• Vstřícné jednání, rychlost, cena
    • -

žádný problém, viz pro

• komunikace

při nákupu jsem byla spokojená... doporučuji

• všechno

V tomto e-shopu pracují kreténi, jinak se to nedá popsat. Dlouhá odezva, komunikace hrozná, zboží většinou nemají a vy musíte čekat. To se ale dozvíte až v momentě, kdy se jich zeptáte, co se děje. Musíte mít ale štěstí, aby se namáhali odpovědět.

I takto uboze se může chovat konkurence.

• Neodpovídají na emaily, po 2 dotazech na 2 ruzne adresy co uvadi nevim 21 dni od objednavky jestli kdy neco dodaji!

NIC SI TAM NEOBJEDNAVEJTE

I takto uboze se může chovat konkurence.

• zdánlivě levný ceny v eshopu
    • po skoro dvou měsících a slibech nepřišlo nic, komunikace příšerná, pořád slibujou a ono nic, tenhle eshop prostě nebrat, nedej bože něco zaplatit před obdržením zboží

hrozný

I takto uboze se může chovat konkurence.

• čekal jsem na světla dva týdny...dodnes žádná odezva! amatérsky vedený shop.

...shop vedou amatéři, lhostejní k zákazníkům. kupujte jinde! nebo se nedočkáte.

• nevím - cena...
    • Nedodržení stanoveného termínu dodávky, kdy zboží vůbec nedošlo a to ani po osobním opětovném upozornění.

Zcela žádná komunikace, vůbec nedoporučuji!!

Reakce obchodu Luminar.cz

Na všechny emaily a telefony odpovídáme. Za našeho dodavatele opravdu nemůžeme :-)

• okamžitá reakce na objednávku
    • nemlžili u zboží jehož dodání tvalo déle než bylo na stránkách uvedeno
    • perfektně zabaleno
    • uvítal bych větší množství zboží skladem

• vybrala jsem si tento obchod kvůli ceně
    • absolutně nekomunikují, nedodržení slibovaných termínů doručení a to ani napodruhé, objednávku jsem zrušila

nedoporučuji

• objednávala jsem si přibližně 15.6 osvětlení do kuchyně,po dvanácti dnech stále nedoručeno přesto že dodací doba je uvedena do jednoho týdne.na dotazy není žádná reakce,vzdávám to a zakoupím zboží v jiném obchodě

cenově přijatelný

• přehledné, osobní přístup, hodně míst pro osobní odběr
    • hodně položek, ale to může být i výhoda

bezva nákup za bezva ceny