• Velmi rychlé dodání. Zboží dorazilo druhý den od objednávky!

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

Děkujeme za Váš nákup na našem eshopu a za příznivou recenzi. Doufáme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.

• Ceny, rychlost, doprava

Výborný eshop

Nejlepší ceny.

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

• Vyhovující ceny, rychlost,kvalita!

Vše O.K.!

+Cena, kvalita.

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

Vše v pořádku. Rychlost dodání. Dobré ceny.

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

Zboží dorazilo celkem rychle. Všechno oblečení nesedělo velikostně, něco na obrázku vypadalo lépe, než v reálu. Část objednávky jsem tedy poslala hned ten den zpět, ale odesílatel balík odmítl převzít a peníze za uhrazené zboží nevrátil.

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

Omlouváme se za komplikace, ale bohužel zřejmě došlo k chybnému zaslání zásilky na nesprávnou adresu (viz obchodní podmínky).
    V případě nespokojenosti zákazníka, zboží lze vždy vrátit nebo vyměnit.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Informovanost o stavu objednávky

Velká spokojenost, dodání max. do třech dnů ode dne zaplacení

• Vše Ok

...

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

Zboží, které jsem objednala bylo vyprodáno. Hodnotím však kladně to, že jsem byla včas informována a mohla zboží objednat v jiné prodejně

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

• Velmi rychle a vstřícné jednání při výměně zboží

• nízké ceny

• Rychlost dodání,vše bez problému

• Rychlost , spolehlivost

• Rychlé dodání super

• Boty jsou super
    • Jinak spokojená s výběrem
    • Oranžová mikina není oranžová ale růžová takže se naučit barvy

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

• Koupila jsem si osvědčené zboží
    • LOAP výborná značka, pohodlná i pro lidi s větší váhou
    • Tričko sedí přesně, kvalitní materiál

S obchodem jsem spokojena, ood přehledné objednávky až po rychlé dodání.
    LOAP značku mám osvěčenou, mám nadváhu a super
    Tričko svěží barvy a kvalitní materiál
    Doporučuji ráda.

Reakce obchodu Loap-outlet.cz

• velmi rychlé dodání ihned po objednávce

Vše super ;)