Objednané zboží dorazilo rychle a podle mé představy

• Jsem vždy spokojená

Rychlé dodání. Vše v pořádku.

• Hezké legíny .Rychlé dodání
    • Nevím.

• ráda v Lidl-shopu nakupuji - stránky jsou přehledné a ceny fajn
    • a dodací doba super

Nestíhám většinou akce v kamenné prodejně. A navíc rozhodně je komfortnější si nákup rozmyslet doma a v klidu objednat, než přešlapovat v obchodě a čekat, až klec přehrabe někdo, kdo si stejně nakonec nevybere. Za to poštovné to rozhodně stojí.

S obchodem jsem moc spokojená :)

• široký sortiment
    • zajímavé ceny
    • zajímavé akční zboží
    • akční zboží na prodejně nebývá vždy k dostání

• vše ok

• Velká sleva na meteostanici

• Dobrá cena v denní akci

Vše OK.

• Rychlost kvalita

• Rychlost doručení

• nic mne nenapadá

ráda zde nakupuji

Velká spokojenost

• Zboží, které jsem objednal týden před jeho uvedením v obchodě. Nyní je více než 14 dnů po objednávce, zboží bylo možné zakoupit i v obchodě, ale já stále čekám na dodání.

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Dodací lhůty jsou závislé na několika faktorech, například na tom, zda zboží není z akční nabídky na následující týden, vytíženosti přepravce, zda zboží pochází ze zahraničního skladu apod. Veškeré tyto informace naleznete v obchodních podmínkách, s nimiž zákazník při tvorbě objednávky souhlasí.

I přes uváděné dodací lhůty se zboží snažíme odeslat v co nejkratším termínu. Předběžné datum dodání je vždy uvedeno v souhrnu objednávky a následně i jejím potvrzení, které obdržíte do e-mailové schránky.

Situaci jsme prověřili a zásilka Vám bude v následujících dnech doručena.

Vzhledem k současné logistické situaci a vytížení přepravců se doba dodání může zpozdit.

Hezký den
    Váš tým Lidl

• objednání a doručení domů
    • rychlý dodej
    • dobře zabalené

Objednala jsem si nerez zábradlí ke schodišti a musím říct, že je perfektní. Vypadá skvěle.

Rychlost!

Zboží mě pišlo velmi poškozené

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

V případě, že jste obdrželi poškozené zboží, kontaktujte prosím náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách, uveďte zde veškeré údaje k Vaší objednávce, popis vady a doložte také fotografie poškozeného výrobku s jeho IAN kódem, kolegové Vám rádi sdělí informace ohledně dalšího postupu spolu s možnostmi řešení. V případě poškozeného zboží je možná sleva, nechcete-li výrobek vracet a zaslat případně nový kus. U případného nadrozměrného výrobku lze po vzájemné domluvě zařídit bezplatný odvoz zboží.

Omlouváme se Vám za komplikace a věříme, že vše bude nakonec vyřešeno k Vaší spokojenosti.

Hezký den
    Váš tým Lidl

• Spolehlivost

Rychlé jednání i vyřízení.