Kvalifikované rady i ochota

Spokojenost

• staré neaktualizované ceny
    • zboží nebylo skladem, po naskladnení cca 30% nahoru

Reakce obchodu MA-TECH

Pane Brzobohatý, vaše špatné hodnocení nás mrzí a je od vás dost nefér. Na eshopu bylo jasně uvedeno, že to zboží není skladem. Tudíž jste to byl vy, který objednal zboží, které jsme vám nemohli dodat. Příště by bylo lepší uznat svoji chybu než ničit pověst někoho jiného. Vaši chybu můžete napravit smazáním negativního komentáře. S pozdravem, eshop ma-tech.cz

Výborný žebřík, ale těžký. Stavění je na dva chlapy.

• Mali najlacnejší najdlhší rebrík, aký som našiel
    • Doprava zdarma
    • Rýchle doručenie
    • Nedá sa platiť kartou

Môj prvý nákup, mali najdlhší rebrík, aký som na trhu našiel, a celkovo mi tu nákup prišiel najvýhodnejšie, tak som ho kúpil tu. A rebrík (3x17) bol až prekvapivo rýchlo doma (v nedeľu objednaný, v utorok doma). Veľká spokojnosť.

Komunikace, termín dodání OK

• vše ok
    • bohužel na elektrickém topidlu byla prasklá rukojeť , balíček nepoškozený . Topidlo jsem nereklamoval protože ho potřebuji k užívání a funkčnost byla v pořádku .

• Vstřícnost
    • Přehlednost webu
    • Široká specifická nabídka

Doposut žádné zkušenosti s obchodem

Spokojnost s časom doručenia aj s výrobkami, vďaka. Jediný obchod, ktorý má potrebné súčiastky

Bezproblémový obchod, dlouhá dodací doba byla vinou přepravní společnosti, prodejce zásilku odeslal hned po obdržení platby.

• Velice dobrá domluva, potřeboval jsem zboží do 2 dnů a také jsem jej do dvou dnů obdržel

Rychlost dodání, kvalitní produkty.Absolutně nechápu hodnocení typu "Objednejte u nich a snad se někdy dočkáte".Zvedl jsem telefon, zavolal do firmy, ověřil jsem si dostupnost požadovaných produktů a požádal o co nejrychlejší dodání - potřeboval jsem mít topidla za 2 dny v provozu na stavbě.Pan majitel, přestože byl na dovolené na horách, mi poradil jaký způsob dopravy zvolit a za dva dny jsem zboží měl.

Jedna z najlepších predajní CZ čo sa týka stavebných mechanozacii a náhradných dielov len škoda že nieje takáto predajňa na SK strane,na Slovensko si objednávam dosť často a vždy tovar dorazil v čas a v poriadku zmojej strany veľká spokojnosť.

• rychlost, pečlivost zabalení proti poškození.

na tel. dotaz ohledně výrobku, či jeho náhrady, odborná, pro mě dostačující odpověď.

SPOKOJENOST NA 100 PROCENT

• Skvělé jednání.
    • Konzultace o zboží po telefonu.

Všechno super rychlé jednání , solidní vedení

Zboží bylo poškozené, podřené a reakce náhradní díl přivezen a výměnu jsem si provedl sám. Na otázku proč je zboží poškozené? Žádná, pudlikovatelná.

-přehlednost stránek
    -dobrá komunikace s obchodem