto informaci, předali jsme dále na prověření a případné "opravení" kdy Vám dovolí napsat číslo jinam než je potřeba.

S přáním pěkného dne, Eshop Mader.cz

• Super jednání

rychlé doručení

• Při objednání zboží jsem byl nemile překvapen, že má objednávka za 8700,- byla v pořádku přijata a za cca hodinu jsem byl mailem vyzván abych odsouhlasil dadatečnou částku za dopravu ve výši 599,- to mi příjde když ne nefér tak velmi zvláštní systém. A za druhé ani po 6 dnech mi objednané zboží nedošlo a přes to že bylo avizováno jeho odeslání a dokonce i doručení.

Reakce obchodu MADER.cz

mrzí nás komplikace s Vaší objednávkou. Nicméně jste objednal myčku, tedy nadrozměrné zboží a tam se doprava řeší individuálně na konrétní zboží dle celkové váhy a rozměrů. Zboží bylo vyexpedováno přesně dle domluvy a v termínu, bohužel zádrhel nastal v paletové přepravě kde se prodloužila doba dodání o 4 dny. Z jakého důvodu bohužel nevíme, řešíme s přepravcem.

S přáním pěkného dne, Eshop Mader.cz

vše fungovalo jak má