• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Pleťové krémy a tělová másla perfektní kvality, vidím výsledky, pleť je hebká a plnější. Určitě zase nakoupím.
    • Žádné

Doporučuji, paní majitelka je velice vstřícná, poradí, zboží jsem obdržela rychle. Krásné balení, kvalitní bambucké máslo.

• objednané a zakoupené zboží nebylo dodáno, na dotazy obchodník vůbec nereaguje. Rozhodně vícekráte nebudu v tomto obchodě objednávat. jejich přístup je naprosto neprofesionální.

Reakce obchodu Lulalu

Zboží BYLO DODÁNO kurýrní službou INTIME, k dispozici svozový protokol. Již dříve jste v našem obchodě nakupovala a vždy jste byla spokojena, nechápeme Vaši reakci a považujeme ji za zcela nepřiměřenou.

• široká škála nabízeného zboží
    • o žádných nevím

obchod nabízí kvalitní zboží

• Nejlepší tělové bambucké máslo, jaké jsem kdy měla. Skvělá kvalita za dobrou cenu.Vstřícný chat, který pomůže s výběrem. Nakupovala jsem poprvé a dostala jsem dárek.

Tento obchod doporučuji, nabízí produkty z čerstvého bambuckého másla, které jinde neseženete.
    Vstřícná komunikace, rychlost dodání.

• Tato přírodní kosmetika mi velmi vyhovuje již několik let.

Značku LULALU doporučuji všem, kteří chtějí velmi kvalitní přírodní kosmetiku za vynikají cenu. S touto značkou jsem velmi spokojená, používám ji už několik let.

• výborná kvalita, výhodná cena
    • vysoká úroveň nabídky , rychlé dodání

Potřebuji kvalitní kosmetiku pro citlivější a sušší pleť a tyto výrobky jsou bez konkurence

Zboží dostanu vždy v pořádku a včas

Tento obchod doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní a přírodní kosmetiku

Jsem s tímto obchodem velice spokojená

• prirodni nerafinovane bamb.maslo
    • za rozumnou cenu
    • na vyber vetsi i mensi baleni
    • skvela online podpora

• Individuální přístup, snaží se vyhovět přáním zákazníka a hlavně nabízí 100% nerafinované bambucké máslo, které je naprosto dokonalé! Nejlepší máslo jaké jsem kdy vyzkoušela!
    • Žádné

Úžasný přístup, poradí a pomůžou. Určitě doporučuji!

Krásný dobrý den,
    mnohokrát děkujeme za milou recenzi, potěšia nás po problémech s dopravou dvojnásob! Jsme velice rádi, že jste spokojena. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu v LULALU. Krásný den.

• Kuryrni sluzba

Reakce obchodu Lulalu

děkujeme za informaci, bohužel služby kurýra nemůžeme přímo ovlivňovat, zejména ne v době nepříznivých meteorologických podmínek, díky kterým byly dodávky zpožděné, jak také společnost INTIME na svých stránkách uvedla. Mrzí nás, že se dodání Vaší zásiky takto zkomplikovalo. Pěkný den přeje Lulalu

• Zboží je zaplaceno, ale stále nedodáno

Reakce obchodu Lulalu

Vážená paní Došková, děkujeme za Vaši reakci. Na tiulce webu, úvodní straně Lulalu je zveřejněna informace pro všechny zákazníky, že zboží nemohlo být z technických důvodů odesláno a to včetně upřímné omluvy. Všichni zákazníci, kteří nedostali své zboží včas, naleznou v dodávce hodnotný dárek. Všem, včetně Vás bude zboží odesláno 3.ledna, tato informace je na úvodní straně webu uvedena taktéž. Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádný email, abychom Vás mohli touto cestou také informovat. Naši zákazníci byli vždy spokojeni, čemuž nasvědčují i hodnocení. Je nám to líto. V úctě Lulalu.

• přírodní kosmetika s léčivými účinky
    • super zboží za super ceny - pro registrované zákazníky navíc sleva 5% a ke každému nákupu dárek
    • bambucké máslo dovážené přímo z Afriky
    • možná jen - občas je některé zboží strašně rychle vyprodané a pak musím čekat, než dovezou další várku :o)

Naprostá spokojenost!

• kvalitní přírodní kosmetika

obchod nabízí kvalitní přírodní kosmetiku za příjemné ceny

• Kvalitni vyrobek

• přehledný, rychlý
    • nenašel jsem žádnou slabinu

velmi kvalitní zboží, super komunikace...DOPORUČUJI

perfektní,není co dodat

• Skvělou kvalitu bambuckého másla :-)
    • nevím

Neustále doporučuji a již nakupuji i pro další přátele, nebo oni si u Vás nakupují :-)

• zajímavé zboží,ceny.dobrý přístup k zákazníkovi
    • nevím o žádných

• Kvalitní zboží za super cenu

Jsem maximalne spokojena s kvalitou bambucke ho másla, jeho balení je krasne. Komunikace na jedničku s hvězdičkou. Urcite budu pravidelně nakupovat.