• Spokojenost vše dorazilo včas a v pořádku.

Ok

Luxury-world.cz

• Dobrý výběr zboží za dobré ceny. Levná doprava.

Jsem spokojen.

• absolutně nic

Perfektní nákup 100% spokojenost. Doporučuji.

Luxury-world.cz

• web měl zboží které jinde nebylo skladem
    • uvedené tel. čísla jsou nefunkční , komunikace mailem také není funkční...

Zboží jsem objednal 23.7, 24.7.jsem obdržel mail s pokyny k zaplacení objednávky č.135105 provedl jsem platbu. 26.7. jsem se mailem zeptal jak to s mou obj. vypadá , 27.7. přišel mail že se moje objednávka zpracovává. Další informaci kdy budou doručovat ovšem již nemám... Tak doufám že zboží přijde a nebudu jako další nespokojení zákazníci když si čtu jednotlivé recenze..

Vážený pane Volf,

děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávka Vám byla expedována na základě naší dohody 3.8. na výdejní místo Zásilkovny. Dle evidence jste ji dne 8.8. vyzvedl.

• SUPER OBCHOD
    • NIC

ZASE OBJEDNÁM

Vážená zákaznice,

Luxury-world.cz

• Zásilka nedošla v daný termín, nikdo se mnou nekomunikoval, na maily nikdo neodpovídal, telefon na shopu v kontaktech žádný nemají.

Tady už rozhodně ne..!

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vzhledem k tomu, že jste neuvedl/a číslo objednávky, není možné reagovat.

Luxury-world.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• příznivé ceny
    • příjemná obsluha
    • osobní odběr
    • ochota řešit problém

jsem spokojená, obchod doporučuji

• -zboží objednáno 9.7.,zaplaceno 10.7. po příslibu dodání do 48 hodin, do dnešního dne - 26.7. i po několika urgencích nedorazilo

NEDOPORUČUJI

• Rychlý obchod, rychlé dodání, doporučuji.

Všech proběhlo v naprostém pořádku a hlavně neskutečně rychle.

• - během týdne nedošlo potvrzení objednávky, ani objednávka sama (ač zaplacena), a to ani po e-mailovém dotazu

Objednávku (č. 134951) jsem učinila 18.7., okamžitě ji zaplatila, došlo potvrzení o zanesení do systému s výzvou, že pokud nepřijde do 24 hodin potvrzení objednávky, je třeba vznést dotaz na informační e-mail. Tam jsem psala v pátek 21.7. a dnes, avšak dosud bez reakce.

• Dobrá cena, rychlost vyřízení objednávky. Bezproblémový obchod. Určitě doporučuji.

NEDOPORUČUJI!!!

Objednala jsem dvě položky, obě měly být skladem, tj. dodání do 3 prac. dní. Protože se jednalo o dárek, ještě jsem speciálně požádala o dodání do týdne a předem zaplatila. Do týdne mi bylo přislíbeno dodání pouze jedné položky, druhá "snad... někdy později...". Nyní po 14 dnech nemám ani jednu!!! Zrušila jsem objednávku č. 134568, zatím bez odpovědi...

REAGUJI NA VAŠI ODPOVĚĎ:
    Nemáte pravdu, objednávka vyexpedována nebyla. Zvolený přepravce uvádí, že 12.7. avizovanou zásilku od Vašeho obchodu dosud neobdržel. Musím bohužel trvat na zrušení objednávky.

Vážená paní Benešová,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávka byla na základě naší dohody expedována dne 12.7. (viz. e-mail informující o expedici + e-mail od zvoleného přepravce).

• ještě nevím - je to dárek a předáme později
    • ještě nevím - je to dárek a předáme později

V obchodě jsem objednávala 2x a vždy to došlo v pořádku a rychle.

• Dobré ceny zboží
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Možnost osobního odběru v Brně

Nakoupil jsem zatím 2x a spokojenost.

• Rychlý nákup za přijatelné ceny.

Rychlý nákup, příjemná komunikace. Vše jak má být. Já osobně tohoto prodejce doporučuji.

• Obchod mi hned poslal zásilku novou a dokonce nechtěl, aby jsem mu zaslal první poškozenou zásilku zpátky.
    • První zásilka došla poškozená.

I když jsem mněl obavy, s nákupem nakonec spokojenost!

• Chcela by som vratit topanky pretoze su mi velke. Na mail mi nikto neodpisuje a telefonne cislo je neexistujuce.

...

• Jejich stránky jsou online a fungují.
    • Po 9. dnech stále nemám objednávku zaplacenou kartou, pokaždé chybí k expedici jiné zboží.

Objednano 26.06.2017 12:24:48 (Po). Jedna polozka z pěti má dostupnost 2-4 dny, ostatní skladem. 28.6. se ptám kdy bude expedováno.
    Dostal jsem odpověď: "Máte objednáno zboží i s delší dostupností, takže v této lhůtě budeme expedovat. Skladové produkty jsou připraveny."

3.7. se opět ptám kdy budou expedovat tj. 6. pracovní den po objednání. Tentokrát je připraveno vše až na úplně jinou položku, která byla skladem minule a dle jejich eshopu je skladem stále.
    Vzhledem k situaci, že kdybych čekal na dodání tak by mi pes umřel hlady, jsem objednal jinde. Navrhuji zrušení celé objednávky.

4.7. Stále nemám odpověď kdy budou expedovat ani odpověď že akceptují storno a vrátí mi peníze.

Budu velmí rád, když mi provozovatel odpoví, čislo objednávky: 134264.

• rychlá komunikace
    • kvalitní zboží

doporučuji pro ty co chtějí nakoupit levně a kvalitně :-)