Velká spokojenost!

• Velký výběr
    • Dobré ceny

• :

Reakce obchodu Luxor.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit na zákaznické lince nebo e-mailu. Budeme se těšit u Vašeho dalšího nákupu.

Krásný den přeje,

Vyhovuje.

• Výběr

Maximální spokojenost

Děkuji byl jsem moc spokojen Děkuji za Vaši služby

Krásný den,
    děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Velice nás těší, že jste s nákupem v našem knihkupectví byli spokojeni a do budoucna uděláme vše pro to, abychom služby zákazníkům jen zlepšovaly. Budeme se těšit na Vaší další objednávku nebo návštěvu pobočky.

Příjemný zbytek dne,

vše OK.

Už jsem to jednou, jako předtím mnohokrát, psala. Byla jsem spokojená po všech stránkách.

Solidnost

Reakce obchodu Luxor.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Budeme se na Vás těšit u případné budoucí objednávky, či návštěvy kamenné pobočky Luxor.

Příjemný den přeje,
    Eliška z Luxoru

Nakoupila jsem,ale měla jsem problém se zaplacením..volala jsem na tel.cislo u kontaktu knihkupectví.Pani mi řekla,že je to chyba IT,ať nechám objednávku zrušit....jinou možnost zaplacení 5xaudioknih není možné dost mě to zamrzelo

Reakce obchodu Luxor.cz

velice mě mrzí, že se objednávka nezdařila, obratem se s Vámi spojím a vše vyřeším k Vaší spokojenosti.
    Přeji Vám pohodový den.

Jana z Luxoru

• Velmi rychlé doručení
    • Dobré balení

A+++

Perfektni Zlin Zlate jablko

Zboží bylo rychle vyexpedováno,
    přišlo v perfektním stavu.

Krásný den, Marie,
    děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Zejména nás těší vyzdvihnuté konkrétní body, se kterými jste byla spokojena. V případě dotazů či potřeby se na nás neváhejte kdykoliv obrátit na zákaznické lince nebo e-mailu.
    Budeme se těšit na Váš případný budoucí nákup.

Příjemný zbytek dne,

• Velice rychlé doručení
    • Nevýhoda žádná

Přestože v Luxoru většinou nakupuji doplňkový sortiment, tj. čaje apod., jsem s nabídkou velmi spokojená. Nabídku knih si prohlédnu při osobní návštěvě a některé si aspoň prolistuji.

• spolehlivost

• Rychlé vyřízení.