vše ok

Jen dobré zkušenosti. Ceny také dobré. Již jsem několikrát nakupovala v této lékárně. Doporučuji.

• RYCHLÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

• Všechno dobrý, jenom ty nutrikaše musím zadat do vyhledávání, nemohu je nikdy najít pomocí hledání v menu.

Snadném objednání a rychlé dodání.

Vse Super

vše OK

OK

Pokud budete mít jinou možnost, tak tomuto obchodu se vyhněte obloukem. Objednala jsem si u nich zboží, které měli v nabídce - inkontinentní vložky Abena - savost 100 ml, velikost 8,3x20,6 cm a místo toho mi poslali savost pouze 80 ml, velikost 7,5x19 cm. Na emaily nereagovali, až po několika pokusech mi zvedli telefon, že se mi vyjádří. Poté přišel email, že mám zboží poslat zpět. Na otázku, zda mi zaplatí poštovné, opět nikdo nereagoval. V případě odstoupení od smlouvy v rámci reklamačního řízení se ruší smlouva od počátku, prodejce zboží je povinen vrátit zpět celou zaplacenou částku včetně nároku na náhradu nákladů účelně vynaložených na reklamaci - proplacení poštovného, které při reklamaci jsem vynaložila. Zboží jsem jim poslala zpět, vrátili mi zpět peníze za zboží, ale poštovné mi neuhradili. Komunikace s nimi je jen z mé strany. Oni stále nereagují. Stala se chyba při vyskladnění zboží na jejich straně. Přišla jsem v životě o víc než o těch pár korun za poštovné, ale jejich jednání mě velice překvapilo. Proto z vlastní zkušenosti radím, nenakupujte u Lidové Lékárny. Nejednají férově.

• Rychle doručeno, osobně podepsáno s motivační kartičkou za nezatěžování přírody dalšími obaly. Milé.

• Levna
    • Na objednavku jsem cekala 12 dni i pres to, ze jsem objednavala pouze zbozi skladem

Doruceni zbozi inzerovane SKLADEM za 12 dni