• po objednáve a zapplacení,jsme nic neobdržely,NEDOPORUČUJEME
    • NEBEROU TEL,NA EMAJL NEODPOVÍDÁJÍ

NEOBJEDNÁVAT

• Příliš dlouhá doba doručení
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Podvodný obchod! Přijmou peníze a dále nekumunikují!

Doporučuji všem co mají stejnou zkušenost aby napsali na pčr
    http://aplikace.policie.cz/hotline/ Nebo čoi

Před cca dvěma týdny jsem si objednala 2ks zboží a odeslala platbu. Po třech dnech mi přišel e-mail, že obdrželi moji platbu, ale nic víc, jestli objednávku odeslali, nebo odešlou, žádné informace. Tak jsem týden čekala a každý den se chodila ptát na poštu. Balík nedorazil. Psala jsem e-mail, ale žádná odpověď a balík stále nepřišel.

• Zaplatíte a nic nedostane
    • Absolutní nekomunikace

17.11.2016 jsem vystavil objednávku na 2 věci, z nichž u jedné bylo napsáno - dodávka do 3 dnů po objednání.
    21.11.2016 dorazila zpráva o potvrzení o zaplacení, včetně daňového dokladu, s tím že objednávka má číslo 663.
    Tím to ale také všechno skončilo a když jsem se zhruba po týdnu začal zajímat o objednané zboží, tak nikdo nebral telefon. Poté mi zavolali s tím že toho mají hodně, chápu že jsou vánoce za rohem a tak jsem čekal dál.
    7.12.2016 však přišla další zpráva - "Vaše objednávka 663 byla zrušena" a historie se opakuje - nikdo nebere telefon. Pokud to shrnu, tak jsem jim poslal k vánocům 737,00-Kč a tím to skončilo, bez jakékoliv komunikace.
    Abych se přiznal, tak teď, 8.12. už pro mě nejsou ani tak podstatné ty peníze (jsem zvědav jestli je pošlou zpátky), ale zboží co jsem objednal právě k těm vánocům.
    TENTO OBCHOD NIKOMU NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu LoLko-shop.cz

Dobrý den pane Urbane,

peníze jsem zaslal zpět i s důkladným vysvětlením.

Mnohokrát jsem se omluvil za chyby, které nastaly při vyřizování Vaší objednávky.

S pozdravem,

Jan Vávra
    LoLkoshop.cz

zboží ještě nepřišlo, tak nemohu pořádně hodnotit. objednávala jsem skoro před dvěma týdny, doufám, že zboží dojde do Vánoc.

• Jsou tady k dispozici věci, které jsem jinde nenašla
    • Rychlá dodací doba

• Zboží jsem již obdržela. S prodejcem jsem se domluvila a chápu předvánoční ,,shon" i v obchodě.

Ruším negativní hodnocení na prodejce.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• zbozi po 10 dnech stale nikde

bez zbozi nemam co hodnotit..

Pro fanoušky těchto stránek super asi,ale dodací lhůta mě přišla moc dlouhá,zboží bylo na skladě a na 8náramků jsme čekali 6dní,což mi příjde zbytečně dlouhé..

• lolko merch za relativně fajn ceny
    • diba dodání

Super obchod s dobrými věcmi, akorát trochu delší dodací lhůta, ale mohlo to být horší...

jsem spokojena se vším

• dobrá komunikace
    • nevím

OK

Zbozí po 10 dnech stale nedorazilo a nebo jsem nebyl informovat o dorazeni zbozi, tak ze nemuzu lepe a podrobneji hodnotit :)

• Žádné
    • Všechno

Nekupovat nic

Reakce obchodu LoLko-shop.cz

Vážený zákazníku,

děkuji za zpětnou reakci a je mi líto, že jste byl nespokojen s našimi službami. Kontaktujte mne na email [email protected] a problém jistě vyřešíme.

S pozdravem,

Jan Vávra

• Jeden z mála obchodů nabízejících věci z lolka v ČR.
    • Malý sortiment.

Trošku delší dodací lhůta, ne moc velký sortiment, jinak bez problému.

vše v pořádku - doporučuji