• Nemají skladem to co Vám tvrdí, že mají
    • Lež v každém kroku
    • Úlisnost prodejce, ale ve skutečnosti si myslí něco co by se Vam opravdu nelíbilo

Špatná komunikace, fungují ve stylu "slibem nezarmoutíš". Pan Dvořák co to dostal nakonec na starost je člověk, který v obchodu nemá své místo - lže Vám do očí i do telefonu, na zboží se čekalo přes 2 měsíce, 4 krát jsme museli potvrzovat. A stejne jsou schopní dodat zboží v jiné barvě než bylo objednáno . Takového zaměstnance bych ja osobně vyhodil na hodinu. Nedovedu si představit, jak se vše bude řešit až se zboží v budoucnu bude reklamovat. Pokud můžu doporučit vemte světla jinde. Tohle za ty nervy nestojí.

• světla si můžete prohlédnout. Ostatní obchody toto nedokáží.
    • Ochotný pers

• Ochotný personál
    • Rychlost vyřízení

• perfektní přístup, ochota

nakupuji dlouhodobě, vždy bez výhrad - řešení reklamace bez problémů

Zboží jsem před 26 dny uhradila, ale stále nedorazilo. Toto hodnotím velice negativně.

• Solidní jednání
    • Kvalita polštářků

U tohoto obchodu je zákazník pán. Ochota a skvělé jednání. To se málokdy vidí.

• + Dobrá komunikace s obchodem, ochotný personál

Dlouhá čekací doba, zboží nebylo u výrobce což prodejce neovlivní

hezké a kvalitní zboží, dobrá a příjemná komunikace

• veliký výběr světel, prodavači se vyznají a poradí

Velmi dobrá zkušenost, individuální přístup, krásná světla za rozumné ceny

Rychlé dodání.

• Špatná komunikace, malý výběr na prodejně, dlouhé čekací doby na dodání zboží

Uváděli, že mají zboží skladem, ale pak trvalo déle než 6 týdnů zboží dodat. Komunikace naprosto katastrofa.

Špatná komunikace, spíš žádná, p. Vyklická byla neochotná a nepříjemná při jednání , na zboží se čekalo přes 2 měsíce, 3 krát jsme museli potvrzovat a opravovat objednávku a povedlo se to až na 4 pokus po 2 měsících čekání.

Rychlost, spolehlivost.

• výhodou byla rozhodně cena
    • rychle vyřešený problém - objednala jsem si 2 světla, obdržela jen 1 kus. Po zavolání do firmy okamžitě reagovali a poslali i druhé světlo.
    • problém vidím v tom, že obrázky ne zcela odpovídají realitě. Stínidlo světla je stejné jako na obrázku, ale samotná montura (část, co se přidělává ke stropu a je vidět) má odlišnou barvu: na obrázku je černá, obdržela jsem bílou s tím, že ji dávají do základu všech svítidel - nechápu tedy proč není na obrázku. Už jsem světla nechtěla posílat zpátky, takže jsem si je ponechala s bílou monturou, byť jsem chtěla tu černou.

Rychlé dodání, bytelně zabaleno.
    Fakturační adresa bohužel nebyla dodržena (zaměněna s adresou dodací)

Reakce obchodu Luxprim.cz

děkujeme za recenzi i nákup v našem e-shopu. Špatná fakturační adresa nás mrzí. Budeme se snažit, aby se to již neopakovalo.
    Hezký den,

Simona| Luxprim.cz

• Rychlá dodací lhůta

Simona | Luxprim.cz

• Rychlé vyřízení objednávky i dodání.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Z každé pozitivní recenze máme obrovskou radost. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme, pokud nás doporučíte i svým známým nebo kamarádům.

Lukáš | Luxprim.cz

Bleskové dodání zboží. Jsem spokojená.

Lukáš | Luxprim.cz

Nic nevím zaplatil jsem a napsali že se vyskladňuje a je to cca 10 dnu a zboží je skladem.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice nás mrzí vzniklá situace i Vaše negativní hodnocení. Bohužel došlo k rychlejšímu vyprodání zásob, než se předpokládalo a náš interní systém nedokázal včas přepsat zboží na nedostupné. Vaši objednávku už jsme odeslali a moc se omlouváme za delší termín dodání.

Lukáš | Luxprim.cz

Jsem naprosto nadšená s jednáním a přístupem slečny nebo paní Simony Šichnárkové. Měla jsem nadstandartní požadavek a vyřešila ho k mé velké spokojenosti. Takže ještě jednou děkuji. Heda Klůjová

Reakce obchodu Luxprim.cz

děkujeme moc za skvělé hodnocení, pochvalu naší kolegyni samozřejmě vyřídíme! Jsme velice rádi, že jste spokojená.

S přátelským pozdravem a poděkováním