Moc spokoje

• Super rychlost

• široký výběr
    • dobré ceny
    • komunikace s reklamačním odd.
    • malá skladová zásoba
    • nedodržení reklamační lhůty 30 dní
    • vrácení peněz nebylo obratem

Koupil jsem si zde lyže Lusti PC71, dorazily dříve, než bylo původně avizováno. Skvělé. Bohužel na jedné z lyží chyběla asi 1cm sjezdové hrany lyže. Výrobní číslo každé lyže bylo jiné. V hůlce chyběla osička v systému click. Po dotazu v eshopu jsem odeslal na reklamaci a po několika dotazech a ujištěních rychlého vyřízení jsem to 30. den vzdal, lyže si objednal u konkurence (měl je druhý den doma a v pořádku, pečlivěji zabalené a jen o pár stokorun dražší) a požádal o vrácení peněz. Ty přišly také až po urgenci. Pozitivně hodnotím snahu reklamačního pracovníka p. Veselého, ale to je vše. Očekával bych větší snahu vyjít zákazníkovi vstříc u nového nepoužitého zboží a produkt vyměnit obratem nebo více tlačit na výrobce. Ponaučení pro příště a pro vás před nákupem: Pokud něco není v pořádku - nereklamujte, ale rovnou odstupte od smlouvy a objednejte si ve stejném nebo jiném obchodě raději znovu.

Velký výběr, dobré ceny a rychlé dodání.

Vše proběhlo v pořádku, poradili mi s nákupem.

Velmi rychlé a spolehlivé.

Všechno v pořádku, zboží funkční, rychlé doručení...

• Rychlé dodání, skvěla komunikace

Nevím

Vše O.K.

• Vynikající komunikace a rady po telefonu

Při objednání do do 12.00 zboží, které je skladem, slibují doručení do druhého dne.

Slibují, ale slib nedodrželi.

Reakce obchodu Lyželyže.cz

ano skutečně se stalo, že jsme zásilku předali Zásilkovně, až druhý den. A to z důvodu, že v den Vaší objednávky Zásilkovna přijela dříve, než v nasmlouvaný čas a my nestihli Vaši objednávku za 20min připravit.
    Omlouvám se a pevně věřím, že brýle slouží ke spokojenosti i když jste je obdržel později.
    Tomáš Miřátský
    www.lyzelyze.cz

• Presne podla ocakavania
    • rychle dodanie

rychlé vyřízení objednávky

Dodávka byla písemně potvrzena na 7.12.2023. I přes moji telefonickou urgenci nejen objednávka nedorazila, ale ještě ani nebyla vypravena.

Reakce obchodu Lyželyže.cz

děkujeme za Vaší reakci! Jistě víte, že v tento předvánoční čas je každý rok problém, že přepravní společnosti nestíhají doručovat zboží v termínech, tak jako to je ve zbytku roku. A to byl i Váš případ. Zboží nám z Německa dorazilo později, o všem jste byl informován přes emailové notifikace. Zboží již máte u sebe, tak jste doufám spokojen.
    Tomáš Miřátský
    lyzelyze.cz

• Skvělá komunikace, rychlé dodání

Děkuji, vše v pořádku.

Velký výběr, slušná cena, dostala jsem radu na můj dotaz ohledně výběru běžek pro mou osobu, rychlé dodání.

super jednani

• rychlost odeslání vše ok

• Flexibilita při výměně zboží