• nakoupil v obchodě Lulalu před 2 měsíci

• Komunikace ze strany obchodu, velký výběr přírodních produktů, bambuckých másel, afrických mýdel ...
  • nakoupil v obchodě Lulalu před 5 měsíci

• Výborný, rychle a ochotně jednani

• Jedná se pravděpodobně o velice kvalitní produkt, ještě nemám plně odzkoušeno.
    • Velmi špatná komunikace obchodu, dlouhá dodací lhůta.

3.8.2018 jsem si objednal bambucké máslo, zaplatil jsem převodem ( poprvé v životě, jinak platím dobírkou )
    a jediné co mi přišlo bylo, že objednávka byla přijata. Na můj dotaz, asi za tři dny jestli přijali platbu, mi nikdo neopověděl a ani na další dotazy.
    Zboží nakonec dorazilo 31.8.2018, jednalo se zřejmě o nedorozumění způsobené prázdninovým provozem.
    Stejně nechápu proč alespoň nenapsali hned, že mi zboží příjde třeba až za měsíc, bylo by mi to vcelku jedno.
    Takhle jsem si myslel že to jsou podvodníci.

Reakce obchodu Lulalu

Dobrý den, jednalo se skutečně o prázdninový provoz, o čemž jsme zákazníky informovali i na úvodní straně eshopu.
    Za pochvalu ohledně kvality děkujeme.

Přejeme krásný den.

JUDr. Markéta Vacková

• nakoupil v obchodě Lulalu před 8 měsíci

S nákupem jsem moc spokojená, obchod nabízí kvalitní produkty a nejlepší bambucke máslo, které jsem kdy vyzkoušela. Vřele doporučuji, ráda se vracím

• nakoupil v obchodě Lulalu před 8 měsíci

Nakupuji zde pravidelně a kvalita nabízených produktů je nesrovnatelná s jinými obchody

• nakoupil v obchodě Lulalu před 10 měsíci

Zboží dorazí vždy včas.

• Kvalitní zboží
    • Dlouhá doba doručení
    • Docela vysoké poštovné
    • Nelze platit přímo z karty
    • Nedá se zjistit v jakém stavu je objednávka

• Přehledné stránky ,kde se o každém produktu dočtete vše
    • Zatím nic
  • nakoupil v obchodě Lulalu před 1 rokem

*DE SOLEIL používám denně už dlouhou dobu - v létě, v zimě - jako náhradu za opalovací krém na obličej (kvůli náchylnosti k pigmentovým skrvnám-ne na jejich odstranění, ale jako prevenci jejich tvorby i při zimním sluníčku) - už vlastně na obličej žádný jiný krém nepoužívám
    *IVORY ČERNÁ ORCHIDEJ mně krásně voní
    *mamka si chválí balzámy na rty - už bez nich nejde spát:-)
    * dětský krém bezva - ošetří suchá místa, v zimě tvářičky (jako všechno bambucké máslo z Lulalu), s ekzémem zatím nemám zkušenost - používám chvíli
    *Mursalský čaj - můj oblíbenec

A to hlavní, co mě nesmírně potěšilo na této objednávce, že se díky "inovaci" už nádherně roztírají, to je pro mě velký bonus, dřív se mi totiž nechtělo natírat celé tělo, protože jsem z toho byla "sedřená":-) Děkuji.

• nakoupil v obchodě Lulalu před 1 rokem

• Individuální přístup a hluboká znalost problematiky.

Přírodní produkty, na trhu ojedinělé.

• kvalitní bambucké máslo a kokosové mýdlo
    • Nenakupovala jsem zde zdaleka poprvé, nicméně dnes již musím zcela objektivně říci, že bych uvítala mnohem lepší komunikaci se zákazníkem. (od listopadu jsem měla objednané čerstvé bambucké máslo, i přes spoždění v dodávce o kterém jsem věděla, jsem si ho nakonec týden před Vánoci musela objednat jinde.....)
    • Myslím, že jsem velmi tolerantní zákazník, ale někdy je namístě kromě argumentů proč něco nešlo nebo že za to může ČP ....přiznat upřímně chybu.
    • Věřím, že zpětná vazba bude chápána v tom pravém smyslu, a to, že má sloužit především prodejci...jinak ani není z mojí strany míněna. Děkuji.

kvalitní produkty

Reakce obchodu Lulalu

měli jsme zato, že jste objektivní problém s celním řízením pochopila. Navíc Vámi požadované zboží nebylo v eshopu aktivně na prodej, bylo na cestě a nikdo nevěděl, kdy dorazí, s tím jsme Vás také seznámili. Dále nevíme, co má sloužit prodejci, tento problém jsme již dávno s Vámi vykomunikovali, pokud bychom komunikovali s každým, tak jako s Vámi, zřejmě bychom již neměli čas na skutečnou práci. Také jsme Vám za zpoždění poslali dárek. Přejeme pěkný den.

• Úžasné zboží
    • Rozumné ceny
    • Kvalita
  • nakoupil v obchodě Lulalu před 1 rokem

• Mnohem kalitnější zboží (bambucká másla, africké černé mýdlo) než běžně dostupné, přitom za konkurenční ceny.
    • U jednotlivých produktů není uvedeno přesné složení (INCI), seznam složení jsem obdržela až po nákupu emailem.

Reakce obchodu Lulalu

Děkujeme za milé ocenění ohledně ceny a kvality, složení odesílané emailem společně s elektronickou fakturou považujeme za praktické řešení, nežli leták. Můžete jej mít k dispozici kdykoliv. PF 2018

• nakoupil v obchodě Lulalu před 1 rokem

• super kvalita zboží, zásilka vždy v pořádku

Reakce obchodu Lulalu

DÍKY MOC A PŘEJEME KRÁSNÝ ROK 2018.

• nakoupil v obchodě Lulalu před 1 rokem

Nemohu nákup ohodnotit neboť mi zatím nebylo zboží doručeno.

Reakce obchodu Lulalu

Vaše zboží bylo včas odesláno, jak bylo avizováno emailem, bohužel toto je problém výhradně dopravce, nicméně recenzi jste napsala 7.12 a od 5.12 Vás dopravce dle trackingu nemůže zastihnout. Je nám to líto, s recenzí se dá počkat, vina není na naší straně.

• nakoupil v obchodě Lulalu před 1 rokem

• Majitelka obchodu je velmi komunikativní a vstřícná, zodpoví všechny dotazy.
    • Nepřehledný web, mnoho textu, kterým se člověk musí prokousat než najde to,co hledá.

Spokojenost se zbožím i jednáním, způsobem dodání i čekací lhůtou.

• kvalita,cena,rychlost
  • nakoupil v obchodě Lulalu před 1 rokem

• Obal kremu je takovy hodne domacky

Reakce obchodu Lulalu

Ano, právě proto mají lidé Lulalu věci rádi, jsou originální a ještě k tomu účinné. Děkujeme. Obal krému je ekologický, tedy skleněný, nekomerční,. Stejný jako na fotografii Vámi objednaného produktu, k tomu doprava zdarma. Vaše recenze je vcelku skutečně velice zvláštní.

• nakoupil v obchodě Lulalu před 2 lety

• Česká firma! Bio kvalita zboží!

Vyzkoušela jsem tento obchod poprvé a jsem velice spokojená! Ve skle balené a pěkně popsané výrobky. Kvalitní,hutné,lehoučce voňavé. Zkusila jsem mimo jiné Atopic krém=máslo a je skvělé! Krásně promastí a zklidní kůži a přitom neudělá takový ten nepříjemný mastný film. Máslo De Soleil také nemá chybu. Mohu vřele doporučit!!!

• nakoupil v obchodě Lulalu před 2 lety

Všechno v pohodě