• U zlevněných produktů zajímavé ceny
    • Klamání zákazníků

Při dodání a vybalení 2ks aktivních reproboxů jsem zjistil, že jeden byl evidentně používán. Oprýskaná barva a poškozené žebro AL chladiče, prach v konektorech, místy podřený. Zboží bylo deklarováno jako nové, nikoliv používané. Jednalo se o zlevněné zboží v rámci výprodeje, ale nikde nebylo uvedeno, že se jedná o použité zboží. Na e-mail s dotazem z 26.4.2023 nikdo nereagoval. Dnes je 3.5.2023

• veľmi rýchle dodanie tovaru

• Rychlost, a spolahlivost, profesionalita

Objednavka bola dorucena na druhy den. Aj dalsie ponuky ma zaujali.

• V minulosti som si kúpil ozvučenie na dobro - snimač,som s ním spokojný.Privítal by som cenové ponuky tovaru - kapodastre a slide na dobro.Ďakujem.

výhoda

• Vše v pořádku...

• Odbornost a ochota

Pomohli pri poskladani klavira

• Maju tovar skladom

Rychlost

• Rychlost expedice
    • Možnost zobrazit cenu v korunách
    • Velmi levné poštovné do ČR

Našel jsem zde zboží za méně než poloviční cenu než v obchodech v ČR, navíc bylo skladem. Poštovné také mile překvapilo. Celkově spokojenost.

• Rychle dorucenie

• Ak tovar nedorazí v avízovanom čase, čakal by som nejaké vysvetlenie a nejakú zľavu k tomu.

Reakce obchodu Mada Music

Ďakujeme za recenziu. Keďže tovar ste si chceli prevziať na predajni, museli sme tam tovar najprv presunúť. Dúfame, že ste ocenili poskytnutú zľavu.

• 5
    • 5

• Kvality zboží.
    • Myslim si že ne odesílá obednavky do zahraničí.

Velmi dobře a hlavně levněji nakupujete.

• Rýchle dodanie

Môj prvý nákup a výborná skúsenosť. Expresné dodanie.

• Rýchlosť a kvalita
    • žiadne

Doporučujem nakupovať v tomto obchode, starostlivosť o zákazníka je príkladná.

• PŘEHLEDNÝ WEB NABÍDKY ZBOŽÍ,PROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ,KVALITA ZBOŽÍ.
    • ŽÁDNÉ

PŘEHLEDNOST NABÍZENÉHO ZBOŽÍ,KRÁTKÉ DODACÍ LHŮTY,KVALITA ZBOŽÍ.OBCHOD MADA MUSIC VŘELE DOPORUČUJI,KVALITOU SLUŽEB A PROFESIONÁLNÍM JEDNÁNÍM NEMÁ KONKURENCI.

• rýchlosť, jednoduchosť, ...
    • len jednu a to že neponúka držiaky na mikrofóny

ak váhate či objednať alebo neobjednať... neváhajte a objednávajte, kupujte :) nemám byť prečo nespokojná a tak tento obchod odporúčam ďalším fanúšikom hudby

• Nic.
    • Naprostá absence korektnosti.

Objednáte si zboží za momentálně inzerovanou a tudíž platnou cenu a oni vám ji potvrdí. Druhý den zboží zdraží a požadují, abyste koupili za tuto novou cenu. Na vaše námitky konstatují, že se jejich pracovník ,,pomýlil" a nelze s tím nic dělat. Něco podobného jsem ještě při nákupech v Evropě, natož v USA nezažil.