Dobrý, odpovídající služba

Muzu jen doporucit

• vstřícnost

Solidní

• Vybrala jsem si Toshiba OP externí HDD 3,5", 1TB, USB 2.0, alu case a sháhěla nejvýhodnějšího dodavatele.
    • Nikde jsem bohužel nenašla, že by tento produkt měli skladem, proto jsem rozeslala cca 6 dotazů na dodavatele (výběr od nejnižší ceny produktu, do dnes se mi ozvali pouze další dva s tím, že dostupný bude min. za 14 dní).
    • Od prvního kontaktu s lucky-notebook.com 23.5. 2010, 21:47 do chvíle, kdy jsem si převzala zásilku od kurýra PPL, neuplynuly ani celé dva dny (přišlo mi to 25.5. 2010, 12:30). U požadovaného produktu měli informaci - dostupnost na dotaz, na e-mail s dotazem odpověděli velmi rychle, že jeden kus mají na okamžitě k dispozici, a objednávka proběhla v rekordním čase (myslím, že k oboustranné spokojenosti). Na výběr jsem měla buď platbu na dobírku PPL 240 Kč (expedice ihned) nebo platbu dopředu za dodání (cca 180,- ? myslím), kdy se zásilka odešle, když dojdou peníze na účet. Dala jsem přednost rychlejší variantě.
    • Balíček přišel v odpovídajícím stavu, nepomačkaný, neporušený, uvnitř vše ok.
    • Hodnotím maximem možných bodů, jsem absolutně spokojená a klidně jim udělám reklamu, protože si to zaslouží.
    • Spolehlivost
    • Dodání bez problémů
    • Výběr pouze ze dvou možností způsobu dodání - ale já stejně preferuju PPL, takže to beru z toho pohledu, že někdo by možná volil poštu nebo jiný způsob.. Takže toto konkrétně pro mě vlastně žádné proti není.

Chválím, doporučuji!!! :)