• osobni odber
    • malo slevovych akci

• skvělý sortiment

obchod se od jiných liší svým velkým výběrem.

• vstřícnost,ochota,rychlost, široká škála zboží
    • je velmi přehledný a pěkný
    • neshledal jsem žádné

velmi se mi líbí
    komunikativnost a rychlé vyřízení objednávky
    ano, vřele doporučuji všem

Objednala jsem zboží s platbou převodem a dodání balíku, uhradila a následně mi bylo řečeno, že mi byla poslána dobírka (poprvé uhrazené peníze budou vráceny na účet). Způsob platby a dopravy vybírám nikolv podle momentální nálady, ale protože je pro mě komplikované dostat se na poštu. Volba způsoby platby a dopravy v tomto případě pozbývá smysl, když pak obchod stejně udělá něco jiného.

Super obchod, perfektní nabídka, rychlost dodání. Nemám jedinou výhradu.

• you have the product that save my hair I needed that shampoo BEZ sulfate
    • it might need someone who can speak a little english to help people who needs it, I had to use translator to comunicate, but the lady was excelent and she helped me so much

good place beautiful

• Naprosto nadstandardni pristup, potrebovala jsem zbozi v nedeli a nebyl s tim absolutne zadny problem. Dekuji timto jeste dodatecne.

Byla jsem nadsena z osobniho pristupu, poprve jsem se domluvila na osobnim vyzvednuti a pres vsechnu snahu jsem mela docela velke zpozdeni, ktere mi bylo tolerovano a nekdo na me ochotne pockal a pri dalsim nakupu jsem potrebovala udelat expresni nakup-vyzvednuti a vse se povedlo vykomunikovat i v pozdni hodinu v sobotu a v nedeli dopoledne jsme zbozi meli. Bylo to uzasne, jednalo se necekanou akci, ale vse probehlo k me naproste spokojenosti.

• Ocenuji vydajové místo v Brně s super doporučením výrobku ,
    • Mám rada osobni konzultaci
    • Zboží lze prohlédnout na místě
    • Nenasla jsem nic

Osobni kontakt ohledně doporučení výrobku
    Moc pekne vydajové místo
    Obchod loreal-redken 100% doporučuji i ostatním