• nizsi cena u meho vyrobku nez jinde

• Rychlost odeslání
    • Výběr zboží
    • Kvalita
    • Trochu vyšší veny

• Vše odpovídalo popisu. Velikost sedí. Rychlé jednání a dodání. Obchod doporučuji.

• Kvalitní a pěkné zboží

Doporučuji. Nakoupil bych znova.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobrá komunikace.

Líbí se mi široká možnost výběru látek v odkazu na vybranou galanterii.

I've ordered a product with payment "upon delivery". The shop didn't send it, they emailed me instead after a few days, saying that they didn't get the money from me and for that rey they cancelled the order. I told them that I chose a different payment option and they didn't even reply to me.

Reakce obchodu Ma-Tata

Děkujeme za Váš názor.
    Vážíme si každé zpětné vazby (byť i první negativní, jako je právě tato), neboť právě zpětná vazba nám může říci, že to, co děláme, má smysl anebo nám může ukázat, v čem se můžeme zlepšit, aby byl zákazník spokojený.
    V tomto případě se však jedná zřejmě o jazykovou bariéru na straně zákazníka, který na českém e-shopu při objednání zadal platbu bankovním převodem, ale domníval se, že platba bude realizovaná při převzetí zboží na dobírku.
    Náš e-shop kontaktuje zákazníka nejdříve 5. den od vytvoření objednávky s připomenutím úhrady a informací, že pokud již zákazník zájem o objednávku nemá, bezproblémově ji stornujeme (stejně jako tomu bylo v tomto případě).
    Jakožto majitelku e-shopu mě mrzí, že zákazník přes veškerou snahu (telefonickou a e-mailovou) zjevně nepochopil rozdíl mezi dobírkou a bankovním převodem a poté vyjadřuje své rozčarování negativním hodnocením, které ve výsledku zhorší celkové 100% hodnocení našich zákazníků, na kterém si zakládáme.

Ing. Šárka Zavadilová
    majitelka e-shopu

Super. Rychlé, vše v pořádku.

• Milá komunikace
    • Kvalitní zpracování
    • Vše sedí tak, jak má
    • Až přejdeme na sporťák, určitě objednám další doplňky

• Kvalita

Skvělá komunikace, příjemné jednání, rychlost dodání, krásné a kvalitní zboží.

• Úžasná komunikace
    • Ochota
    • Snaha pomoci zákazníkovi
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Příjemné vystupování a jednání

Měli jsme abnormální rozměry dětského madla na kočáře. Paní Ing. Zavadilová byla nesmírně ochotná a po telefonu, kdy mi dala vědět, že objednávka je vyřízena, moc příjemná. Po dopisování jsme nakonec zaslali madlo do firmy, tam ušili nový potah a obratem nám madlo přišlo zpět. Moc si cením takových služeb a tu velkou dávku lidskosti. Přeji mnoho úspěchů a ještě jednou velké díky za zkrášlení našeho kočárku.

• Rychlejší dodání, než obchod avizoval. Zboží (potah na řídítka kočárku teutonia) perfektně zpracováno, skvěle sedí a vypadá.

• úžasné zboží, skvělé jednání

Rychlé dodání zboží

• Skvělý e-shop,doporučuji. Příjemná komunikace, ochota,kvalita na jedničku.

Druhý nákup a vše proběhlo v pořádku, dobrá komunikace s paní.

• Velmi rychle vyřízeno

Velka spokojenost s produktem, presne to nam ma kocarku chybelo -polohovani nozicek, a za skvelou cenu!
    Bleskove dodani.
    Moc dekuji a urcitw doporucuji

• rychlé vyřízení

• Jen ty nejlepší