• výborná komunikace
    • 100% spokojenost

Doporučuji.

Dobrý den Evo,

děkujeme za doporučení našeho e-shopu. :-) Máme radost, že jste byla s nákupem spokojená.

• rychlá komunikace
    • customer friendly
    • přehledný e-shop
    • kvalitní výrobek

Naprostá spokojenost. Rychlá objednávka, rychlá komunikace, kvalitní výrobky, bohatá nabídka a skvělé ceny.

E-shop rozhodně doporučuji, budu nakupovat i vánoční dárky.

Dobrý den Dominiko,

děkujeme za milá slova, moc si toho vážíme. Jsme rádi, že budete pod stromečkem dělat radost ostatním i produkty z našeho e-shopu. :-) Věříme, že budete i nadále spokojená s rychlostí našich služeb.

• široký výběr
    • perfektní komunikace a doručení

Opakovaný nákup a naprostá spokojenost, rychlé dodání dodání a dobrá komunikace se zákazníkem ...

Reakce obchodu LuxuryWatch.cz

děkujeme za Vaši důvěru s již opakovaným nákupem hodinek. Máme radost, že vše probíhá, dle Vašeho očekávání a budeme se těšit na Vaši další návštěvu našeho e-shopu, na kterém stále přibývají nové kousky hodinek a náramků. :-)

• nižší cena
    • komunikace
    • sortiment

Vše v naprostém pořádku. Rychlost doručení je super, cena oproti konkurenci taktéž. Širší výběr doručení.

Dobrý den Jiří,

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že vše bylo v naprostém pořádku. Věříme, že Vám budou hodinky dělat skvělou službu a náš e-shop znovu rád navštívíte.