Slovenská pobočka nekomunikuje s českou a opacne, žiadna ochota z oboch strán, sám som sa musel vnucovať, že chcem kúpiť produkty, Češi nadavali na Slovákov a opacne..keby som nepotreboval tie produkty, tak určite si to neobjednam a už nikdy si nebudem objednávať cez tuto stránku. Radšej si priplatím 5-10€ navyše ale viem, že to bude tip top a nebudem musieť 2,5 týždňa čakať len na to kým sa niekto vymackne, či bude reálny predaj alebo nie

• ZBOŽÍ SKLADEM ! K ODESLÁNÍ DRUHÝ DEN ! PO TÝDNU STÁLE NEDORAZILO.

• Super produkty, ktoré fungujú
    • Drhá objednávka po dlhšej dobe a znova z časti vytečená nástraha

Obal na pelety-viečko v jendnom prípade nedolieha ako má a teda netesní - už pri doručení bol cesnakový booster zatečený...

• Komunikace, po týdnu objednání nemám stále zboží 2x psán email ani na jeden nebyla reakce. Jen připomínám když jsem zboží objednával skladem zboží měli nebo aspon to psali. Nikdy uz u nich nic neobjednám

• Drahé asi o 700,-

• vankus barracuda-inde taku som zatial nenasla
    • uz uplynuli 12 dni a stale nic,ani tovar,ani e mail

výhoda - zboží bylo vždy rychle doručeno.
    Poslední objednávka no nevím co se děje.Již týden čekám na fakturační údaje, abych mohl zboží zaplatit.

• zatím jsem byl spokojen ale tentokrát se to nedaří

Za 2 týždeň balík stále neprišiel.

Nejsem spokojen, protože cca po 10 dnech zboží nedorazilo.

• zboží nepříšlo
    • fakura taky ne
    • nikdo mi zatim nedal vedet v jakem stavu je ma obednavka
    • obchod nekomunikuje

• Dodací lhůta
    • nedoručena objednavka

• přišlo v pořádku
    • špatná komunikace s obchodem

není nejhorší

Zboží, které prodávají vůbec nemají, vnucují úplně něco jiného od jiných značek, arogantní, už nikdy víc

Alespoň zatelefonovali,že zboží není na skladu.Ale upozornění mělo být už v nabídce,což chybělo,Mohl jsem objednat jinde.

• Nabízejí produkty, které nemají skladem a ani se již nedodávají!

Objednal jsem si háčky podle obrázku na e-shopu. Po dodání jsem zjistil že neodpovídají tomuto obrázku. Hned jsem poslal email na který se ani neobtěžovali odpovědět. Byl to druhý nákup od této společnosti a už nikdy více. Při prvním nákupu jsem si objednal u nás na prodejně boilies o průměru 12 mm a v balení bylo namixováno jak čerstvé boilies tak i staré-seschlé o průměru 8 mm.

• Zatím jsem se stakovým. E-shopem nesetkal.

Objednávka 30.11.2020.Dnes 16.12.2020.Zboží zaplaceno přes kartu. Dárek pro 7 letého vnuka na vánoce. Do dnešní dne mi nepřišlo nic. Už nikdy více. LK. Baits.

• zadne zbozi jsem jeste nedostal