• Naskladnění ani odeslání není jak bylo psáno na stránkách!!!!

Reakce obchodu LilCup

v případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na email kde obratem poskytneme informace, bohužel jste nás nekontaktovala. Zakoupila jste zboží v předobjednávce s uvedeným datem po kterém bude zboží přibližně odesláo, tato informace je zobrazena v kartě produktu přímo u varianty produktu kterou musíte zvolit jinak v nákupu nelze pokračovat a nákup dokončit. Zboží Vám bude odesláno po udaném datu předobjednávky tak jak bylo uvedeno ve variantě.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den
    Lilcup.cz

• Rychlé dodání.

Bohužel zboží po rozbalení nelze vrátit. Objednala jsem plavky dle napsaných rozměrů ale byly velké. Objednala jsem tedy menší a ty větší mi tady zbyly .

Reakce obchodu LilCup

u menstruačních pomůcek/hygienických produktů není pochopitelně možné z hygienických důvodů zboží vracet.
    Je potřeba věnovat zvýšenou pozornost popisu u zboží. U každého produktu je popis a rady jak správnou velikost vybírat a jak se rozhodnout i například v případě když jste mezi velikostmi.
    Bezpečí našich zákazníků je u nás na prvním místě.
    Naši zákazníci mají vždy jistotu, že zboží hygienické povahy které si u nás zakoupily, skutečně splňuje stupeň hygienické ochrany balení jakou by u produktu tohoto typu očekávali a jakou nám ukládá zákon. U nás se Vám nestane, že by jste obdrželi hygienické zboží které si před Vámi různým způsobem vyzkoušelo třeba několik dalších zákazníků.
    Posouzení oprávněnosti Vašeho hodnocení, kdy náš obchod nedoporučujete za dodržování hygienických pravidel nebudeme komentovat. Pro každý solidní obchod s menstruačními pomůckami by mělo být dodržování zmíněných pravidel samozřejmostí.
    LilCup

• Zboží nedorazilo obchod nereaguje na telefon ani fb

Nevim co si myslet,zboží prý odesláno,peníze strhnute v zásilkovně není a nikdo nereaguje

Dobrý den.
    Bohužel jste nás nekontaktovala na email abychom s Vámi mohly situaci vyřešit.
    Nastalá situace nás velmi mrzí, ano, chyba je na naší straně a mi se za ní velice omlouváme. Pokud chcete objednávku zrušit napište nám, vrátíme Vám platbu.
    Bohužel jsme nuceni řešit nenadále nastalé technické problémy na úrovni, která nás technicky téměř ochromila.
    Snažíme se nastalou situaci co možná nejrychleji vyřešit a i když se pomalu dostáváme do bodu kdy bude vše
    opět v normálu, nepostupuje řešení problému tak rychle jak by jsme si představovali.
    Vzhledem k velkému množství objednávek řešíme všechny zákazníky individuálně obratem přes email.
    Situace bude brzy vyřešena a zboží budeme odesílat opět do 24 hodin.

Velmi rychle doruceni.

Skvělá komunikace.

• Příjemné a rychlé jednání, udržování komunikace.
    • Cena.
    • Přehlednost webu.

Ověřený nákup, nakoupila jsem již 3x a vždy bylo vše v naprostém pořádku. Mohu jen doporučit.

Rychlá a jasná komunikace. Rychlé doručení.

• Rychlé jednání, informační zprávy o stavu objednávky

• Rychlé dodání.

Doručeno rychle a v pořádku, děkuji.

• Rychlé vyřìzení objednávky
    • Sehnala jsem co jsem chtěla

• Rychlost doručení

Mohu jen doporučit. Rychlost a komunikativnost.

Určitě doporučuji

• Spokojenost rychle dodání

Dobrý

• Dodáno včas a řádně

• Vše dorazilo v pořádku

Vše dorazilo rychle a v pořádku, doporučuji! :)