Dobírka byla doručena bez problémů a vad do 26 hodin od objednání zboží. Byla jsem velice spokojená s vyřízením mé objednávky tímto internetovým obchodem.

• Pouze že rychle reagují na e-maily
    • Přišla mi špatná velikost, i když uváděli poslední kus v požadované velikosti
    • Byla mi přidělená cizí faktura
    • Arogance z jejich strany při sdělení mé nespokojenosti
    • Na visačce bylo jasně napsáno barva krémová, na e-shopu byla uvedena jako bílá (čemuž ovšem nepřikládám až takovou váhu)

Bohužel zrovna můj nákup neproběhl bez komplikací. Chválím pouze rychlé reagování na maily. Sdělila jsem jim moji nespokojenost a odpověděli mi dlouhým mailem, ve kterém ze mě udělali naprostého idiota. Poučovali mě o barvách a velikostech, že v tomto ohledu nepochybili - to však není pravda. Když jsem jim sdělila, že budu bohužel muset udělit negativní recenzi, vyloženě mě v mailu prosili a hráli na city, jak mé hodnocení ublíží celé firmě i lidem v ní. Absurdní. Nejsou zvyklí na jakoukoliv kritiku, která by je mohla posunout dál. Když jsem se musela opět ozvat a apelovat na to, aby si celý jejich mail přečetli znovu (aby se mohli zdokonalovat v komunikaci se zákazníky), paní teprve uznala, že mi opravdu poslali špatnou velikost a omluvila se. Hned po obdržení a po sledu všech těchto chyb z jejich strany jsem měla tendenci udělit negativní hodnocení, ale nakonec mi to nepřišlo až tak důležité. Chyby se stávají a není to pohroma. Co mě už však nemohlo nechat chladnou byl právě zmiňovaný mail, který mě opravdu vytočil. Podtrženo, sečteno - za mě ne. Věřím však, že velká většina lidí byla s nákupem spokojena. U mě se to bohužel nestalo.

Vážená paní Kubíčková,
    je nám líto, že Vás tak moc rozhořčilo dle Vašeho názoru neodpovídající zboží a mylně přidaný doklad.
    Overal jste obdržela bílý dle objednávky, obrázky i popisky přebíráme od výrobce a pokud má krémový nádech, tak se stále jedná o odstín bílé barvy. Každopádně ohledně barvy napoví obrázky (u overalu byly 4), případně je možné zaslat nám dotaz a my bychom Vám overal bez problému více specifikovali. Zákaznicím na požádání oblečení i přeměřujeme.

Nákupem přes internet riskuje v podstatě každý zákazník . Barva na fotografii nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Stejně tak velikost. To se může přihodit, avšak není třeba se nad tím pohoršovat, vše se dá vyřešit. V takovém případě není vůbec problém zboží vrátit, běžně tak zákaznice činí a my vracíme peníze na bank.účet.

Po přečtení komunikace mezi Vámi a kolegyní mohu konstatovat, že kolegyně rozhodně arogantní nebyla. Omluvila se a situaci se snažila vysvětlit a vyřešit. Pokud se někdy cokoliv přihodí, snažíme se to vždy řešit. Pakliže dojde k pochybení z naší strany, zákaznici vždy poskytujeme proplacení nákladů spojených s vrácením zboží, slevový kupón i dáreček. Vždy lze vše vyřešit bez zbytečných nepříjemností a ve Vašem případě i vulgárních slov, jež jste v emailech použila.
    Kritiku přijímáme a dokonce si jí vážíme, ale pouze té konstruktivní.
    S přáním všeho dobrého za Livien
    Růžičková

• Krásné zboží
    • Velký výběr

Úžasně zestihlujici

• Velmi rychlá reakce na objednávku i včasné doručení, jsem velmi spokojena.

Ochotně mi zboží změřili, volali když bylo potřeba.

+ kvalitní materiál i zpracování, nápaditý střih lichotící postavě, přesně souhlasí uváděné rozměry:)
    - zatím nevím o ničem

• Rychlé doručení, kvalitní zboží.

• Široká nabídka zboží, krásné bundy a šperky, výborná komunikace

• už je to hodně dlouhá doba a nic nepřišlo, evidentně to eship nemá a kdesi to shání

Dobrý den pane Jestřáb,

objednal jste si zboží s dodací dobou cca 14 dnů, dodací doba byla uvedena u produktu.
    Informovali jsme Vás zprávami ze systému o nákupu zboží, přibližném příchodu zboží a včera dopoledne jsme Vám zaslali email, že pro Vás máme zboží připravené a chystáme se ho vyexpedovat - 11ý den od objednání.
    Proto zcela nechápeme Vaši recenzi, kde nám vyčítáte, že nemáme zboží skladem a dlouho to trvá.
    O všem jsme Vás informovali v emailech a zboží do avizovaných 14i dnů obdržíte.

Hezký den
    Veselá
    Livien

• Zaručená originalita výrobků.

Rychlé a bezproblémové vyřízení požadavku. Určitě doporučuji všem co mají luxus a kvalitu.

+Pěkné modely za dobré ceny. Ochota personálu.
    -Popis modelů by mohl být podrobnější. Hlavně rozměry.

• Skvělá komunikace a kvalita výrobků, doporučuji

• rychla a mila komunikace
    • siroky vyber
    • krasne zbozi

Objednavka byla vyresena velmi rychle, coz me potesilo. Kabat jsem dlouho shanela. Nasla jsem az zde. Je krasny, luxusni a znackovy. Material je kvalitni a prijemny.

Popis a vyobrazení zakoupeného zboží zcela odpovídalo realitě. Rychlost a spolehlivost, jak z hlediska platby, tak i následného doručení zboží.

Nakupovala jsem prvně a byla jsem, jak s dodáním zboží i výrobkem, který jsem si vybrala, spokojená.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• kvalitní zboží, příznivé ceny, rychlost dodání
    • nevím o žádné

• Velký výběr zboží
    • Mají špatně uvedené barvy.
    • Objednala jsem si bíločerné šaty a přišly béžovočerné, navíc do luxusu měly hodně daleko.

Dobrý den paní Poláková,

Vaše nespokojenost se týká zboží, proto nás mrzí, že negativní recenzi píšete na náš eshop. My nejsme výrobce šatů, jsme jen jejich prodejce.
    Barva šatů byla uvedená správně, dle výrobce. V popisku u výrobku byla doplňující informace, že šaty nejsou zcela čistě bílé, ale mají spíše krémový nádech.
    Co se týče luxusu, jak zmiňujete, šaty jsou z kolekce prestižní drahé značky French Connection a jejich cena uvedená na visačce je v přepočtu 4850 Kč, samozřejmě se v tomto případě platí za značku. Vy jste je u nás zakoupila s téměř 40% slevou!
    Každopádně chápeme, že nákupy oblečení přes internet jsou v tomto ohledu riskantní. Pak ale není problém šaty v rámci 14i denní lhůty vrátit, a my Vám vrátíme/vrátili jsme peníze, tak jak se to stalo i v tomto případě.

tým LIVIEN

Jen doporučit.....