• Přístup obchodu a ochota
    • Ceny
    • Servis

Jsme nadšeni. Fantasticky přístup, pomoc s výběrem. Skvěle ceny. Jinam už pro kolo nepujdeme.

• Velky vyber velikosti kol, barev a doplnkoveho sortimentu

V Little bike je radost nakupovat. Mila obsluha. Velky vyber kol skladem. Kluci jsou z kol nadseni.. : )

• Rychle doruceni
    • Možnost platit kartou na prodejne
    • Parkovani
    • na prodejne neporadek
    • Dveře a okna prodejna velký nános prachu a špíny. Prodejna je sice na hlavní silnici ale jednou za týden by to určitě udělat mohli. Tady to nedělají asi vůbec. Člověk se boji chytnou za kliku.

Příjemný a profesionální přístup, doporučuji.

• Rychlá doprava

Bylo mi doručeno jiné zboží než objednáno

Reakce obchodu Little bike

Velice se za vzniklé komplikace ještě jednou omlouváme. Vše jsme se snažili ihned vyřešit výměnou zboží. Bohužel se jednalo o doplňkové zboží, duše na kolo, která v danou chvíli nebyla skladem.

Tým Little bike

Bezproblémové dodání dárků od Mikuláše. Děti byly spokojeny.

Reakce obchodu Little bike

Děkujeme za velmi hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojeni.

• Extrémně milý personál
    • Rychle připraveni objednavky
    • Člověk znalý oboru
    • Dobrá dostupnost

Na obchod jsem narazila náhodou při hledání zvonku na kolo. Nakonec jsem koupila i pár dalších šikovných věci, co by mě jinak nenapadlo. Velmi příjemný personál znalý svého oboru :)

No comment jakoby to nekoho zajimalo tenhle komentar!!!

Reakce obchodu Little bike

ihned po objednání odrážedla First bike Limited vám volala slečna a sdělila tuto informaci: z důvodu stále přetrvávajícíh komplikací v námořní logistice dochází k posunutí příjezdu nového zboží. Nový termín příjezdu FirstBIKE odrážedel a doplňků, který jsme obdrželi od dopravce by měl být 24.10.2022 zboží v CZ. (Termín dodání je uveden i na eshopu) Zároveň vám nabídla jinou alternativu ihned k vyzvednutí. Na což jste reagoval, že čekat nebude, jelikož odrážedlo potřebujete hned a rozmyslíte si, zda si vezmete jiný model. Bohužel jste se už neozval a telefonicky jsme Vás nezastihli. Na základě toho byla vaše objednávka po několika dnech zrušena.

Hezký den