Zcela bez problémů

OK

Selhal dopravce- Česká pošta - vůbec se pokoušel doručit a odvezl to na poštu.

• Výborná komunikace,objednala jsem kabelku,u níž bylo napsáno,že jí obdržím za 14 dnů.Jelikož toto zboží je původem z USA,došlo k malé prodlevě.Firma LIVIEN ihned reagovala s omluvou.Na tak kvalitní zboží se přece jen vyplatí nepatrně počkat.Tento e-shop mohu vřele doporučit,v dnešní době je takovéto férové jednání vyjímkou.Děkuji
    • Kvalitní e-shop.

velmi rychlé vyřízení

• ochota, vstříctnost

• výborná komunikace

• Velmi vstřícné jednání
    • Dokonalé služby

Udělali vše proto,abych kabelku dostal v šibeničním termínu. Kabelku k výročí s mojí ženou jsem sháněl na poslední chvíli. Díky slečnám z Livien se vše podařilo a kabelka udělala velkou radost. Díky mooooc

spokojenost

• rychlé potvrzení objednávky, rychlé doručení, vše bez problémů

• Uz nemeli rozmer kabelky, ktery jsem pozadovala, ale hned mi nabidli vetsi a za penize te mensi. Spokojenost, seriozni jednani.

Velmi spolehlivý obchod s velkým výběrem zboží.

• Okamžité jednání, vstřícné, spolehlivé....foto odpovídá, spokojenost

Spolehlivý, vstřícný

Vše v naprostém pořádku, rychlé dodání. Šaty kvalitní. Doporučuji.

• Skvělý zákaznický servis
    • Zboží bylo dodáno bez problemu

Tento e-shop doporučuji všemi deseti. Vše naprosto seriózní. Zboží bylo skvěle určitě budu objednávat zase.

Perfektní komunikace, rychlá dodávka, jsem velice spokojena.

• Velmi ocenujem komunikaciu a ustretovost
    • Rychle dodanie a starostlivo zabaleny tovar

• Objednávala jsem poprvé a jsem spokojená. Velká nabídka kabelek.

Přesto,že kabelka nebyla skladem,dorazila zhruba za 14 dní,což bych řekla,že je velmi dobré.Je krásná,přesně podle obrázku a je to originál,žádný fejk.Už se chystám na další a mnohem dražší.

Velmi krásný obchod, obrovský výběr zboží.

• dlouhá dodací doba, i při nákupu nad 5000Kč platím dopravu

Reakce obchodu LIVIEN

Dobrý den paní Poláková,

o dodací době cca 14i dnů jste věděla při provedení objednávky a s tím je třeba počítat, navíc jsme Vás průběžně informovali o pohybu, příchodu a odeslaní zboží .
    Zpoždění dopravy z USA do České republiky způsobené dopravcem DHL, kvůli aktuální covidové situaci, bohužel nejsme schopni nikterak ovlivnit, ale upozorňujeme na něj v konfirmačním emailu a snažíme se průběženě o zásilce informovat, pokud tedy máme aktualní informace od dopravce.
    Poštovné jste sice platila, ale zárověň jste měla kabelku se slevou téměř 4000 Kč, nejedná se o fiktivní slevy, jako u jiných eshopů, viz. původní cena na visačce kabelky.
    Mrzí nás, že nám udělejete negativní recenzi na základě dvou faktorů, o kterých jste věděla už při provedení objednávky a zároveň tedy s nimi i souhlasila.

Přeji hezký den
    Marková