Objednávka byla vyřízena rychle a k plné spokojenosti

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Z každé pozitivní recenze máme obrovskou radost. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme, pokud nás doporučíte i svým známým nebo kamarádům.

Lukáš | Luxprim.cz

• Nadherny showroom plny originalniho zbozi v Brne, velka vstricnost a ochota personalu.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice Vám děkujeme za krásnou recenzi a pochvalu, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se zase někdy příště.

Lukáš | Luxprim.cz

• Zboží přišlo do týdne od objednávky, přestože původní termín měl být až za dalších 14 dní z důvodu výroby v Německu.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice Vám děkujeme za recenzi i nákup. Vždy se snažíme dodat zboží co nejrychleji a zákazníky plně informovat o stavu jejich objednávky. :-)

Lukáš | Luxprim.cz

• Příjemné a vstřícné jednání při změnách v objednávce.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. I proto máme z každé takové pozitivní recenze obrovskou radost.

Lukáš | Luxprim.cz

Supr rychlé jednání i doručení velká spokojenost

Lukáš | Luxprim.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

-zboží nebylo ani po 14 dnech dodáno, obchod se mě nesnažil ani informovat o tom, že zboží už není skladem

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice nás mrzí vzniklá situace i Vaše negativní hodnocení. Bohužel došlo k rychlejšímu vyprodání zásob, než se předpokládalo a náš interní systém nedokázal včas přepsat zboží na nedostupné. Již nyní pracujeme na vylepšení systému, aby se podobná situace neopakovala. Ještě jednou se tedy omlouváme. Chápeme, že jsme Vám způsobili komplikace a jako omluvu jsme Vám nabídli slevu.

Lukáš | Luxprim.cz

Bohužel jsem lampu objednala jako Vánoční dárek a ještě po 3 týdnech od objednání nedorazila, nikdo mi nezavolol ani nijak jinak neinformoval.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice nás mrzí vzniklá situace i Vaše negativní hodnocení. Bohužel došlo k rychlejšímu vyprodání zásob, než se předpokládalo a náš interní systém nedokázal včas přepsat zboží na nedostupné. Jedná se o ručně vyráběné svítidlo, u něhož je dodací doba obvykle 21 dnů. Ještě jednou se tedy omlouváme. Chápeme, že jsme Vám způsobili komplikace a jako omluvu jsme Vám nabídli slevu.

Lukáš | Luxprim.cz

• Neměli moje objednané zboží skladem, tak mi poslali skoro stejné,jen s lepším výkonem,o dva tisíce korun dražší, ale za stejnou cenu mé původní objednávky. Moc příjemná komunikace. Zboží krásné a kvalitní.

Reakce obchodu Luxprim.cz

děkujeme za vyplnění recenze a skvělé hodnocení. Vaše spokojenost nás velmi těší.

Lukáš | Luxprim.cz

• Ochotné jednání, rychlá expedice.

Lukáš | Luxprim.cz

• Ochotný personál, možnost technické konzultace po telefonu, rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Luxprim.cz

děkujeme moc za Vaši kladnou recenzi, těší nás, že jste byli při nákupu u nás spokojeni a budeme moc rádi, když se k nám opět vrátíte.

Lukáš | Luxprim.cz

• poněkud delší doba dodání (týden)

Reakce obchodu Luxprim.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. U zakázkové výroby je potřeba počítat s delší dodací dobou, bohužel nejsme schopni držet veškeré zboží skladem. Věříme, že si na tyto jedinečné produkty stojí za to počkat. :-)

Lukáš | Luxprim.cz

nakupuji již po několikáté, jsem spokojená

Reakce obchodu Luxprim.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nám udělalo velkou radost. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem vždy spokojená. :-)

Lukáš | Luxprim.cz

• I přes mailovou urgenci nebyli schopni poslat správnou objednávku. Nevím, co dodat.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velmi nás mrzí Vaše nepříjemná zkušenost s nákupem na našem e-shopu. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Bohužel tentokrát došlo k chybě na straně našeho dodavatele, který nám dodal produkt ve špatné barevné variantě. Ihned jsme vše napravili a jako kompenzaci nabídli slevu. Za komplikace se moc omlouváme.

• Rychlá reakce

Reakce obchodu Luxprim.cz

moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Moc si toho vážíme a doufáme, že k nám na e-shop třeba zase někdy vrátíte.

Lukáš | Luxprim.cz

• sortiment, rychlost vyřízení objednávky

přehledné, příjemná komunikace

Reakce obchodu Luxprim.cz

velmi děkujeme za Vaši recenzi. V těchto nelehkých časech nám udělala velkou radost. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme, pokud nás doporučíte i svým známým nebo kamarádům.

Lukáš | Luxprim.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Jsem maximálně spokojená - se zboží i s dodáním.

• Ochota, rychlost, vstřícnost.

Není mi známo..