Luxury-world.cz

Jak hodnotíte obchod?

Recenze Luxury-world.cz

RV

Přidáno: 20. června 2017

• Nakupoval jsem tady opakovaně bez problémů, vždy rozhodla cena výrobku
  • Jednání při reklamaci

Při nakupování vše v pořádku. Při druhém nákupu jsem reklamoval výrobek (alarm na kolo). Reklamace vyřízena, zboží vyměněno. Chtěl jsem proplatit poštovné při zaslání výrobku k reklamaci. Po zaslání kopie pod.lístku mi bylo sděleno, že odesílájí platbu na můj účet. Po 14.dnech nic nepřišlo. Po urgenci mailem mi napsali, že se stala chyba a částku ihned odesílají. Za měsíc kdy nic nepřišlo jsem psal znovu a už mi odpověď nepřišla. Nebudu to dál řešit a díky této zkušenosti příště nakoupím jinde.

vopina

Přidáno: 18. června 2017

• příznivé ceny
  • široký sortiment
  • příjemná obsluha
  • blízko MHD
  • delší dodací lhůta

doporučuji, jsem naprosto spokojená
cítím, že si zde svých zákazníků váží

Lenny95

Přidáno: 18. června 2017

• V tomto obchodě měli zboží, které nebylo jinde k sehnání.
  • Komunikace výborná, zboží jsem potřebovala na prodejně pozdržet a prodejce byl ochotný.

Rozhodně doporučuji.

Dáda

Přidáno: 13. června 2017

• rychlé dodání zboží
  • možnost vyzvednutí na pobočce
  • nízké ceny

Přidáno: 2. června 2017

• NIC
  • komunikace a celkový přístup p. Ing. Studeného

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!
V půli ledna jsem objednala zboží, přišlo mi potvrzení objednávky a pokyny k platbě. Měsíc se nic nědělo, tedy jsem v půli února urgovala stav objednávky a teprve tehdy mi bylo sděleno, že jim chybí jedna z položek a celá zásilka stojí.
Týden se zase nic nedělo, žádné info a já tedy požádala o částečné dodání + vrácení peněz za 1 chybějící položku. Za další týden byl odpovědí požadavek na zaslání č.účtu. Vzápětí jsem obdržela potvrzení dodání objednávky na němž chyběla ještě další druhá položka. Na můj ohrazovací email, že o dalším chybějícím zboží nebyla vůbec řeč mi přišel alibistický email, že jsme si přeci potvrdili zaslání "dostupného zboží" a za "nedostupné" vrácení peněz.
Právě kvůli těmto dvěma položkám jsem celou objednávku učinila u tohoto obchodu. Ovšem kvůli platbě předem a již odeslanému balíku, nešlo ani obj. zrušit ani ji nepřevzít. Což bych vzhledem k chybějícím položkám ihned učinila! "Doplňkové" zboží mi dorazilo po 2 měsících.
Formulář odstoupení od smlouvy není možné vyplnit elektronicky, je pouze v tištěné podobě??!! Absenci tiskárny + představu návštěvy pošty jsem vyhodnotila jako další ztrátu času a fragment objednávky jsem si nechala.
Za mě důrazně nedoporučuji a radím se obchodu vyhnout! Pan inženýr je arogantní a zákazník je to poslední, na čem mu záleží. Obzvláště pokud ho již předem zkasíroval.
Jo a č. obj. bylo 130046.

vopina

Přidáno: 1. června 2017

• příjemné jednání, dobrá dostupnost u zastávky MHD,
  • ochota vyřešit drobný problém

Doporučuji všem, jsem naprosto spokojená

Niketan

Přidáno: 31. května 2017

• None
  • I have never received my parcel
  • I never got a reply to my email
  • The phone number is non existent
  • Never return money

Objednávka číslo 133272

I bought it online on 16/05, they promised delivery in 2 working days and after 15 days no answers. Money is paid in full.So disappointing.

pekli

Přidáno: 26. května 2017

perfektní jednání

Jan Urban

Přidáno: 26. května 2017

• komunikace
  • stav zasilky

Pominu-li nedostatecnou komunikaci (jak na prijeti objednavky tak na vyskladneni jsem musel reagovat bez odpovedi po lhute uvedene samotnym obchodem)
Zbozi, ktere byva opatreno hygienickou peceti prislo v roztrzenem obalu pohozene v krabici bez dalsiho vysvetleni.
Coz je pro mne velke ne a rozhodne nedoporucuji pouzivat tento obchod ke koupi hygienicky nachylneho zbozi.