• Dobrá cena, telefon byl hned připraven.
    • Horší parkování.

Byl to můj první nákup v tomto obchodě.
    Telefon byl ihned a v pořádku připraven.
    Cena dobrá.

• nic..
    • všechno špatně...
    • telefon po deseti dnech přestal fungovat, reklamaci mi uznali ale telefon ne a ne poslat( příští týden podám žalobu a kontaktuji českou obchodní inspekci)

doporučuji se tomuto obchodu vyhnout obloukem..

Vse probehlo v poradku

• absolutně neuznávají reklamace! VELMI POZORNĚ ČTĚTE NEGATIVY JINÝM UŽIVATELŮ

Prodávají hl. EU distribuci, kde jim autorizovaný servis neprovede opravu. Tzn. reklamace zamítají.
    Vše jsme museli předat ČOI a DAS

Vřele doporučuji

Mužu doporučit

• doporučuji

• žádné pro neznám, jenom cena produktů je OK. To je asi jediné
    • reklamace je opravdu fatální error

Nedodrželi lhůtu pro vyřízení reklamace. Pracovníci jsou nekvalifikovaní a neochotní. Majitel se se mnou vůbec nechce bavit. Nemám telefon ani peníze zpět. Takže nedoporučuji tuto firmu!

• nízké ceny, solidní výběr
    • ....

Reakce obchodu LSmobil.eu

Děkuji za kladnou recenzi

• ochota
    • vstřícnost
    • o ničem nevím

Rychlý a kvalitní servis mobilů, můžu jen doporučit.

• Dodání zboží OK
    • Katastrofální řešení reklamace, na maily a telefony neodpovídají
    • Pomohla až hrozba podnětu na ČOI a předžalobní upomínka

Nákup OK, reklamace KO

• Nekomunikativní neuznava reklamace

Minus 10 hvezdiček

• Mobil mě přišel, ale neměl český návod k použití a nemá českou klávesnici. Česky se v tomto mobilu vůbec psát nedá. Připadá mně to, jako by to bylo koupený v Polsku, dokonce mně tam přišla nějaká polsky psaná zpráva, ale nevím přesně co mně tam radí.

Dejte si pozor, jak to objednáváte; protože jsem si myslel, že dostanu automaticky telefon s českou abecedou a klávesnicí.

• Obchod je v ČR a super přístup
    • Žádné

Super přístup obchodu! Telefonicky potvrdili mojí obejnávku a sdělili mi, kdy zboží dorazí a v případě problémů, jaké je řešení, ale bylo vše v pořádku

Žádné info o dodání zboží, jinak O.K.

ochota,perfektní komunikace

• výborná cena
    • rychlé dodaní
    • telefon (HTC One M9) mi přišel bez sluchátek které mají být součástí balení

• Nízká cena
    • Pokud chcete vyhodit peníze za mobil do vzduchu tak si kupte mobil právě zde. Prodávají nekvalitní kusy u kterých mate na 90 procent jistotu ze se ještě v záruční době něco pokazí a reklamacni proces maji uz tak zmakly ze nikdy uz neuvidite svůj mobil ani peníze. Myslím ze nejsem sam co tento podivný obchod hlásil na coi ale s podivem fungují dal a okradaji další zákazníky.

Nic tu nekupujte

Reakce obchodu LSmobil.eu

Nechápu že i zákázník bez objednávky v našem eshopu muže něco takového napsat.

můžu vřele doporučit