• Velký výběr

doporučujem

• Parádní zájem o zákazníky
    • Relativně nízké ceny
    • Dost rychlé dodání
    • Co mě trošku zklamalo bylo zboží v nabídce které již nebylo dostupné a bylo tam docela dlouho i po telefonickém rozhovoru.
    • DPD kurýr volal 5 min před doražením na místo což je také docela nehodící se, na druhou stranu velmi brzy po objednání.

Nikdy mi žádný obchod nestál za to abych vypisoval tyto řádky, ale v tomto případě opravdu musím.
    S tímto obchodem jsem nad míru spokojen a hlavně kvůli dostupnosti, rychlému dodání ale to hlavní, kvůli zájmu o zákazníky. Objednal jsem zboží, které již bohužel nebylo na skladě, většinou každý obchod pošle omlouvací se email a více vás neřeší, ale zde se mi poprvé stalo a opravdu jsem rád, že na mé emaily neodpovídali emailem, ale zavolali, že se omlouvají, že už tento typ zboží není, ale snažili se hledat náhradu, dávat alternativní možnosti, pro opravdovou spokojenost obou dvou stran. Sice třeba po 24 hodinách po emailu nebo na ten první asi po dvou až třech dnech. ale to bylo od objednávky když jsem se ptal kdy dorazí.
    Takže tento obchod bych opravdu doporučil. Když to rychle shrnu tak:
    Fajn komunikace
    Rychlé dodání
    Nízké ceny
    ochota vyhovět
    Nedostupné zboží bylo na stránkách dostupné
    Kurýr DPD neposílá nějakou smsku kdy dorazí ale volá 5 min před doručením na vaši adresu (To ale není věc obchodu)

• Pohodlí domova ve spojení s profesionalitou
    • Omezený sortiment.musíte vědět přesně co koupit,pro nezasvěceného zákazníka těžko nakoupíte.

Kvalita,rozšiřte sortiment,pružné dodání

výborná komunikace s prodejcem,moc milý člověk,díky.

• Dobrý cena, vstřícný přístup.
  • bez komunikace-negativní

• Hlavnou vyhodou je tovar na dobierku,aj ked pri drahsej objednavke si ostatne eshopi postovne neuctuje.Objednavam z Ciech a Slovenska do Rakuska a vsetky Eshopi maju nad 100€ postovne zadarmo.
    • Uvedene vyssie.

Rychla komunikacia,ochotní ludia a rychle dorucenie
    Vrelo odporucam.

• Výborná komunikace.
    • Ochota personálu.

Dobrá komunikace i rad

• Rychle dodání a super ceny

doporučuji všem

• Komunikace s prodejcem.
    • Přijatelná cena.

• Levná cena.
    • Výborná komunikace.

Jediný internetový obchod, který byl schopen a ochoten sehnat mi požadované zboží, které nebylo v ČR dostupné.

• V mojom pripade bola zrejme zla spolupraca medzi obchodom a dorucovacou sluzbou, nakolko tovar vratili bez upovedomenia zakaznika a dokonca bez upovedomenia obchodnika. Sposobilo to predlzenie dorucenia a zvysene naklady ako aj nespokojnost zakaznika. :)

Obchod je dobry, dokonca aj v pripade, ze tovar nemate, snazite sa vyjst vustrety zakaznikovy a hladat alternativy, velmi dobry pristup k zakaznikovi.

Velmi profesionalni pristup a vstricnost. Zadal jsem o urychlene dodani zbozi a dorazilo presne vcas dle pozadavku.

• Price

• Dobré ceny oproti konkurenci
    • nevím

Kupoval jsem hokejku, přišla bez jakéhokoliv zabalení, alespoň nějaká tenká folie by nebyla na škodu, když jde o zboží za bezmála 2.000 Kč. Jinak ale vše v pořádku a zboží dorazilo bez poškození a nemění to nic na tom, že cena zde byla velice příznivá.

• cena, komunikace

vše super

Objednal jsem zboží skladem, ale byla mi nabídnuta alternativa, se kterou jsem souhlasil.