?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Luxusni-elektro.eu

Avatar uživatele

Anonym

Přidáno: 16. listopadu 2016

Reaguji na reakci obchodu, viz o 2 posty níže.
Cituji:"Dobrý den,

dřezy značky Franke odebíráme přímo ze skladů místního distributora a vždy v 1.jakosti. Nejdenalo se tedy o použitý ani nijak upravovaný dřez, ale výrobek, který je takto standardně dodáván. Strana dřezu, který je montována do skřínky a není viditelná není výrobcem upravována, tak aby měla dokonalý vzhkled, což je vzhledem k tomu, že je část skrytá pochopitelné."

Pravá strana hrany dřezu, která je viditelná byla zjevně broušena (chyběla povrchová úprava) na ostatních hranách byla. Ano, kdyby byla pouze odřená spodní část od toho, že někdo dřez rval do pracovní desky, tak bych si jej ponechal.
Nicméně ten někdo dřez neodborně upravoval, což bylo zřejmé na mnou pořízených fotografiích.

Abych jen nekritizoval, odstoupení od smlouvy proběhlo v pořádku, dřez si u mne vyzvedl Toptrans a peníze na účet přišly do 3dnů, za to děkuji.

Poděkovat za ztracený čas, projetý benzín a vzniklé komplikace však nemohu.

Výmluvy typu, že dřes nebyl použitý zkoušejte na někoho jiného... není to pravda...

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

charlikol

Přidáno: 14. listopadu 2016

• žádné
  • doprava

nedoporučuji

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

budeme Vás kontaktovat bychom získali více informací.Myčku Mora jsme dodali do 3 dnů za nejlepší cenu na českém trhu.

Přidáno: 7. listopadu 2016

Telefonicky jsem ověřil, zda bude zboží k osobnímu odběru ve čtvrtek, před státním svátkem, to mi bylo potvrzeno. Avízo k vyzvednuí přišlo před 20h (mají do 22) tak jsem sedl do auta a jel 20km - na depo Toptrans. Po příjezdu domů jsem dřez vybalil - poslali mi dřez, který nejenže byl použitý, ale i broušený aby se někam vešel - tedy absolutně nepoužitelný.... dost mi to zkomplilovalo montáž kuchyně. Odeslal jsem jim 2 e-maily - žádná odpověď, při pokusu se dovolat mi telefon zvedli teprve 3.den... Pro dřez poslali toptrans, který si jej u mne vyzvedl a čekám, zda příjdou peníze zpět.

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

Odstoupení od smlouvy jsme ihned přijali a vrátili peníze zpět. Komunikace proběla třetí den, vzhledem ke státnímu svátku a následném víkendu.

Blanka

Přidáno: 29. října 2016

• výborná komunikace,rychlost
  • nevím

Přidáno: 5. září 2016

• Zboží označené skladem skladem opravdu je
  • žádné jsem nenašel

Dobrá cena
Rychlá expedice

Přidáno: 31. července 2016

• Konunikace

Doporucuji

Martina

Přidáno: 28. června 2016

• Zboží deklarované jako skladem není skladem

Přidáno: 26. června 2016

• Rychlost dodávky
  • Cena zboží

Doporučuji eschop ostatním

Přidáno: 26. června 2016

nedodržen termín dodání a zasláno jiné zboží

Přidáno: 4. června 2016

• autorizovaný prodejce, nejlevnější cena, prodloužená záruka, zdarma doprava i s donesením do bytu
  • bohužel dodací lhůta byla 6 týdnů, ale to bylo na straně výrobce nikoliv obchodu

Zobrazuji 21 - 30 ze 832 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...84