• Velmi rychlé vyřízení a odeslání

• Rychlé dodání, jednoduché balení a vzdělávání s každou zásilkou. Jednou se mi stalo, že jsem musela něco řešit se zákaznickou podporou a vse bylo vyřešeno ke spokojenosti všech

• Jemná vůně
    • Rozšiřující se výběr produktů
    • Resáčky, nemusím pokaždé kupovat produkt s obalem
    • Věrnostní program

Lobey používám třetím rokem a už bych neměnila. Má jemnou vůni, lehce do citrusů, pro mě je to vůně čistoty.
    Oceňuji, že se sortiment stále rozšiřuje. Nejen o samotné kosmetické přípravky, ale i doplňky, jako jsou špachtle, minilahvičky...
    Ze začátku jsem se bála, že mě nákupy zruinují, ale postupně jsem dokupovala jen resáčky a je to úměrné. Navíc jsem díky jejich IG zjistila, že aplikuji produktu zbytečně moc.
    Rychlost vyřízení objednávky je za mě ok. Vždy mi do mailu příjde upozornění s objednávkou, pokud mají větší nával objednávek. I přes to jsem ale nikdy na balíček nečekala déle, než týden.

• Rychlé dodání, kvalitní zboží
    • Opakovaný nákup

• Rychlé doručení

Cena

první nákup na doporučení, rychlé vyřízení a dodání

• Vše v pořádku, lobey mi pomohlo na akné s kterým bojuji x let

Dobrý výběr, pěkné ceny, rychlé odeslání.

rychlý způsob dodání

• Kvalitní produkty

• Rychle vyřízena objednávka

• Mám ráda jejich slevy , akce i dopravy zdarma :O) ,.. i jejich kvalitní zboží!
    • Doporučuji všemi deseti.

100% spokojenost, ..vlastně jako vždy.

Vše vpořádku, rychle dodání. A kosmetika je naprosto skvělá a boží. Doporučuji

Vše bez problémů. Produkty fungují. Rychlé dodání.

• Rychlé odeslání
    • Kvalitní produkty

Na Lobey mě přivedla kamarádka a od té doby mám konečně zdravější obličej. Několik let docházím pravidelně k dermatologovi ale vzhledem k těhotenství a kojení mi bylo řečeno, že moc ne výběr není. ATB nechci neustále používat ani v externí formě. Vyzkoušela jsem všechny možné značky, včetně těch úplně nejdražších a žádná z nich mi nepomohla tak, jako Lobey. Dokonce jsem zkusila, na svůj normálně děsně citlivý obličej, jejich AHA peeling a pocítila jsem jen příjemně pročištěnou pleť.

Na Lobey kosmetiku nedam dopustit. Používám již 4 roky a jsem maximálně spokojena. Naučila jsem ji používat i rodinu a mé kamarádky a také si Lobey nemohou vynachválit. Moc děkujeme a jen tak dál!

P.S.: vždy také oceňuji rychlost dodání :)

• dodání rychlé
    • komunikace rychlá a bezproblémová

• kvalitní přírodní produkty
    • rychlé odeslání
    • skvělá komunikace
    • mírně vyšší cena - investice se ale opravdu vyplatí

S nákupem v Lobey jsem moc spokojená. Využila jsem slevové kódy a dopravu zdarma. S produkty jsem moc spokojená. Vše krásně voní, neštípe nic v očích. Produkty používám přes týden a očividně je to přesně to co má pleť potřebovala. Mám vyzkoušeno plno produktu, ať už přímo od své kosmetičky, nebo z drogérií, ale pleť jsem buď ucpala a nebo vysušila. Na stránkách Lobey Vám s výběrem správného produktu pomůžou.

• Eko baleni produktu
    • Kvalita za prijemnou cenu