Mile překvapující rychlost dodání

vše ok

Rychlé dodání a výborné limonády!

Zbozi objednano a ZAPLACENO 28.3., dnes je 7.4. a porad se nic nedeje. Objednavku jsem musela telefonicky urgovat 31.3., aby ji vubec predali GLS. 6.4. jsem overovala s dopravcem, proc to porad nemam a prej maji s odesilatelem "nejake problemy", proto mi balik nedoruci, takze to musi resit Limosky. Volam do limosek, o nicem nedoresenem nevedi a prej kontaktuji GLS, no balik furt nikde. Mozna by to bylo rychlejsi objednat z Ciny :-D nebo vubec.

Reakce obchodu Limošky.cz

u této věci opravdu vidím chybu na straně dopravce, neboť balík uskladnil bez jakékoli informace na depu, viz. link níže. Dnes Vám zasíláme celý balíček znovu, s GLS si situaci dořešíme. Za vzniklou komplikaci se omlouvám.

Mike,
    Limošky.cz

První objednávka v létě 2020 v pohodě. Nyní další objednávka zaplaceno, ale už to bude druhý týden co balík nepředali zásilkovně.

Reakce obchodu Limošky.cz

došlo k tomu, že balíček se nám vrátil, neboť pobočka Zásilkovny, kterou jste vybral v mezidobí přestala přijímat a vydávat balíčky, viz. web zásilkovny níže a hláška, která je zde uvedena: Tuto pobočku nelze momentálně vybrat jako cíl vašich zásilek, je uzavřená z důvodu restriktivních opatření vlády.

Kolegové se Vám snažili bez výsledku dovolat, zásilku Vám tedy odesíláme na Vaši adresu.

S pozdravem,
    Mike

• sortiment
    • ceny
    • ochota
    • ----

• Chuť

Jediná nevýhoda, která není asi chyba obchodu je ta, že zatím co mi 2x dorazila objednávka tak prakticky vždy v balíku je nápoj zmrznutý a občas to i poruší víčko a vyteče to.

Kvalitní limonády za skvělé ceny!

Rychlé dodání, přehledný e-shop

• Zboží do druhého dne

• Skvělá komunikace
    • Přehledný e-shop
    • Ojedinělý sortiment

• Nejlepší energy drinky na trhu a vietnamská ledová káva je taky vynikající.
    • Rychlé doručení.Po Praze při dopolední objednávce jsem zboží obdržela ještě tentýž den.

Originální příchutě popcornu

• Rychlost doručení
    • Kvalita

• Přehledný e-shop
    • Doporučuji

Výborné a velmi atypické limonády

Super rychlost, velký výběr

Není to první zkušenost, ale mohu jen doporučit. Super pití, suprová komunikace, jen bohužel vysoké ceny.

• Rychlé doručení
    • Popkorn chutná jako čerstvý

Limonády a popkorn je super .. skoricovej popkorn zvládnu na posezení ..
    Myslím že všechna negativní hodnocení zde jsou čistě z nějakých osobních důvodů ..nemají nic společného s kvalitou zboží.
    Popkorn samozrejme neni do mikrovlnky.. je hotový a chutná opravdu jako čerstvý.

Úplně zabijácký Energy drinky