• Prehledny eshop, rychle dodani, kvalitne zabaleno, mila komunikace, krasny darek k nakupu

• Velmi milý eshop,velmi ráda se vracím.

• rychlé, bezproblémové

ceny

• Krásně zabalené
    • Skvělá komunikace

Jako bonus jsem dostala nečekaný dáreček v podobě masky na vlasy od velmi kvalitní znacky. Nejdříve jsem si myslela, ze mi ji pribalili omylem tak jsem zavolala, abych je upozornila a pan majitel byl naprosto úžasný a rekl, ze je to dáreček. Udelal mi opravdu velkou radost. Vsem velmi doporučuji nakupovat na tomhle e-shopu.

• Sortiment
    • rychlé vyřízení objednávky
    • vzorek k nákupu

Nakoupila jsem zde řadu kosmetiky od Authentic beauty concept a obdržela jsem velký vzorek zubní pasty Biela perla. Za vzorek děkuji, protože tato pasta mě nadchla svou chutí, ale i účinkem kdy opravdu vidím rozdíl v bělosti zubů (jsem kafař) a určitě si objednám velké balení pasty.

• velký výběr produktů
    • rychlé doručení
    • bezpečná platební brána
    • krásné balení

Jsem vždy spokojena a ráda se vracím, děkuji!

Vše v pořádku

Objednání rychlé , hezky zabalené i s vizitkou což je v dnešní době příjemné. Dáreček ve formě vzorečku moc potěší.
    Za mě palec nahoru a ráda se vrátím znovu.

• Přehledné stránky
    • Dostupné kvalitní značky
    • Kvalitní popis produktů a jejich použití
    • Krásné balení dodaných výrobků

• Rychlé dodàní

Nakupuji opakovaně. S produkty jsem spokojená. Všechno precizně zabalené. Rychlé dodání. Doporučuji!

• Rychle odeslani, darek k objednavce,kvalitni zbozi

Vse super

• Zabalení balíčku
    • Nabídka zboží

Druhý den jsem měla balíček doma

• Celý ten nákup byl příjemný, vzkaz v balíčku takový, že jsem měla pocit, že jsem si koupila něco výjimečného :-) Svým způsobem ano, zboží bylo velmi kvalitní a a za to nemám problém zaplatit.

První zkušenost s obchodem a velmi dobrá. Rychlé vyřízení objednávky, bezproblémová komunikace. Děkuji za dáreček k objednávce a celkově pěkný obsah balíčku - osobní poděkování, způsob zabalení.

Doručení v pořádku, produkty jsou skvělé, dostala jsem i dáreček.

• ryche dodání

• Zboží skladem
    • Doručení obratem

S nákupem jsem byla mimořádně spokojená. Dostala jsem za úkol sehnat dva konkrétní výrobky vlasové kosmetiky jako vánoční dárek. Oba produkty byly narozdíl od jiných e-shopů skladem a za lepší cenu, navíc jsem dostala slevu na první nákup a dopravu zdarma.
    Balíček přišel tak krásně zabalený, že jsem měla pocit, že jsem dárek koupila sobě. Na poště byl hned druhý den od objednávky. Takže výborné! Moc chválím a děkuji.

Vsechno super naprosta spokojenost

• rychlé vyřešení

Zblbnul jsem objednávku, na telefonu byli velmi milí a vše rychle vyřešili. Doporučuji