• Po napsání záporné recenze mi po 8 dnech od objednání zboží přišly peníze zpět.
    • !!!!Objednávka 137467 !!!!!
    • Zaplaceno kartou. Kopie o platbě kartou okamžitě odeslana také na email eshopu i když si myslím že eshop to ihed vidí. Eshop Luxury-world.cz vůbec neodpovídá.Po týdnu se vůbec neozval jak přes email nebo telefon, nelze se dovolat. Objednávka 137467
    • S jiných eshopu dostanu zboží do druhého dne při platbě kartou a od vás jsem nedostal za týden ani jeden email. Proto vám nevěřím a žádám o okamžité vrácení peněz.

!!!!Objednávka 137467 !!!!!

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vzhledem k tomu, že jste neuvedl číslo objednávky, není možné jakkoliv reagovat.

• Výhodné ceny
    • Komunikace obchodu

Celková spokojenost s nákupem.

• Jsem vzdy spokojena.

Pro me bezvadny prodejce.

Vážený zákazniku

• Výborné ceny
    • Ochota, vstřícnost
    • Nemám nic proti

Naprostá spokojenost

Vážený zákazníku,

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Absolutní spokojenost mohu jen doporučit

Zboží dodáno rychle a v odpovídající kvalitě.Proto doporučuji.

Vážený zákazniku,

• Věrnostní slevy
    • odběrné místo u zastávky MHD
    • příjemné jednání
    • váží si stálých zákazníků
    • zatim nic

jsem naprosto spokojená

• Nic!
    • Překupník, nic nemá nedodá slíbil akorat.
    • Pozor známému dodal po 3 týdnech, vráceno a peníze zatím po 4 měsících nemá!

Vyhněte se touto e-shopu.

• rychlé dodání,pěkné ceny

Nakupuji poněkolikáté a vždy jsem moc spokojené

• Vše proběhlo vpořádku

Palec nahoru
    ******

• nízké ceny, možnost dopravy zboží do Zásilkovny.

zboží mi přišlo celkem rychle i přes to, že dva produkty neměly skladem.

• nedodání zboží uváděného jako "skladem"
    • špatná komunikace

Ve středu 13.9. jsem objednávala zboží skladem, u kterého jsem věřila, že ho budu moci v pátek 15.9. vyzvednout.
    14.9. mi přišlo potvrzení objednávky (136620) a informace o jejím vyexpedování. Ze Zásilkovny přišlo však info až v sobotu 16.9., že je obchod informoval o mé objednávce, ale že stále čekají na předání zboží od obchodu. Od té doby ze strany obchodu ani Zásilkovny žádná informace.
    O necelé dva týdny později 26.9. jsem obchod kontaktovala s tím, že chci vrátit peníze. Tuto moji žádost ignorovali a pouze se ptali na status objednávky u Zásilkovny. Informaci jsem jim poslala a od té doby dodnes (2.10.) opět žádné info.
    Nevím, na které straně se stala chyba, ale vzhledem k množství špatných recenzí zde si myslím, že Zásilkovna je v tom nevinně (s tou mám naopak pouze dobré zkušenosti). Peněz už se pravděpodobně nedočkám, ale alespoň snad ušetřím další lidi od podobné zkušenosti.

Nebyl žádný větší problém
    Pouze krátké hodiny na odběr

• Slušné jednání.
    • Naprostá nekompetence vést eshop.

15.8. jsem objednala a zaplatila zboží. Za 10 dní se ozvali s tím, že mohou objednávku poslat hned bez jednoho kusu. Souhlasila jsem. Za 11 dní jsem napsala znovu, kde je problém, že zboží nedorazilo. Můj e-mail se souhlasem prý nedostali (mám ho v odeslaných zprávách). Poslali mi shrnutí zboží, které posílají, a že za ten jeden kus pošlou peníze. Ve shrnutí jsem zjistila, že chybí další dva kusy. Po mém upozornění mi tedy poslali peníze za všechny 3 kusy nedodaného zboží. Za dva dny dorazil balík, kde chyběl další kus. Vyfotila jsem a poslala lístek s hmotností balíku. Po 6 dnech se mi omluvili, po dalších 7 přišly peníze. Shrnuto podtrženo "zábava" na 42 dní. Pokud si chcete ušetřit nervy, zvolte jiný eshop.

• velký výběr
    • špatná komunikace
    • zboží uvádějí skladem, ale není to tak
    • dlouhá dodací lhůta
    • nikde není uvedený telefonní kontakt

jednoznačně prozatím špatná zkušenost, uvidím jak se postaví k vrácení špatně dodaného zboží.

objednávka proběhla 16.9 (č. objednávky 136682, sobota chápu volno)
    informace z obchodu 20.9. o jejím vyexpedování, tentýž den informace od přepravce, že čekaní na dodání balíku
    do 25.9. stále přepravce čekal na dodání zásilky
    na základě urgence u obchodu bylo zboží dáno přepravci (zřejmě nebylo skladem zabalili co je jim hodilo)
    zboží dodané chybně včetně nedodání 1 kusu objednaného.
    v následné komunikaci bylo obchodem řečeno, že zda zboží dodali bude zjištěno až při jejich inventuře. co s chybně dodaným zbožím neřešili.

celá záležitost je v řešení, uvidím jak to dopadne a pak recenzi upravím

• - rychlost, velký výběr, komunikace s obchodem
    • - špatné označení při osobním převzetí v Brně :( je tam konkurenční obchod odkud jsem byla nasměrována jinam

Budu nakupovat znovu.

• Vše v naprostém pořádku.

OK :-)

• přehlednost stránek a informace

spokojenost s nákupem i dodáním