• Rychlé dodání, vše OK

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi pane Jaroslave. Moc si vážíme, že jste si vybral právě nás a byl jste spokojen s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

vše super

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Deniso. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

příjemný personál

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi pane Libore. Moc si vážíme, že jste si vybral právě nás a byl jste spokojen s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• velká ochota a trpělivost

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Radovano. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• Velký výběr

Koupené lyžáky po vyzkoušení na prodejně,jde je personál na svém místě a ví,o čem mluví.

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Zuzano. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• výběr velikostí bot

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Kamilo. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• Ochota a vstřícnost personalu

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi pane Danieli. Moc si vážíme, že jste si vybral právě nás a byl jste spokojen s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

Komunikace, rychlé odeslání, nabízené zboží mají opravdu skladem

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi pane Tomáši. Moc si vážíme, že jste si vybral právě nás a byl jste spokojen s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

Skvela komunikacia, rychle zaslanie

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Libuše. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

velice vstřícná komunikace

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Evo. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• Rychlé spolehlivé

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi pane Martine. Moc si vážíme, že jste si vybral právě nás a byl jste spokojen s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• rychlost, vstřícnost, ochota, bezproblémovost

Plně doporučuji

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi pane Miloši. Moc si vážíme, že jste si vybral právě nás a byl jste spokojen s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

Příjemné prostředí, ochotný personál

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Lenko. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• Ochota
    • Odbornost

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi pane Ondřeji. Moc si vážíme, že jste si vybral právě nás a byl jste spokojen s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• Výborná komunikace
    • Poradenství
    • Rychlé doručení
    • Široký výběr

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Dano. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• Rychle doručení. Zboží jsem musela vrátit z důvodu nevhodné velikosti, peníze zpět byly na účtu do dvou dní.
    • Nevím o ničem

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Ivano. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• Velká spokojenost

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi pane Ladislave. Moc si vážíme, že jste si vybral právě nás a byl jste spokojen s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

OK

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Andreo. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.

• Personál skvělý, vstřícný a odborně na výši.
    • Velice pestrá nabídka obchodu

Reakce obchodu MADEJA Sport

Nabídka přehledná, neuvěřitelně rychlé odeslání, skvělý servis obchodu. Jen jediné, mrzelo mě, že nelze domluvit s doručovací společností žádné doručení na výdejní místo, a že jedinou alternativou byla dvakrát tak drahá Česká pošta. Ale to nesměřuje k obchodu. A nakonec ani k doručovateli, ten byl velmi ochotný a alternativně zajel ke známému, aby mi zásilku mohl nechat tam.

Reakce obchodu MADEJA Sport

Děkujeme Vám za recenzi paní Katarino. Moc si vážíme, že jste si vybrala právě nás a byla jste spokojena s našimi službami. S pozdravem tým MADEJA Sport.