• sortiment

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Michal, Lightstick.cz :)

• Výborná kvalita
    • Příjemné prostředí e-shopu
    • Vlastní výrobky
    • Bezkonkurenční ceny
    • Několik prázdných kolonek v e-shopu bez zboží
    • Chtělo by to více videí užití výrobků, např konfet

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení i za náměty na zlepšení. Určitě na to mrkneme a něco s tím uděláme. Michal, Lightstick.cz

Naprosto bezproblémová koupě od A do Z

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení! Michal, Lightstick.cz :)

• Velký výběr svítících tyčinek všech velikostí a druhů

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení. Michal, Lightstick.cz :)

• velmi ochotný a "v pohodě" prodejce

Super obchod, požádala sem jestli pošlou hned a za dva dny jsem otevírala balíček !!!

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Michal, Lightstick.cz :-)

Vše v pohodě, rychlé dodání.

Dobrá komunikace a supr rychlé dodání.

• Nakupuji pravidelně větší balení náramků
    • Vysoká kvalita
    • Super cena
    • Vždy bonus k objednávce
    • Extra rychlé dodání

Nakupuji již 3 roky svícítí produkty.
    Myslím "chemické" světlo.
    Např. :
    Náramky svítí vlastně celou noc a po zahřátí ještě 2 hod.
    Bezpečná hračka - tisíce využití.
    Psal jsem rozsáhlé recence přímo k výrobkům.
    Doporučuji! ;-)

Dobrý den, děkujeme moc za pěkné hodnocení! Michal, Lightstick.cz

• Přehledné stránky
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Příjemný personál
    • Super ceny

Jediný obchod, kam vždy ráda jedu vyzvednout osobně. Pánové jsou pohodáři, usměvaví, ochotní. Navíc je tam vystavené zboží i k přímému prodeji, když se člověku něco zalíbí, může na místě dokoupit.

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení. Návštěva pohodových, milých, usměvavých a nadšených zákazníků nás vždy velice těší a děláme vše pro to, aby se k nám rádi a s důvěrou vraceli. Děkujeme a těšíme se na Vaši další návštěvu. Michal a Pavel, Lightstick.cz :)

• Náramky krásně svítí, oproti jiným mají krásné jasné světlo, které svítí opravdu několik hodin
    • Dobrá komunikace obchodu
    • Výhodné množstevní akce
    • Rychlé dodání zboží

Super obchod se spoustou zajímavých věciček, na dotazy dostanete rychlou a jasnou odpověď, rychlé dodání zboží, oceňuji možnost dopravy do Uloženky. Nakoupila jsem již podruhé a určitě ne naposledy. Maximální spokojenost.

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení. Svítivost našich tyčinek je dána především tím, že zboží nakupujeme pravidelně v menších dodávkách, aby bylo vždy čerstvé, protože stárne a jeho svítivost pomalu upadá. Michal, Lightstick.cz :)

• Nízké ceny
    • Možnost vyzvednutí blízko mého bydliště
    • V místě vyzvednutí možnost platit kartou
    • Milá obsluha
    • Zboží bylo připravené k odběru velmi rychle
    • Nemají otevřeno v pátek

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení. Všechno zboží bývá na 99% přímo v prodejně, takže jde jen o kontrolu, jestli je skutečně skladem. Zakázky pro osobní odběry připravujeme předem jen vyjímečně, protože si spousta objednávajících nakonec zboží nevyzvedne :( V pátek máme zavřeno, protože jsme měli v tento den jen malou návštěvnost a bylo nám tam samotným trochu smutno. Michal, Lightstick.cz :)

• Nemám žádné výhrady.

Objednáno. Dodáno. Tak to má být.

rychlé jednání, dodání

Vytvorila som objednávku na niekoľko výrobkov a boli to zbytočne vyhodené peniaze, okrem oranžovej linky nič pod UV svetlom nesvieti a to mám niekoľko svetelných zdrojov. Som veľmi sklamaná, škoda, že som to zistila až teraz, inak by som požadovala vrátenie peňazí.

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, mrzí mě, že se o vašem problému s produkty dozvídáme až na základě této recenze na celý obchod. Hodnotíte zde mimo jiné i kvalitu komunikace obchodu, kvalitu a rychlost dopravy a dodání a jiné a vše podle Vás bylo naprosto nedostatečné.

Barvičky, které jste měla v objednávce jsme otestovali a nám fungují, takže se můžeme jen domnívat, že jste měla UV produkty pod nevhodným zdrojem světla.

Nemohu si zde odpustit poznámku, že tato recenze vypovídá více o Vás než o kvalitě našeho obchodu. Na podání reklamace máte samozřejmě stále plné právo a pokud ji podáte, budeme se jí samozřejmě zabývat a objektivně posoudíme její oprávněnost.

S pozdravem, Michal - Lightstick.cz

rychlost dodání

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za pochvalu! Michal, Lightstick.cz :)

• Velký výběr, ochotný personál
    • Otevírací doba

Reakce obchodu Lightstick.cz

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Ano otevírací dobu máme bohužel krátkou, ale stanovili jsme ji dle našich možností tak, abychom vyšli vstříc co možná největšímu počtu zákazníků, kteří se rozhodnou nás navštívit osobně. Michal, Lightstick.cz

Vše v pořádku