• Vše proběhlo rychle a přesně

• sortiment, rychlost dodání

• Výběr, rychlost, spolehlivost.
    • O žádné nevím.

Dobrý den, vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla odeslána v den objednání, tak jen škoda, že o víkendu přepravce nejezdí, to by jste měla zásilku ještě rychleji :).

Stále se snažíme na sobě pracovat a proto je pro nás Váš názor velmi důležitý.
    Těší nás, že jste měla s námi pozitivní zkušenost a věříme, že vás nezklameme ani příště

• Rychlé vyřízení

Dobrý den, vážený zákazníku,

Množství kusů které uvádíme jsou skutečné, proto jsme Vám mohli objednávku ihned odeslat

Stále se snažíme na sobě pracovat a proto je pro nás Váš názor velmi důležitý.
    Těší nás, že jste měl s námi pozitivní zkušenost a věříme, že vás nezklameme ani příště

S pozdravem Tým Ebenel

• Rychlost dodání do druhého dne. Perfektní.

Dobrý den, vážený zákazníku,

Balíme a odesíláme každý den, dokud nepřijede přepravce a tak je další den u Vás. Máme radost, že jste spokojena :)

• Kvalitní sortiment, rychlé dodání

Dobrý den, vážený zákazníku,

Jsme rádi, že dodání bylo bez problému a že jste spokojen s kvalitou. V naší nabídce máme lišty, které běžně instalují podlaháři do domácností i do zatížených provozů.

• Rychlost dodani
    • Zpracovani materialu je skvele, dobre se s listou dale pracovalo

Dobrý den, vážený zákazníku,

Díky i za informaci ohledně dopravce Toptrans. Téměř všechny objednávky jsou doručeny následující den a poškození je minimální. Proto je tato informace pro nás důležitá jako zpětná vazba a dovolila jsem si ji zkopírovat

Napište váš názor na dopravce pro ostatní kupující
    Nadrpumerne - s kuryrem jsem se domluvil na drivejsim doruceni kdyz jsem potreboval v Chra.....ch neco vyzvednout a on tam mel take cestu.

Přehledný obchod.Doporučuji.

Dobrý den, vážený zákazníku,

Díky za ocenění přehlednosti obchodu, není to s tolika variantami jednoduché.

• Parkování ve dvoře

Dobrý den, vážený zákazníku,

Jsme rádi, že jste u nás našel požadovaný profil a pokud budete potřebovat příště nakoupit, víte že můžete opět bez problému zaparkovat.

• rychle vyrizeni
    • rychle dodani
    • realna informace o skladove zasobe

Prvni nakup, vsecko OK, velmi rychle doruceni, kvalitne zabaleno. Uvadeji co maji presne skladem, ne jen skladem a nekde u vyrobce tak jako ostatni.
    Celkova spokojenost.

Dobrý den, vážený zákazníku,

Škoda jen, že o víkendu přepravce nejezdí, tak by jste měl zásilku ještě rychleji :).
    Těší nás ale i informace, že je kvalitně zabaleno, snažíme se. Poškození zásilek je minimální, to spíše díky přepravci.
    Co se týče informace ohledně skladových zásob, myslíme si, že je to pro Vás důležitá informace a ano, množství kusů které uvádíme skladem jsou stále aktuální.

Vše proběhlo na jedničku

S pozdravem Tým Ebenel, Jana Vechetová

Rychlá dodávka zboží, komunikace s prodejcem na profesionální úrovni, vstřícný ochotný personál

Dobrý den, vážený zákazníku,

Jsme rádi, že jste si vědoma, že o víkendu přepravce nejezdí a že považujete dodání za rychlé :). I s Vámi byla příjemná komunikace, byla jste velmi milá, to já jsem s Vámi řešila bankovní převod :).

Stále se snažíme na sobě pracovat a proto je pro nás Váš názor velmi důležitý.

Těší nás, že jste měli s námi pozitivní zkušenost a věříme, že vás nezklameme ani příště

• Dobré ceny
    • Rychlá komunikace a dodání zboží
    • Poradenství a podpora

Celkově hodnotím tuto firmu velmi dobře, potřeboval jsem po objednání zboží zaměnit produkt s jiným zbožím (spletl jsem se), reagovali téměř okamžitě, poslali správné zboží ještě ten den, a druhý den bylo doručeno. Velmi dobré a rychlé, vstřícné jednání. Děkuji. :)

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za nákup a kladné, to nejlepší hodnocení. Vaše recenze nás moc potěšila. Jsme rádi, že jste neváhal zatelefonovat a okamžitě jsme bez problému dokázali omyl vyřešit. Jsme také jen lidi :)

• rychlé nachystání
    • příjemná obsluha
    • velký výběr

byl to první nakup

Reakce obchodu Ebenel - Podlahové studio Jany Vechetové

děkujeme za recenze na Heureka. Moc si toho vážíme. Snad někdy příště, pokud bude něco potřeba, zase budete spokojena. Pokud objednáte v pracovní den, věřím, že Vám informace o stavu objednávky přijdou vzápětí :)
    Ještě jednou děkujeme za Váš čas.

S přáním pěkného dne
    Za celý tým EBENEL, Jana Vechetová

Dobrý den, vážený zákazníku,

Těší nás, že jste měli s námi pozitivní zkušenost a věříme, že Vás nezklameme ani příště

S pozdravem Tým Ebenel

spokojenost s komunikací i s termínem dodání do druhého dne. paráda

• Všechno proběhlo v pořádku.