Luxusní dámské prádlo

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Jak hodnotíte obchod?

Recenze Luxusní dámské prádlo

Uživatel bez avatara

PH

Přidáno: 6. února 2015

• pěkně zabalené čisté zboží a nepoškozený původní obal, vloženo do čisté nové krabice
  • informovali mě o zdržení a poté o odeslání
  • poskytli slevu
  • zboží odpovídalo popisu
  • musela jsem riskovat a odhadovat, jakou si vybrat velikost, neměli k mnou vybrané značce zboží velikostní tabulku
  • dlouhá dodací lhůta
  • při mé nespokojenosti se zbožím kvůli dírám a utíkajícím očkům mi vůbec neodpověděli na můj email, který jsem psala před šesti dny

Nechala jsem se nalákat na slevu a objednala si župan, žádala jsem i nepoškozený původní obal výrobku. Na zásilku jsem dlouho čekala, ale informovali mě o zdržení i posléze o datu zaslání. S poštou jsem byla spokojená. Když jsem župan dostala, byl krásný, velikost jsem odhadla správně, materiál velice příjemný a kvalitně ušitý, byl čistě zabalen a v původním nepoškozeném obalu, jak jsem žádala. V tu chvíli jsem byla moc spokojená. Po prvním (velice šetrném) vyprání jsem už ovšem tak nadšená nebyla, neboť na mnoha místech po celé ploše županu se objevily dírky v materiálu, a také nechtělo zmizet pomačkání po skladech, jak byl župan sežehlen do původní krabice. Obratem jsem prodejci napsala, že jsem zklamaná, ale neodpověděli mi ani za šest dnů. Župan jsem zpět nezasílala, používám děravý, protože se mi nechce shánět okamžitě něco jiného. Koupím si časem nový, ovšem už jinde, protože se mi nelíbilo, že při problému se mnou nekomunikovali. Já totiž upřednostňuji prodejce, se kterým je dlouhodobá spolupráce a důvěra, a tady moje důvěra byla zklamána. Já chápu, že se může stát problém, ale nechápu, že ho se mnou nikdo neřešil.

TerkaJ

Přidáno: 28. března 2013

• rychle vyrizeno a plavky mi sedi

Objednala jsem si zde zatim plavky, jsou fajn, sedí, pekne. Urcite si tady objednam toho vic, maji pekne veci. A jiz vim, ze s dorucenim ani s nicim jinym problem nebyl.

Janica

Přidáno: 27. února 2013

• fajn cena
  • dobrý a přehledný výběr
  • rychlé jednání

Spokojenost. Kupovala jsem dětské oblečení a vše problěhlo dobře.

LubosH

Přidáno: 15. ledna 2013

• Rychlé jednání, rychlé dodání, krásné prádlo, dobrá cena

Kupoval jsem přítelkyni k narozeninám nějaké to prádlo. Doporuču ji ;)

Vercaa

Přidáno: 10. ledna 2013

• pěkné věci
  • skvělé ceny

Vše proběhlo tak jak mělo, žádné problémy. Za mě můžu jedině doporučit.

Uživatel bez avatara

nespokojeny zakaznik

Přidáno: 8. ledna 2013

• zadne
  • firma inzeruje, ze do tydne zasle zbozi
  • neni pravda

velmi spatne zkusenosti, po 14 dnech se ozvali, ze nektere objednane zbozi ani nemaji
nedoporucuji vubec

Reakce obchodu Luxusní dámské prádlo

objednávka proběhla mezi vánočními svátky. Výrobce začal fungovat až včera a podal nám informaci, kterou jsme Vám zaslali. Děkujeme za pochopení