Slovník naprosto splňuje co jsem očekával, výborná je možnost předem vyzkoušet plně funkční verzi. K obchodu nemám nic, jen bych vyzdvihl technickou podporu - měl jsem trochu problém s instalací na linuxovém PC (hlavně proto, že jsem líný číst návod - pak jsem zjistil, že mají na webu vše popsáno). Pán na technické podpoře odpovídal v podstatě obratem a spolu jsme instalaci zvládli k plné spokojenosti.
    Velmi (opravdu velmi) vyzdvihuji, že firma myslí i na uživatele jiných operačních systému a slovník v Linuxu bez problémů funguje na obou mých PC. Kvalita slovníku je super (a to mám jen verzi za 500 kč, až ušetřím koupím si ten lepší) - jde o slovník RU/CZ. Jsem velmi spokojen.

• Možnost stažení programu online, tedy díky platbě kartou prakticky okamžitě k používání bez nutnosti čekání na doručení instalačního CD.
    • Přehlednost stránek by šlo trochu vylepšit.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • žádnou jsem nenašel

Dobrý a spolehlivý

• RYchlost, spolehlivost!

Doporučuji!

• Kvalitní slovníky
    • Web je občas nepřehledný a aktualizace slovníků jde občas ztuha

Široká nabídka produktů, kvalitní slovníky, solidní jednání.

• Nedorazilo zaplacené zboží,ani nepřïšlo upozornění,že zboží je vyskladněné a na cestě

• Široký výběr jazykovědné literatury
    • Knihy nejsou příliš drahé, v rámci slevových akcí jsou navíc zlevněné
    • To lépe posoudí jiní.

S obchodem jsem byl spokojen. Zajímám se o cizí jazyky a vím, že společnost Lingea vydává mnoho užitečných knih. V internetovém obchodě nakupuji poprvé, ale již dříve jsem několik příruček koupil v kamenných obchodech a byl jsem s nimi zpravidla spokojen.

• rychlé dodání ve zkráceném termínu
    • detailnější popis použití pro počítačové využití
    • poměrně vysoká cena v porovnání s podobnými produkty

kvalitní produkt,ale dost drahý

neškodilo by lepší zabalení před přepravou

• neoznameni o zaslane zasilce

dobre

• kvalitni produkty.
    • nebylo jednoduche objednat slovnik online.

• Lingea nekomunikuje. V tomto případě to znamená, že nedává vědět, kde se objednaná zásilka pohybuje, kdy (a zda vůbec) dorazí. A je to už druhý případ, kdy se Lingea takto chová. Kdysi "normální" firma je dnes zcela odosobnělá. Neuvádí žádný kontakt, kam by bylo možníé zavolat a přeptat se. Ani žádný email...

Firma není v Praze, její počítačové produkty nelze koupit v "kamenném obchodě", nebo o něm alespoň nevím. Už podruhé jsem zkusil objednat elektronické slovníky přes internet a výsledek se opakuje: po prvním vyrozumění, že "objednávka byla přijata" nastane ticho a nestane se už nic. Tedy alespoň munule se nestalo nic, nyní stále ještě čekám... Jak mohu takovou službu doporučit???

• Kvalitní zboží, pravidelné slevy, dobrá péče o zákazníky.
    • Nakupuji zde díky své dobré zkušenosti z minulých nákupů, nejlepší je nakupovat přímo u vydavatele.

Kvalitní zboží, pravidelné slevy, dobrá péče o zákazníky.
    Ano, doporučuji ostatním, protože vydavatelé nabízejí kvalitní zboží, navíc knihám a příručkám také rozumí, jsou odborníci.

supr

• Dům není označen firmou Lingea

• Dobrý produkt.
    • Mizerné internetové stránky.
    • Špatné označení prodejny.

Blbě se to hledá na ulici.
    Internetové stránky pracují pomalu a často spadnou.

• při stahování překombinováno s kódama !!

dobrý!

Obchod doporučuji každému a to nejen pro rychlost vyřízení objednávky, ale i pro perfektní přístup k zákazníkům.

• přehledný web
    • kvalitní zboží
    • mohli by víc komunikovat

Jsem velice spokojená.

• Přehlednost, pestrost při výběru.
    • nevím

Doporučuji - rychlý, skvělý.