• jednoduchost objednání
    • nevím

první zkušenost - dobra

Pěkné zboží, rychlé dodání.

• přehlednost

• široký sortiment výrobků,přijatelné ceny

Doporučuji.

• Kvalita zboží.
    • Rychlost dodání.
    • Nevím.

Doporučuji.

• cena zboží, velký sortiment
    • nenabízí poštovné zdarma ani při vyšší objednávce

Zásilka došla poškozena (proražený obal), ale to je asi věc České pošty. Jinak bylo doručeno lehátko do vany s jiným potiskem, než bylo uvedeno a jedny kojenecké ponožky byly zašpiněné a fleky se nepodařilo vyprat.

• nevím

dobré

• - velké množství zboží různého charakteru - velký výběr
    • - přijatelné ceny
    • - stránky nejsou oktualizovány - dvě z objednaných věcí nebyly skladem, přestože byly na e-shopu nabízeny (byla nabídnuta alternativa - jiná barva, jiné balení)

rychlý nákup za přijatelné ceny, komunikace ze strany obchodu velmi solidní - ihned po objednání proběhl telefonický kontakt

vše v naprostém pořádku

Moc děkujeme za Vaše hodnocení ! S pozdravem tem limpopo.cz

• V klidu u kafíčka si vše promyslím a nemusím nikde jezdit a ještě jsem spokojená s výběrem.Věci,které jsou u vás tady nikde nekoupím.
    • -

Já jsem na sto procent spokojená.Všechno bylo na skladě a toho si fakt vážím.
    Děkuji

Moc děkujeme za Vaše milé hodnocení ! S pozdravem tem limpopo.cz

• velký výběr zboží
    • slušné ceny
    • svévolně si mění zboží z objednávky za jiné
    • nekomunikují se zákazníkem
    • velice dlouhá dodací lhůta u zboží, které píšou, že mají skladem

Bohužel mě obchod opět zklamal. Místo míče z objednávky poslali jiný aniž by se nejprve zeptali zda mám zájem o jiný. Jelikož to není moje první špatná zkušenost s obchodem, zřejmě to byl můj poslední nákup zde. Je mi to líto, protože jsem zde ráda nakupovala, mají opravdu velký výběr zboží a ceny většinou lepší než jinde. Ale pokud chci opravdu dostat to, co jsem si objednala a za co jsem zaplatila, musím nakupovat jinde.

Reakce obchodu Hračky LIMPOPO

Dobrý den, měla jste objednaný míč, který byl veden jako asortní zboží, což znamená že máme různé druhy dle skladové dostupnosti. Objednala jste u nás 2x. Není pravda že se zákazníky nekomunikujeme, vždy napíšeme mail nebo voláme. S pozdravem team limpopo.cz

• rychle kvalitně v klidu domova

mohu jen doporučit

• Rychlá dodávka
    • Nejlevnější z obchodů,kde výrobek nabízeli.

Mohu jen doporučit.

• dobre ceny
    • Kupovala sem kocarek ,ktery byl polovicni nez obal v kterem byl zabalen, takze kdyz mi to postak ovezl, krabice byla sdeformovana a konstrkce kocarku na mistech poskabana, ale vzhledem k tom ze byli vanoce tak uz sem to nejak neresila.stacilo by mozna lip zabalit a vycat krabici a bylo by vse v naprostem poradku.pak mi chybelo v krabici kolecko, ktere ale bylo bleskve zaslano a vse se stihlo do vanoc.:)

Muzu doporucit!

Reakce obchodu Hračky LIMPOPO

Dobrý den, za vaše hodnocení děkujeme a moc nás mrzí, že vám balíček nedorazil v pořádku. Zboží posíláme v originál krabicích od výrobce. S pozdravem team limpopo.cz

• dobrá nabídka zboží na webových stránkách
    • měli skladem to, co už neměli nebo nestihali jiné obchody poslat těsně před vánocemi
    • bohužel kvalita zboží u některých zakoupených výrobků je špatná,
    • doporučuji předem prověřit dodavatele některých hraček(výrobce China)

S obchodem byla skvělá komunikace
    vyhověli mé prosbě o rychlé poslání, i když negarantovali posláni do 24.12. zboží přišlo 23.12.
    Bohužel některé kousky jsou ale nekvalitní (jedna harmonika prakticky nehraje a u druhé pouští černá barva), byli jsme vystrašeni, jak byla pusinka u dvouleté vnučky po chvilce hraní celá černá. Jako lékařka doporučuji zamyslet se o vhodnosti prodeje, v rámci ochrany zdraví dětí, této hračky
    Kuchyňka "JAHUDKA"(maďarský výrobce) měla odlomené některé úchyty na zavěšení doplňků a stejnou vadu měl knoflík na "vařič". Nedokázali jsme vnučce po rozbalení kuchyňku vzít, nepochopila by , proč ji nemá, jinak se jí moc líbila, takže vracet budeme jen harmoniky.

Reakce obchodu Hračky LIMPOPO

Děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel u těch nejlevnějších hraček se může stát, že jsou nekvalitní a pokud nás na to zákazník upozorní nebo se i nám nezdá jejich kvalita, stahujeme je z prodeje. Harmoniku již vy nabídce nemáme, můžete nám ji samozřejmě vrátit. S pozdravem team limpopo.cz

• Dopravní značky byly vybalené a rozházené v balíku, obal byl zvlášť. Podle mě chyběly 2 pruhované zábrany, které byly na obalu vyfocené, ale uvnitř nebyly. Jinak vše v pořádku.
    • Česká pošta jako dodavatel je naprosto tragická, skoro vždy si musíte pro balík na poštu, ale za to nemůže intern. obchod.

Reakce obchodu Hračky LIMPOPO

Děkujeme za Vaše hodnocení i když nebylo vše v pořádku. Za rozlepený obal se moc omlouváme, ale od nás zboží odešlo v pořádku, určitě bychom vám jej takto nedali do balíku. U takto lepenýchz obalů se to ale bohužel někdy stane. Obsah by ale měl být mezi zbožím nebo v krabici. S pozdravem team limpopo.cz

• Skvělá komunikace a dodržení datumu zaslání. Zboží odpovídá popisu.

Kvalitní ochod,mohu jen doporučit.

Moc děkujeme za Vaše hodnocení ! S pozdravem tem limpopo.cz

• nemusím stát před Vánocema ve frontách
    • nepříjemná paní při objednávce

Když pominu neochotu paní při komunikaci ohledně zboží tak dobrá.Měla toho asi před Vánocema už dost.

Reakce obchodu Hračky LIMPOPO

Děkujeme za vaše hodnocení. Ano, před Vánoci toho bylo opravdu moc, ale vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc. S pozdravem team limpopo.cz

O.k

Děkujeme za Vaše hodnocení ! S pozdravem tem limpopo.cz

• velká nabídka
    • nízké ceny

Jedna věc nebyla skladem, obratem o této skutečnosti dorazil email a domlouvali jsme se, co místo toho vyberu. Nemám co vytknout, doporučuji.