Vůbec nevěděly, kdy budou mít zboží skladem. Ale zaplatit si jej nechali předem. Objednávku jsem zrušila, protože čekat na objednané spotřebiče do půlky ledna - 2,5 měsíce mi připadne příliš dlouhé. Částka mi byla vrácena na účet.

• nedodané

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

Vámi objednané zboží bylo označeno s dostupností "na dotaz"
    e-mailem jsme Vás informovali ohledně možného termínu doručení. Bohužel jsme od Vás nedostali na tento e-mail odpověď.

• nejnižší cena
    • má uvedeno, že zboží je skladem a nakone se ukáže, že není ani v centrálním skladu dodavatele, a že tam bude nejdříve za 2-3 týdny

• Nabizi zbozi ktere prezenzuje ze je skladem a pritom to tak neni

Pokud chteji cekat na dodavku, a nevadi jim ze si pockaji, proč ne

• Nezajištění vyměnitelných spotřebovatelných komponent a tím dlouhodobá nefunčknost celého přístroje

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

značka se přestala na českém trhu prodávat. Náš obchod je prodejce a nikoliv distributor, přesto se nám podařilo sehnat některé komponenty, ale ty budou k dispozici až v lednu. O tomto jsme Vás také již informovali.

• doprava

nedoporučuji

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

budeme Vás kontaktovat bychom získali více informací.Myčku Mora jsme dodali do 3 dnů za nejlepší cenu na českém trhu.

Luxusni-elektro.eu

Telefonicky jsem ověřil, zda bude zboží k osobnímu odběru ve čtvrtek, před státním svátkem, to mi bylo potvrzeno. Avízo k vyzvednuí přišlo před 20h (mají do 22) tak jsem sedl do auta a jel 20km - na depo Toptrans. Po příjezdu domů jsem dřez vybalil - poslali mi dřez, který nejenže byl použitý, ale i broušený aby se někam vešel - tedy absolutně nepoužitelný.... dost mi to zkomplilovalo montáž kuchyně. Odeslal jsem jim 2 e-maily - žádná odpověď, při pokusu se dovolat mi telefon zvedli teprve 3.den... Pro dřez poslali toptrans, který si jej u mne vyzvedl a čekám, zda příjdou peníze zpět.

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

dřezy značky Franke odebíráme přímo ze skladů místního distributora a vždy v 1.jakosti. Nejdenalo se tedy o použitý ani nijak upravovaný dřez, ale výrobek, který je takto standardně dodáván. Strana dřezu, který je montována do skřínky a není viditelná není výrobcem upravována, tak aby měla dokonalý vzhkled, což je vzhledem k tomu, že je část skrytá pochopitelné.
    Odstoupení od smlouvy jsme ihned přijali a vrátili peníze zpět. Komunikace proběla třetí den, vzhledem ke státnímu svátku a následném víkendu.

Luxusni-elektro.eu

• Zboží deklarované jako skladem není skladem

nedodržen termín dodání a zasláno jiné zboží

Objednala jsem zboží , které mělo být skladem. Bylo mi ale sděleno , že objednaný model se již nevyrábí a výrobce jej nedodává a byl mi nabídnut jiný model , údajně lepší. Odpověděla jsem , že o nabídnutý typ nestojím ale že bych si z jejich nabídky vybrala jiný model podobný tomu co již není. Bylo mi ale sděleno , že ani tento není k mání a tak jsme se domluvili na stornu objednávky a zrušení platby. Pořádně mě ale naštvalo , když jsem zjistila , že oba modely jsou dodnes nabízeny a dokonce jeden je v akci se slevou. Přestože vědí , že už ani jeden výrobce nedodává , klidně je nabízejí dál.

• Nedoručil zásilku vpořádku.
    • Zaměnil výrobek
    • Špatně a dlouho komunikuje
    • Není schopen vyřešit reklamaci rychle ve prospěch zákazníka

Nakoupiljsem protože cena zboží byla dobrá
    Obchod mi však poslal něco jiného.Zaměnil parní troubu s obyčejnou a navíc se snažil vinu svalit na zákazníka.Reklamace trvá dlouho.Dodnes nemám parní troubu kterou jsem si objednal.Musel jsem sám vyvinout nemalé úsilí abych se dopatral co se vlastně stalo.Neustále atakuji obchod aby celou záležitost vyřešil a dodal mi to,co jsem si objednal a řádně zaplatil.Zatím bezvýsledně.Má to být dárek k vánocům a zatím nic...
    Z těchto důvodů bych tento obchod v žádném případě NEDOPORUČIL.

• neuvádí aktuální nabídku zboží - ztráta času pro zákazníka

možná jsem měla smůlu ,ale u zboží byla uvedena podezřele nízká cena oproti jiným dodavatelům.

• Zadne nemá jsou to lháři co si přivydělávají na důvěryhodnosti lidi.Objednala jsem si dygestoř energetické hodnoty A.Dorazilo B.
    • Nenakupujte zde .Zasilaji jiného zboží než si objednáte a pak Vám chtějí zboží vrátit,ale vrátí Vam 50%z ceny . když zjistíte, že Vás zboží zamenily za jiné.Dosud nejhorší nákup co jsem na internetu zažila. Nemají chování z takových lidi je mi na blití. Dygestoř za 8.tis a k ničemu.

Pozor na tohoto provozovatele.
    Jen problémy nic více.

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně musíme uvést záležitost na pravou míru. U popisu zboží nebyla inzerována energetická hodnota A.

Pokud nejste s digestoří spokojená, tak stačí odstoupit od smlouvy. Bude-li digestoř v pořádku (nemusí být originálně zabalená), tak Vám vrátíme Vám 100% nákupní ceny.

Lukáš Švára
    Luxusni-elektro.eu

• zboží bylo uváděné skladem a přitom to nebyla pravda

• -
    • Některé zboží, o kterém tvrdí, že ho má skladem, ve skutečnosti skladem nemá. A bohužel to zákazníkovi oznámí až krátce před domluvenou dobou dodání.

• Smluvního partnera Toptrans

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

Vámi objednané zboží je připraveno již 3. den k osobnímu odběru. O tomto stavu jsme Vás informovali prostřednictvím sms zprávy a emailem. Nevíme za co jsme obdrželi negativní hodnocení a proč jste nespokejen s osobním odběrem, když ještě neproběhl.

Konktatujte nás prosím a případné nedostatky rádi vyřešíme.

• neudává přesné informace
    • Doprava +převzetí zboži,doprava Toptrans odmítá pro Vás spolupracovat!!!

pouze osobní převzetí zboží

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

situaci jsme zjišťovali a bohužel došlo k chybě v komunikaci mezi řidičem a dispečerem společnosti Toptrans. Na vylepšení budeme služeb již pracujeme.

Děkujeme za objednávku a zpětnou vazbu.

• Žádné
    • Nabízejí zboží, které nejsou schopni dodat.

Naprostá nespokojenost. Po objednání zboží avizovaného jako skladem mne kontaktoval obchod s tím, že toto zboží není schopen dodat a mám si vybrat jiné.

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

bohužel jsme chvilku před Vaším nákupem prodali poslední kus skadového zboží. Omlouváme se za nemožnost jeho dodání a věřím, že příště Vás nezklameme.

S pozdravem,

Lukáš Švára
    Luxusni-elektro.eu

• Doptavce nebyl vybacen tak, aby premistil 70kg susicku a tak musela s nim tahat manzelka s.bolestmi zad, aby ji vubec dostali do domku. Tragedie.

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

omlouváme se za nedůstojné dodání zboží. Dopravci jsme již zaslali stížnost na jednání řidiče.

Děkujeme za Vaši objednávku a zpětnou reakci.

Petr Komárek

• lhůty dodání, nepravdivé údaje zákazníkovi, mystifikace zákazníka

Tomuto obchodu se vyhnout velkým obloukem.

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

děkujeme za recenzi i když je záporná.

Po objednávce jste byl informován o delší dodací lhůtě, za zpoždění jsme Vám jako omluvu nabídli zajímavou slevu, kterou jste akceptoval. Problém Vaší nespokojenosti vidíme spíše v tom, že jste si objednal jiný model, který nepasuje do Vaší linky. Za to bohužel náš obchod nemůže.

Každopádně Vám model rádi vyměníme nebo vrátíme peníze.