• maji zbozi ktere nesezenete v drogerce
    • dodaci lhuta trva delsi dobu

nakup bez obav zbozi dorazilo ale dodaci lhuta trva asi 14 dni zbozi si muzete vyzvednout i na ulozence

• Super ceny
    • Rychlost dodani
    • Velky vyber zbozi
    • Dobra komunikace

Dekuji za ochotu a rychlost pri vyrizeni objednavky!

Odpovídám na reakci obchodu lionne.cz na mou recenzi. Pokud u vás bylo zboží nedostupné a chtěli jste vrátit peníze zpět na účet, měli jste mi to oznámit a vše bylo v pořádku. Peníze ale doposud doručeny nebyly, ačkoliv tvrdíte, že jste je zaslali a i nadále považuji vaše jednání za velmi neseriózní a nikomu bych váš obchod nedoporučila, což zřejmě již bezpředmětné, protože vaše stránky jsou již několik dní v přestavbě a nic se neděje.

• Zboží jsem objednala a bohužel i zaplatila více jak před 10dny, zásilku jsem urgovala, ale stále bez odezvy a bez dodávky zboží.

Důrazně nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu lionne.cz

Vážená paní Drážo, již v emalu jsme Vám psali, že jsme platbu za nedostupné zboží odeslali, v internetovém bankovnictví je vše v pořádku, poprosíme tedy ještě jednou o kontrolu a v případě, že platba skutečně nedorazila, samozřejmě Vám ji pošleme znovu. Děkujeme

• chybí info o dostupnosti zboží u dodavatele

zbytečná ztráta času

• vyzvednutí zboží osobně
    • nevím

spolehlivý

• příznivé ceny
    • široký sortiment zboží
    • výborná komunikace
    • uvítala bych DPD na adresu

Nákup proběhl bez problému, s obchodem jsem spokojená a doporučuji ho k nákupům.

• Příliš dlouho doba čekání na zásilku. Objednala jsem ve středu a teprve 11.7.2016 .poslaly zásilku. Čekala jsem zásilku v Pátek. Mezitím jsem musela si koupit barvu na vlasy jinde .

Dlouhé čekací doby

Reakce obchodu lionne.cz

Vážená paní Bronislavo, Vaši objednávku jste provedla ve středu 6.7.2016 v 16.20. Na webu máme jasně uvedeno, že objednávky učiněné do středy do 12:00 odesíláme ve čtvrtek, objednávky učiněné později, pak až v pondělí. Středa, navíc, byla státním svátkem. I přesto jsme Vaši zásilku předali přepravci již v pátek, nikoliv v pondělí, jak uvádíte. Snažili jsme se vyjít Vám maximálně vstříc. Děkujeme za pochopení.

• nutnost platby předem

rychlost dodání

Reakce obchodu lionne.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, nabízíme samozřejmě také možnost platby na dobírku u všech způsobů dopravy. Příště můžete tedy využít této možnosti. :)

• Super cena, rychlost.
    • Neznám

Cena mého nákupu byla poloviční oproti kamenným prodejnám. Rychlé dodání a kvalitní zboží.

Reakce obchodu lionne.cz

Velmi děkujeme za doporučující hodnocení a opakované objednávky!

• velký výběr
    • bezkonkurenční ceny
    • rychlost dodání
    • komunikace

Velmi dobrá koupě, kvalitní zboží.

Reakce obchodu lionne.cz

Vážená paní Hercová, děkujeme za kladné hodnocení!

• kvalitní zboží
    • možná nabízet i dekorativní kosmetiku.

spokojenost

Reakce obchodu lionne.cz

Paní Hanko, děkujeme za milou recenzi, o Vašem návrhu již přemýšlíme a snad to dopadne. :)

• Všechno

Spokojenost

Děkujeme za všechno. :)

• Obecně nevím co správně odpovědět. Prostě jsem si objednal zboží a dostal jsem ho .
    • Měl jsem jednu výhradu a to k vůli informovanosti o místě kde by se "mělo dát zboží vyzvednout", tato informace mi byla úplně nejasná a proto jsem zvolil jinou adresu dodání. To fungovalo.

Obchod, jak sám majitel uvádí, je v začátcích a údajně se na to pečlivě a dlouho připravoval, tak mu určitě dám šanci a budu i nadále, dle potřeby u něj nakupovat.
    Zkuste to taky a udělejte si svojí zkušenost.

Reakce obchodu lionne.cz

Děkujeme za užitečnou recenzi, již jsme Vám psali, že se jedná o modul Uloženky, která má adresy nastavené sama a my je nemůžeme ovlivnit. Každopádně v případě jakýchkoli nejasností rádi poradíme. Děkujeme za pobídku. :)

• ceny!rychlost!

Super obchod se super cenami

Reakce obchodu lionne.cz

Velmi děkujeme za super recenzi! :)

• přehlednost e-shopu
    • skvělé ceny
    • po mailu ochota sehnat i zboží, které není v e-shopu

Líbily se mi velmi nízké ceny, zkusila jsem se zeptat i na jiné zboží, které není v e-shopu a do dvou dnů mi bylo sehnáno a zasláno - též za poloviční cenu, než v drogérii. Proto doporučuji

Reakce obchodu lionne.cz

Milá Petro, děkujeme za potěšující recenzi a rádi i příště takovým zákaznicím ve všem vyhovíme! :)

• Bezkonkurencni ceny
    • Jednoduchost eshopu
    • Dobra domluva

Doporucuji

Reakce obchodu lionne.cz

Velmi děkujeme za velkou objednávku a potěšující hodnocení!

• super cena

Reakce obchodu lionne.cz

Velmi děkujeme za kladné hodnocení a doporučení!

Dobrý mám problém chtěla bych si u Vás objednat ale pokaždé mi tu píše že můj email neexistuje ani jeden co zadám tak bych chtěla vědět jak si můžu něco objednat dekuji

Reakce obchodu lionne.cz

Dobrý den, s tímto problémem jsme se bohužel ještě nesetkali, každopádně stačilo napsat mail nebo zavolat na uvedené číslo a rádi bychom Vám poradili. Napište nám, prosím, na [email protected] a rádi pomůžeme. :)