• + Dobrá komunikace s obchodem, ochotný personál

Dlouhá čekací doba, zboží nebylo u výrobce což prodejce neovlivní

• zakoupeno v Luxprim.cz před 6 měsíci

hezké a kvalitní zboží, dobrá a příjemná komunikace

• veliký výběr světel, prodavači se vyznají a poradí

Velmi dobrá zkušenost, individuální přístup, krásná světla za rozumné ceny

• zakoupeno v Luxprim.cz před 8 měsíci

Rychlé dodání.

• Špatná komunikace, malý výběr na prodejně, dlouhé čekací doby na dodání zboží

Uváděli, že mají zboží skladem, ale pak trvalo déle než 6 týdnů zboží dodat. Komunikace naprosto katastrofa.

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

Špatná komunikace, spíš žádná, p. Vyklická byla neochotná a nepříjemná při jednání , na zboží se čekalo přes 2 měsíce, 3 krát jsme museli potvrzovat a opravovat objednávku a povedlo se to až na 4 pokus po 2 měsících čekání.

Rychlost, spolehlivost.

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

• výhodou byla rozhodně cena
    • rychle vyřešený problém - objednala jsem si 2 světla, obdržela jen 1 kus. Po zavolání do firmy okamžitě reagovali a poslali i druhé světlo.
    • problém vidím v tom, že obrázky ne zcela odpovídají realitě. Stínidlo světla je stejné jako na obrázku, ale samotná montura (část, co se přidělává ke stropu a je vidět) má odlišnou barvu: na obrázku je černá, obdržela jsem bílou s tím, že ji dávají do základu všech svítidel - nechápu tedy proč není na obrázku. Už jsem světla nechtěla posílat zpátky, takže jsem si je ponechala s bílou monturou, byť jsem chtěla tu černou.
  • zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

Rychlé dodání, bytelně zabaleno.
    Fakturační adresa bohužel nebyla dodržena (zaměněna s adresou dodací)

Reakce obchodu Luxprim.cz

děkujeme za recenzi i nákup v našem e-shopu. Špatná fakturační adresa nás mrzí. Budeme se snažit, aby se to již neopakovalo.
    Hezký den,

Simona| Luxprim.cz

• Rychlá dodací lhůta

Simona | Luxprim.cz

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

• Rychlé vyřízení objednávky i dodání.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Z každé pozitivní recenze máme obrovskou radost. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme, pokud nás doporučíte i svým známým nebo kamarádům.

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

Bleskové dodání zboží. Jsem spokojená.

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

Nic nevím zaplatil jsem a napsali že se vyskladňuje a je to cca 10 dnu a zboží je skladem.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice nás mrzí vzniklá situace i Vaše negativní hodnocení. Bohužel došlo k rychlejšímu vyprodání zásob, než se předpokládalo a náš interní systém nedokázal včas přepsat zboží na nedostupné. Vaši objednávku už jsme odeslali a moc se omlouváme za delší termín dodání.

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

Jsem naprosto nadšená s jednáním a přístupem slečny nebo paní Simony Šichnárkové. Měla jsem nadstandartní požadavek a vyřešila ho k mé velké spokojenosti. Takže ještě jednou děkuji. Heda Klůjová

Reakce obchodu Luxprim.cz

děkujeme moc za skvělé hodnocení, pochvalu naší kolegyni samozřejmě vyřídíme! Jsme velice rádi, že jste spokojená.

S přátelským pozdravem a poděkováním

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

Objednávka byla vyřízena rychle a k plné spokojenosti

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

• Nadherny showroom plny originalniho zbozi v Brne, velka vstricnost a ochota personalu.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice Vám děkujeme za krásnou recenzi a pochvalu, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se zase někdy příště.

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

• Zboží přišlo do týdne od objednávky, přestože původní termín měl být až za dalších 14 dní z důvodu výroby v Německu.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice Vám děkujeme za recenzi i nákup. Vždy se snažíme dodat zboží co nejrychleji a zákazníky plně informovat o stavu jejich objednávky. :-)

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

• Příjemné a vstřícné jednání při změnách v objednávce.

Reakce obchodu Luxprim.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. I proto máme z každé takové pozitivní recenze obrovskou radost.

• zakoupeno v Luxprim.cz před 1 rokem

Supr rychlé jednání i doručení velká spokojenost

• zakoupeno v Luxprim.cz před 2 lety

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.