• e-shop má to co jsem hledal
    • Je na vysoké pozici pro vyhledávání
    • adekvátně ceny
    • Po přijetí a zaplacení objednávky, zboží bylo odesláno jen za 8 dni a bylo to odesláno po opakovaném kontaktování prodejce

Už se ani dívat nebudu na tyto stránky

Po dodání byl výrobek poškozený, nicméně obchod vše bleskurychle vyřešil a další den dorazil výrobek v pořádku. Toto je pro mne důkaz opravdu dobrého obchodu, kterému záleží na zákaznících.

Reakce obchodu LUXO koupelny

Vážený zákazníku, velice děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.:-)

• Dobrý výběr zboží
    • Není známo

Reakce obchodu LUXO koupelny

Rychlé dodání zboží a nízké ceny oproti konkurenci.

Reakce obchodu LUXO koupelny

• Rychlé vyřízení a dodání zboží.

• dobrá cena

• skvělá komunikace

• Rychlě dodani.

• pohodový obchod

menší počet výdejních míst, může souviset s křehkým sortimentem

Reakce obchodu LUXO koupelny

• Jelikož mám zboží zaplacené a poslanou fakturu s DUZP 24.9.2020, do dnešního dne jsem zboží neobdržela a ani mi nebylo posláno avízo, že bylo předáno k odeslání - jsem velice nespokojena.

Reakce obchodu LUXO koupelny

Vážená zákazníku, u tohoto produktu máme na webu uvedenou dostupnost 1 - 2 týdny, to je max 14 dnů.
    24.9.2020 jste zboží objednala a my ho expedujeme 7.10.2020 (14 dnů). Z naší strany je tedy vše v pořádku.
    Děkujeme za pochopení.

• Zbozi je udajne skladem, ale ani po 14 dnech nedorazilo do pobocky Geis a firma nekomunikuje.

Reakce obchodu LUXO koupelny

Vážený zákazníku, K expedici objednávky došlo a balík byl odeslán na výdejnu.
    Nevíme z jakého důvodu byl vrácen zpět k odesílateli.
    Objednávku zasíláme opětovně a budeme Vás osobně kontaktovat, až balík bude opět na výdejně.

• rychlé, profesionální jednání,

Reakce obchodu LUXO koupelny

• Prijemne jednani pri objednani a vcasny dovoz do mista bydliste

Reakce obchodu LUXO koupelny

• Rychlá reakce na objednávku, spolehlivost doručení v daném termínu

Reakce obchodu LUXO koupelny

• Déle to trvalo ale přišlo vpořádku

Reakce obchodu LUXO koupelny

• Od 15.6. nic, obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu LUXO koupelny

Vážený zákazníku, omlouváme se za chybu dopravce, – doprava balík nedoručila na výdejnu, ztratila jej a doposud nás neinformovala. Až na základě vámi vyplněného dotazníku z Heureky, jsme zjistili chybu. Nikdo nás o nedoručení dříve neinformoval.

Reakce obchodu LUXO koupelny

• dobrý přístup k zákazníkovi celkovou spokojenost s obchodem a dodací lhůtu zatím nemohu posoudit,protože komunikace ještě stále probíhá

Zcela bez připomínek.

• Bezva cena