• Zboží jen pěkné nafocené.
    • Nevím o žádné
    • Příliš předražené zboží,luxusní prádlo.cz mi i sprostě zrušili objednávku, zaměstnankyně zjišťuje i další e-shopy, objednávky,to není zapotřebí, jsem zklamaná.nedoporučuji.

• Luxusná cena

Dávajte si pozor pri vracani tovaru. Účtujú si poplatok 109 Kč. Tovar je pôvodom z Poľska, zbytočne predražený. Cena nezodpovedá kvalite. Nikdy viac.

• žádná nevýhoda

S tímto obchodem jsem naprosto spokojen dávám 5 hvězdiček. Nakupoval jsem zde poprvé a to za 3800kč. Zavolal jsem poptal se na nějaké informace a vše mi bylo skvěle vysvětleno. Po doručení zboží jsem si ho prohlédl a to které se mi nelíbilo poslal zpět. Peníze došly v adekvátní době. Nechápu jak si někdo může stěžovat. Vše skvělé i jednání zaměstnanců. Lidé v obchodě jsou velmi vstřícní a rychlí. Zboží kvalitní, pěkné.

• O žádné výhodě nevím.
    • Rozhodně nedoporučuji tento e-shop. Jsou nesolidní, pletou si slušné zákazníky s těmi, kteří si nevyzvedávají zboží. Nemají slušné chování.

Jak jsem již napsala, jsou nesolidní. Nemají slušné jednání se zákazníky.
    Pravděpodobně si mě spletli s někým, kdo si opakovaně nevyzvedává zásilky a zařadili mě mezi
    nesolidní zákazníky. Neověřili si, že si mě spletli s někým jiným. JIŽ NIKDY VÍCE LUXUSNÍ PRÁDLO.CZ
    Jarka

• Skvělá komunikace
    • Dobrá cena oproti konkurenci
    • Milý personál

Bál jsem se, že přijdou mé peníze vniveč, nakonec jsem byl mile překvapen. Spokojenost
    (Objednával jsem stan za dost dobrou cenu oproti konkurenci)

• Zaplatite a zbozi nikde. Komunikace nulova.
    • Píšou skladem ale skladem není.

Nedoporucuji. Ta sranda me stala 210 kc a zbozi nikde. Uz v zivote nic od nich nekoupim. Tady proste lidi nic nekupujte. Zbozi skladem a nic se nedeje.

• mohlo by být rychlejší

nevznikly žádné problémy

• Nic pozitivního zde nenajdete
    • Zboží na stránkách není skladem
    • Velmi špatná komunikace se zákazníkem
    • Opravdu dlouhá dodací lhůta
    • Půlky zboží nepřišla a zbytek špatná velikost
    • Na stížnost a požadavek na vrácení peněz jsem doposud neobdržel odpověď
    • Netuším co je na zboží luxusního, zboží je dle krabic z Polska, ale spíš bych řekl, že z Asie

Nerad píši negativní recenze, ale zde to opravdu nejde jinak. Jestliže není obchod ochotný se domluvit soukromou korespondencí, je třeba to dát najevo víc viditelně. Pokud ani toto nepomůže, budu se muset obrátit na orgán, který prošetří vaše obchodní praktiky.

• Objednával jsem zboží skladem, později vyšlo najevo, že zboží je přeposíláno z jiného skladu. I přes urgenci zboží stále nedorazilo. Z tohoto důvodu nedoporučuji nákup.

Nebudu již nakupovat. Nejsem spokojený. Z těchto důvodů obchod nedoporučuji.

• Byla jsem ráda, že mi bylo vůbec zboží doručeno po všech peripetiích.
    • Zboží jsem obdržela až 11 dní po platbě.
    • Obchod psal, že je všechno mnou uhrazené zboží skladem, přitom mi neustále chodily obtěžující počítačem vygenerované zprávy, že dané zboží nemají a čeká se na doskladnění.
    • Byla slíbena odměna jako poděkování k objednávce, vč. sladkého překvapení, nedorazilo ani jedno.
    • U jedné položky, kterou jsem objednávala ve dvou kusech, dorazil jiný odstín, namísto černé - přírodní.

Už jen téměř tisíc negativních reakcí s tímto obchodem mluví za vše!
    Tady už opravdu nenakoupím!!!
    V dnešní době jsem zvyklá od solidních obchodů včasnou reakci v případě jakýkoliv komplikací.
    Nakoupila jsem zboží za bezmála tisíc korun, zboží jsem obratem uhradila hned v den nákupu, tj. 2.1., zboží došlo na pobočku zásilkovny 13.1., přestože obchod zboží nabízel jako "skladem", v průběhu doby, kdy jsem čekala na objednávku, mi neustále chodily obtěžující počítačem vygenerované zprávy typu, že musím čekat, že mnohé mnou uhrazené položky nejsou skladem a že pokud si přeji, tak to, co momentálně mají, mi zašlou. Přestože jsem asi třikrát odepisovala, že chci, aby mi odeslali alespoň to, co mají a zbytek tedy, až bude, mi jen chodily zprávy typu, jak píšu výše a zboží nikde.
    Jednou jsem do firmy volala a třikrát odepisovala, až na poslední e-mail, kdy jsem už byla opravdu vytočená, že ochod nereaguje a jen odesílá PC vygenerované zprávy, přišla odpověď, že se zboží posílá na zásilkovnu.
    K objednávce navíc společnost "slibovala" dáreček - bonus (psala ve výši až 400,-) a dokonce i sladké překvapení :-), no, samozřejmě žádný "dárek" s objednávkou nepřišel...Ale to se dalo vzhledem ke všemu výše napsanému asi čekat.
    Nakonec asi můžu být ráda, že alespoň dorazilo zboží :-)) I když jedny ponožky, které jsem objednávala dvakrát, přišly v jiné barvě :-))

Soňa L.

Reakce obchodu Luxusní prádlo.cz

Dobrý den paní Soňo,

poslal jsem Vám email. Podařilo se mi dohledat Vaši objednávku.
    Ano přiznávám, že průběh a hlavně komunikace byla špatná.
    Tímto se veřejně omlouváme, přijali jsme opatření, aby se situace již neopakovala.

Na email jsem Vám poslal návrh na vyřešení situace, abyste nám odpustila a byla spokojená.

Děkuji

Tomáš
    www.luxusnipradlo.cz

Spolehlivý obchod, dlouholetá zkušenost, doporučuji...

vstřícné jednání

Absolutni nekomunikace atd

• U zboží píší, že mají skladem a po zaplacení zjistíte, že je přeposílané z externího skladu
    • Jednu položku psali, že mají skladem. Po 5ti dnech napsal automat, že není skladem a vrátí peníze. 10 dnu pryč a peníze stále nemám na účtu...
    • Nereagují na emaily. Nulová komunikace.
    • Překupníci. Nejspíš nemají ani vlastní sklad.

Rozhodně nedoporučuji.Komunikace nulová. Už nikdy více

Zboží dosud nedorazilo, prý bylo objednáno u dodavatele. Kdy to ale bude, to už jsem se nedozvěděla ...

Neskutečne ochotny přístup pana majitele a max vstricnost při objednávce….max doporučuji…

Již jsem použila tento obchod vícekrát a vždy jsem byla velmi spokojená.

S obchodem mám ty nejlepší zkušenosti.

Rychlé dodání

• Rychlé doručení. Spokojenost s produktem.